GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównakontaktPraca trenera
MENU

Praca dla trenera – zostań częścią Cognity na elastycznych zasadach

 

Bycie szkoleniowcem wydaje się być idealnym rozwiązaniem dla ludzi wyspecjalizowanych w jakiejś dziedzinie i lubiących pracę z ludźmi. Umiejętność dzielenia się wiedzą i chęć ciekawej, pełnej wyzwań pracy są głównymi atutami potencjalnych kandydatów. Masz już doświadczenie i chciałbyś kontynuować swoją karierę jako trener Cognity? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. 

Przeczytaj co możemy Ci zaoferować i sprawdź aktualne oferty pracy.

 

Warunki współpracy

Stawiamy na partnerstwo, zadowolenie oraz satysfakcję obu stron. Aby zagwarantować dobrą współpracę możemy zaoferować, w zależności od Twoich preferencji, jeden z wariantów zatrudnienia:

  • praca stała – zatrudnienie odbywa się w oparciu o umowę o pracę na pełen etat. Prowadzenie kursów z zastosowaniem standardów jakościowych firmy i przygotowywanie materiałów dydaktycznych stanowią podstawowe obowiązki pracownika. Dodatkowo w czasie wolnym od szkoleń mogą występować sporadyczne zadania biurowe oparte na specjalizacji zatrudnionego.
  • praca dodatkowa (dorywcza)opiera się na umowie zlecenie. Elastyczne zatrudnienie pozwala na wykonywanie również innego zawodu. Liczba kursów do przeprowadzenia dla naszej firmy oraz terminy ich realizacji ustalane są z wyprzedzeniem uwzględniając dyspozycyjność osoby zatrudnionej. Trener sam decyduje ile czasu dla nas pracuje.

Wszystkie oferty praca znajdują się tutaj. Nawet jeśli nie znalazłeś/aś ogłoszenia, które Cię interesuje – nic nie szkodzi. Wyślij swoje CV. Będziemy pamiętać o nim przy najbliższej rekrutacji.

 

Dodatkowe korzyści

Nie mamy sztywnego stylu funkcjonowania i dbamy o atmosferę. Z linku poniżej dowiesz się jak wygląda praca u nas i jakie korzyści mają zatrudnione osoby.

Cognity oferuje

 

Dołącz do Cognity i wspólnie cieszmy się z satysfakcji naszych klientów 😊!

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl