GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaTrener CorelDRAW

Trener CorelDRAW

 

Do podstawowych obowiązków należeć będzie przede wszystkim prowadzenie szkoleń dla niewielkich grup uczestników (od 4 do 6 osób) oraz udział w opracowaniu programów szkoleń i materiałów szkoleniowych. Nasze szkolenia zazwyczaj realizowane są w dni robocze – od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16. Działamy na terenie całego kraju, ale możliwe jest ustalenie współpracy wyłącznie na wybranym obszarze (regionie).

 

OCZEKUJEMY:

 • bardzo dobrej znajomości programu CorelDRAW;
 • zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych oraz umiejętności przekazywania wiedzy;
 • doświadczenia w prowadzeniu szkoleń;
 • gotowości do kilku w miesiącu, kilkudniowych (maksymalnie trzy- lub czterodniowych) podróży służbowych.

 

DODATKOWE ATUTY:

 • posiadanie referencji;
 • posiadanie certyfikatów językowych;
 • wykształcenie techniczne.

 

GWARANTUJEMY:

 • współpracę z miłymi, optymistycznymi i wykwalifikowanymi ludźmi,
 • elastyczne warunki współpracy w zależności od preferencji kandydata – oferujemy zarówno możliwość współpracy w ograniczonym zakresie kliku dni w miesiącu, jak również jako główne miejsce zatrudnienia/współpracy;
 • wybór formy zatrudnienia uwzględniający preferencje kandydata – praktykujemy umowy krótko- i długoterminowe, możliwe są zarówno umowy o współpracę (B2B), jak i tradycyjne formy zatrudniania (w tym typowa umowa o pracę w przypadku współpracy w szerokim zakresie);
 • atrakcyjne wynagrodzenie, rozliczane zgodnie z ustalonymi zasadami współpracy oraz zwroty kosztów podróży/noclegu etc.,
 • pozafinansowe benefity, m.in. wyżywienie w trakcie szkoleń.

 

Poszukujemy osób chcących prowadzić szkolenia w trybie dziennym w dni robocze. Ostateczne terminy ustalane są z wyprzedzeniem zarówno z trenerem, jak i klientami. 

Przed złożeniem aplikacji, w celu zapoznania się z krótkimi informacjami o naszej firmie, zachęcamy do odwiedzenia stron:

Jesteśmy na LinkedIn:

Nota korygująca w Excelu pobierz

 

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@cognity.com.pl z dopiskiem "SC TRENER COREL DRAW".

 

Uprzejmie informujemy, że na tym etapie rekrutacji skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cognity Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-363) przy ul. Szafrana 5C/37 dla celów rekrutacji."

 

 

Administratorem danych osobowych zebranych w toku rekrutacji będzie Cognity Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-363) przy ul. Szafrana 5C/37. Przekazanie swojego zgłoszenia oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane są w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej i będą przetwarzane do czasu wycofania przez Panią/Pana zgody. Wycofanie zgody jest możliwe w dowolnym momencie bez wpływu  zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo do żądania: dostępu do swoich danych osobowych, kopii przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Niewyrażenie zgody będzie równoznaczne z brakiem możliwości odpowiedzi na przekazane zgłoszenie.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl