GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzyPrezi - inne spojrzenie na zakładanie konta w aplikacji Prezi
MENU

Prezi - inne spojrzenie na zakładanie konta w aplikacji Prezi


Kategoria: Kurs PowerPoint, Kompetencje miękkie w pracy
7Apr

Aplikacja Prezi zyskuje coraz więcej zwolenników. Jej fenomen polega na tym, że te same dane czy informacje za każdym razem możemy przedstawić w inny sposób, równie nowatorski.

Platforma nieliniowych prezentacji

Aplikacja Prezi wykorzystywana jest jako platforma łącząca liniowe i nieliniowe informacje. Dzięki Prezi dane możemy prezentować zarówno w postaci burzy mózgów jak i w poprzez model z wyraźnie zaznaczoną strukturą. 

Chesz wiecej informacji na ten temat?

  Zapraszamy na szkolenie Prezentacja biznesowa z PowerPoint i Prezi - trendy multimedialne!

<Szczegóły>

PowerPoint a Prezi

W przeciwieństwie do PowerPointa prezentacje Prezi nie opierają się na seriach slajdów. Tworząc prezentacje Prezi użytkownik umieszcza na tzw. płótnie przygotowane teksty oraz elementy multimedialne, takie jak zdjęcia czy filmy. 

Elementy lub fragmenty, które umieściliśmy w prezentacji możemy obracać, przybliżać lub oddalać. Dzięki temu mamy możliwość pokazania naszym odbiorcom relacji pomiędzy poszczególnymi elementami oraz wizualnie zaprezentować przygotowane przez nas dane. 

Adam Simlaj-Fischer – odpowiedzialny za zamieszanie :)?

Twórcą Prezi jest Adam Somlaj-Fischerowi, węgierski architekt, który aplikację tą stworzył jako narzędzie do wizualizacji architektonicznych.

Misja, którą przypisał stworzonej przez siebie aplikacji określa Prezi jako "narzędzia bardziej interesującego sposobu wymiany idei", a w zamyśle – intuicyjnego narzędzia tworzenia i dzielenia się pomysłami poprzez wizualną narrację.

Prezi w praktyce – jak założyć konto na Prezi?

Pani Barbara Skowrońska - trener i ekspert Cognity, specjalizująca się w aplikacji Prezi postanowiła pokazać jak w kilka sposobów można przedstawić wizualnie proces zakładania konta na stronie www.prezi.com

Pierwszą wersję prezentacji, która pokaże Wam jak zalogować się do aplikacji Prezi znajdziecie TUTAJWybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl