cognity

PROmocje

W Cognity rozumiemy, jak ważne jest inwestowanie w rozwój. Dlatego prezentujemy Ci nasze niezwykłe promocje szkoleniowe, które pozwolą Ci zdobyć nowe umiejętności bez obciążania portfela. Odkryj nasze aktualne oferty i zainwestuj w swój rozwój już dziś!

PROmocje
Jak skorzystać z KFS i otrzymać dofinansowanie na rozwój w 2024 roku?

Korzystanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) stanowi nie tylko inwestycję w rozwój pracowników, lecz również strategiczny krok w zabezpieczeniu przed utratą zatrudnienia. Dofinansowania oferowane przez KFS umożliwiają przedsiębiorcom szkolenie kadry, dostosowywanie kompetencji do dynamicznych potrzeb rynku pracy i podnoszenie ogólnej konkurencyjności firmy. To również szansa na efektywne wykorzystanie środków przeznaczanych na edukację, co przekłada się na zdobycie nowych umiejętności i wiedzy zarówno przez pracodawcę, jak i pracowników. W skrócie, KFS to nie tylko wsparcie finansowe, ale także klucz do budowania silnej, elastycznej i gotowej do wyzwań kadry zawodowej.

05 lutego 2024
PROmocje
Mikołajkowa promocja na wszystkie szkolenia!

Ho! Ho! Sypie śnieg? A w COGNITY sypiemy rabatami! Od 6 grudnia wszystkie szkolenia w naszej firmie dostępne są z atrakcyjnym 10% rabatem, który uzyskać można podając podczas zapisu hasło: Mikołaj2022. Promocja trwa do 20 grudnia 2022 r. Daj się skusić!

04 grudnia 2023
PROmocje
VOUCHER na szkolenia 2023

Rok 2022 zmierza ku końcowi, dlatego mamy dla Ciebie lub Twojej firmy propozycję. Zachęcamy do zakupu VOUCHERA, który umożliwia udział w szkoleniu w 2023 roku. Kup VOUCHER do końca 2022 roku, a kurs zrealizuj w kolejnym – 2023. BON jest szansą na dobre wykorzystanie budżetu, a także zadbanie o rozwój umiejętności Twoich pracowników, który zaowocuje w przyszłości. Voucher może być również praktycznym świątecznym prezentem dla pracowników.

22 listopada 2022

Masz więcej pytań? Szukasz innych informacji?

Chętnie Ci pomożemy, zadzwoń lub napisz do nas. Skontaktuj się z nami
icon

Formularz kontaktowyContact form

Imię *Name
NazwiskoSurname
Adres e-mail *E-mail address
Telefon *Phone number
UwagiComments