GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzyPrezentacja multimedialna w Prezi –kilka najważniejszych faktów
MENU

Prezentacja multimedialna w Prezi –kilka najważniejszych faktów


Kategoria: Kurs PowerPoint, Kompetencje miękkie w pracy
25May

Co zrobić, by zainteresować odbiorców tym co chcesz im powiedzieć? Musisz wyróżniać się atrakcyjną formą przekazu! Receptą na interesujący sposób przekazania informacji jest stworzenie prezentacji multimedialnej w aplikacji Prezi. 

#1 Twórca Prezi 

Prezi to wizualna narracja, pozwalająca na dzielenie się treściami w sposób inny niż wszyscy. Twórcą oprogramowania jest węgierski architekt - Adam Somlai-Fischer. Początkowo Prezi było narzędziem do wizualizacji architektonicznych. Ta multimedialna forma prezentacji jest bardzo atrakcyjna i zwraca uwagę odbiorcy.

Chesz wiecej informacji na ten temat?

  Zapraszamy na szkolenie Tworzenie prezentacji w Prezi!

<Szczegóły>

#2 Dynamika i innowacja w prezentacji multimedialnej

Prezi to nie statyczne w swojej formie slajdy. Prezentacja w Prezi wykorzystuje różnego typu przybliżenia, oddalenia czy powiększenia.  W swoim układzie przypomina interaktywną mapę wykorzystującą grafikę wektorową. Jest aplikacją sieciową, a tworzone prezentacje mogą być zapisane zarówno w chmurze jak i na własnym komputerze.

#3 Potęga obrazu

Prezi to nowoczesne narzędzie stawiające na obraz i grafikę. Tworząc prezentacje multimedialną możemy posiłkować się  grafiką, animacją czy filmami z YouTube .

#4 Prezi Public a Prezi PRO

Prezi wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników platformy oferuje różnorodne pakiety dostępu do oprogramowania.

Rejestrując się na stronie www.prezi.com możemy wybrać wersję  darmową -Public, jak i bardziej zaawansowaną, ale płatną – PRO. 

Wybierając wersję bezpłatną nie będziemy mieć możliwości na prywatne zapisywanie tworzonych treści. Wszystko co zostanie stworzone, będzie ogólnodostępne. Przestrzeń jaką możemy wykorzystać w tym pakiecie to 100 MB.

Wykup opcji PRO, pozwala na zachowanie prezentacji tylko dla nas oraz możliwość tworzenia prezentacji również w trybie offline.

#5 Prezi jako narzędzie współpracy w grupie

Dzięki temu, że Prezi jest oprogramowaniem sieciowym, aby edytować prezentację wystarczy dostęp do komputera z internetem oraz zainstalowany Adobe Flash i Adobe AIR. P

Prezi umożliwia pracę nad tą samą prezentacją więcej niż jednej osobie w tym samym czasie.

#6 Prezi jako alternatywa PowerPointa

Prezi jest ciekawą alternatywą dla prezentacji w PowerPoint. Idea jest prosta. Wystarczy założyć konto na stronie www.prezi.com, stworzyć prezentację , a następnie ją opublikować lub ściągnąć na komputer. Jest to narzędzie dzięki, któremu można w ciekawy sposób przedstawić chociażby ofertę firmy, czy też poprowadzić wykład inny niż wszystkie. 

Autor:

Katarzyna Rutkowska

Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Z wykształcenia magister Zarządzania. Poszukuje wiedzy, którą warto wprowadzać w życie. Inspiruje do odnalezienia własnej ścieżki w drodze do osiągania celów.  Jej pasją są podróże, coaching,  content marketing oraz zagadnienia związane z marketingiem, a przede wszystkim z kreowaniem wizerunku zarówno osób, jak i firm. Autorka tekstów New Woman. 

 

Licencja Creative Commons
Prezentacja multimedialna w Prezi -kilka najważniejszych faktów by Cognity is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 4.0 Międzynarodowe License.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl