GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaRegulamin opinii i podkładek COGNITY Sp. z o.o.

Regulamin opinii i podkładek COGNITY Sp. z o.o.1. Podkładki i ich projekt są własnością firmy COGNITY Sp z o.o. z siedzibą: przy ul. Morawskiego 5, 30-102 Kraków. NIP: 676-249-36-42 REGON: 362565078 KRS: 577515, która decyduje o ich dystrybucji.

2. Aby otrzymać podkładkę ze skrótami klawiaturowymi (gadżet do obejrzenia tutaj: https://www.cognity.pl/skroty-klawiaturowe-excel-na-podkladkach-pod-mysz,blog2,200.html) należy wystawić opinię dotyczącą szkoleń w firmie Cognity w Google Moja Firma: https://bit.ly/opinie_cognity lub na profilu firmy na Facebook’u: http://bit.ly/facebook_Cognity.

3. Podkładkami nagradzane są opinie wystawione przez Uczestników szkoleń firmy Cognity.

4. Identyfikacja osób następuje na podstawie imienia i nazwiska Kursanta wpisanego do wewnętrznego systemu firmy. Aby rozpocząć czynności weryfikujące pozwalające na wysyłkę gadżetu należy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie:  https://www.cognity.pl/podkladki,d2,464.html.

5. Niewypełnienie formularza lub wypełnienie go nieprawdziwymi informacjami (m.in. brak zgodności pseudonimu) jest równoznaczne z rezygnacją z chęci otrzymania podkładki. Gadżet nie zostanie wysłany do opiniodawcy.

6. Wysyłka następuje w ciągu 7 dni roboczych od daty wypełnienia formularza wysyłki.

7. Wysyłka gadżetu odbywa się za pomocą firmy kurierskiej na koszt nadawcy na wskazany w formularzu (wymienionym w punkcie 4) adres Uczestnika kursu. Bezpłatna wysyłka dotyczy tylko terytorium Polski. Koszty dostawy międzynarodowej pokrywa opiniodawca.

8. Nieodebranie przesyłki kurierskiej traktowane jest jako rezygnacja z upominku. Podkładka nie zostanie wysłana do odbiorcy ponownie.

9. W przypadku nieotrzymania podkładki w przeciągu 14 dni roboczych od dnia wypełnienia formularza prosimy o kontakt drogą elektroniczną: biuro@cognity.pl.

10. Pozostawienie opinii w dwóch możliwych miejscach (profil firmy Cognity w Google Moja Firma oraz Facebooku) gwarantuje otrzymanie dwóch podkładek.

11. Firma Cognity zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.

12. Niesprecyzowane kwestie powyższym regulaminem, ustalane są indywidualnie.


    Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl