GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU

Pomiędzy nami: Rozwijamy się


Szkolenia Efektywne Biznesowo (SEB) - zaprojektuj z nami skuteczne szkolenie dla swojej firmy
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Rozwijamy się
28Feb

Model SEB – Szkolenia Efektywne Biznesowo, to metoda projektowania oraz realizacji szkoleń, które mają na celu rozwijanie kompetencji pracowników i przyczynianie się do rozwoju firmy. SEB jest kompleksowym procesem, który składa się z 5 elementów: analizy potrzeb szkoleniowych, projektowania programu szkoleniowego, realizacji szkolenia, oceny skuteczności szkolenia oraz utrwalania efektów szkolenia. Wszystkie elementy zrealizujesz razem z Cognity.

Czytaj całość
Jakie kursy warto zrobić w 2023?
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
4Feb

Poprzedni rok przyniósł wiele zmian na rynku pracy. Warto śledzić trendy i ciągle poszerzać swoje kompetencje, a także zdobywać nowe umiejętności. Jakie kursy będą opłacalne w 2023 roku? Poniżej przedstawiamy, które zawody w pracy biurowej są pożądane przez pracodawców i kto będzie cieszył się głównym zainteresowaniem rekruterów. Już teraz warto zapewnić sobie wysoką pozycję i podjąć odpowiednie kroki, aby zdobyć przewagę nad konkurentami w rekrutacji.

Czytaj całość
Rok 2020, czyli Cognity w liczbach
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
18Jan

Zanim podejmiemy kolejne wyzwania w Nowym Roku, chcemy podsumować miniony okres. Poniżej przedstawiamy informacje, co udało nam się zrealizować w 2020 roku – ile projektów szkoleniowych zrealizowaliśmy, ile tematów dydaktycznych dodaliśmy do naszej oferty oraz jakie zmiany przyniósł nam ubiegły rok. Minęło 9 lat odkąd pojawiliśmy się na rynku szkoleniowym i z każdym kolejnym dniem pracujemy nad dalszym rozwojem. Wszystko dlatego, aby zadowalać i wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów.

Czytaj całość
Nowości w ofercie szkoleniowej 2020
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Wokół Cognity
29Dec

Rok 2020 przyniósł dużo zmian na rynku pracy. Większość spraw firmowych przeniosła się do świata online i pracy zdalnej. W związku z zapotrzebowaniem rynku ciągle przygotowujemy kolejne tematy szkoleń poszerzając swoją ofertę kursów. Proponujemy uczestnictwo w innowacyjnych zajęciach zarówno z obsługi przydatnych programów komputerowych, jak i umiejętności miękkich. Nowością w 2020 roku są warsztaty online na żywo z trenerem. Nasze kursy oparte są na rzeczowych i praktycznych przykładach wykorzystania teoretycznej wiedzy. W ostatnim czasie wprowadziliśmy szereg szkoleń poruszających temat pracy w systemie zdalnym, w których proponujemy ciekawe rozwiązania dla efektywnego zarządzania zadaniami podczas home office. Uczymy również jak skutecznie prowadzić spotkania biznesowe przez internet.

Czytaj całość
Jakie szkolenia warto zrobić w epoce koronawirusa? Jakie kursy zrobić?
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
15Jul

Jakie zmiany na rynku pracy przyniósł 2020? Warto pomyśleć o zdobyciu nowych umiejętności oraz poszerzeniu już posiadanych kompetencji. Poniżej prezentujemy jakie kursy warto obecnie zrealizować, aby zapewnić sobie przewagę w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Czytaj całość
Nowe standardy sanitarne podczas szkoleń stacjonarnych
Kategoria: Wokół Cognity, Rozwijamy się
1Jun

Trwa proces odmrażania gospodarki. Firmy, hotele, restauracje oraz punkty usługowe powoli wracają do swoich standardowych działalności. U nas jest podobnie! Otwieramy ponownie nasze sale szkoleniowe, a w trosce o wszystkich Uczestników kursów – wprowadzamy nowe standardy sanitarne. Zadbamy o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Przeczytajcie, jakie zmiany wprowadzamy i przychodźcie do nas! Czekamy na kolejne spotkania i zdobywanie wiedzy pod okiem doświadczonych szkoleniowców w naszych murach!

Czytaj całość
Usługi dodatkowe Cognity
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
29Apr

Jak każda firma zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw wyzwaniom związanym z pandemią. Oprócz szkoleń grupowych, zamkniętych dla danej firmy, indywidualnych czy warsztatów online prowadzonych na żywo z trenerem, posiadamy w swojej ofercie również wiele innych usług, które spełniają aktualne zapotrzebowanie rynku. 

Czytaj całość
Warsztaty online na żywo z trenerem
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
19Mar

Martwisz się, że koronawirus nie pozwoli Ci na uczestniczenie w spotkaniach, szkoleniach, warsztatach? Zastanawiasz się jak produktywnie spędzić czas w domowym zaciszu? Sprawdź nasze propozycje kursów online dających możliwość skutecznego poszerzania kompetencji bez wychodzenia z domu.

Czytaj całość
Szkolenia 2020 - nowości w ofercie
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
13Mar

Bezustannie dążymy do poszerzania oferty szkoleniowej w Cognity. Przygotowujemy kolejne tematy w oparciu o wymogi i zapotrzebowanie rynku. Proponujemy uczestnictwo w innowacyjnych kursach zarówno z obsługi programów komputerowych, jak i umiejętności miękkich. Nowością są również kursy prowadzone przez internet.

Czytaj całość
Jakie kursy warto zrobić w 2020?
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
28Jan

Planując swoją karierę w 2020 roku warto pomyśleć o poszerzeniu kompetencji i zdobyciu nowych umiejętności, które będą niezbędne i pozwolą sprostać występującemu zapotrzebowaniu na rynku pracy. Poniżej prezentujemy jakie zawody są pożądane przez pracodawców i kto będzie cieszył się głównym zainteresowaniem rekruterów. Już teraz warto podjąć kroki, by zapewnić sobie wysoką pozycję i przewagę nad konkurentami w procesach HR.

Czytaj całość
Nowości w ofercie szkoleniowej
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
16Jan

Miniony rok był dla nas czasem intensywnego rozwoju. Przygotowaliśmy wiele nowych tematów szkoleń, które są odpowiedzią na potrzeby Wasze oraz rynku. Warsztaty są świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących kontaktu z wysokiej klasy specjalistami oraz możliwości wymiany poglądów z innych uczestnikami. Jeśli zdobywać wiedzę, to od najlepszych.

Czytaj całość
Rok 2019, czyli Cognity w liczbach
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Zespół Cognity
8Jan

Kolejny rok przynosi kolejne wyzwania. Jednak zanim zaczniemy realizować cele, chcielibyśmy podsumować miniony okres. W artykule podzielimy się tym, co udało się stworzyć wspólnymi siłami – ile projektów szkoleniowych zrealizowaliśmy, ile tematów dydaktycznych posiadamy obecnie w ofercie. Minęło 8 lat odkąd pojawiliśmy się na rynku szkoleniowym i z każdym kolejnym dniem pracujemy nad dalszymi udoskonaleniami. Wszystko po to, aby zadowalać i wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów.

Czytaj całość
Excel courses in English
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Rozwijamy się
7May

Are you looking for a professional computer courses? Do you want to gain new knowledge? You’ve just found a great place for learning and improving skills in Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint, SQL, VBA, Adobe, SharePoint, PHP, JAVA, Julia and more. Our practical approach – "learning by doing” is our method of training what makes us a pioneer as a training center.

Czytaj całość
Nowości szkoleniowe Cognity
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
8Mar

Sporo działo się u nas w 2018, o czym już pisaliśmy w krótkim podsumowaniu. Teraz czas sprawdzić, jakie nowości tematyczne wprowadziliśmy w poprzednim roku. Z myślą o Waszych potrzebach dążymy do bezustannego rozszerzania oferty szkoleniowej. Dobrze wiemy, że praktyczne kursy są jedną z najbardziej efektywnych form zdobywania nowych umiejętności oraz podnoszenia kompetencji. Inwestycja w siebie – jest najlepszą inwestycją.

Czytaj całość
Rok 2018 w Cognity
Kategoria: Wokół Cognity, Zespół Cognity, Rozwijamy się
28Dec

Rok 2018 dobiega końca, więc nadszedł czas podsumowań. Co się wydarzyło przez ostatnie 365 dni? Ile szkoleń zrealizowaliśmy, jaka jest średnia ocen uczestników, w jakich miastach najczęściej obywały się kursy? Sprawdźcie krótki przegląd minionego czasu 😊.

Czytaj całość
VOUCHER dla firm na realizację szkolenia w PRZYSZŁYM (2019) roku
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
24Oct

Kolejny rok zmierza ku końcowi… dlatego ponownie mamy propozycję nie do odrzucenia! Zachęcamy do zakup VOUCHERA szkoleniowego uprawniającego do udziału w szkoleniu w 2019 roku!

Czytaj całość
Cognity w 2017
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Zespół Cognity
3Jan

Witajcie w Nowym Roku! Skoro 2017 jest już za nami, nadszedł czas podsumowań. Zobaczcie co działo się u nas przez ostatnie 365 dni.

Czytaj całość
Zostań Programistą baz danych z językiem T-SQL!
Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity, Wokół Cognity
12Sep

Zawód programisty to jeden z najlepiej opłacanych zawodów w branży IT. Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być programistą, o którego zabiegają pracodawcy?

 

Czytaj całość
Szkolenia dedykowane dla firm!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
1Jun

Nie widzisz w naszej ofercie szkolenia, które Cię interesuje? Żaden problem. Przygotujemy takie szkolenie dla Ciebie bądź Twojej firmy „na życzenie”!

Czytaj całość
2016 rok w Cognity!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
5Jan

Styczeń to jeszcze okres na podsumowanie minionego roku. Podobnie jest i w Cognity. Zapraszamy do krótkiego przeglądu :)
Rok 2016, jak każdy inny był dla nas ważny, jednak ten był szczególny. Przede wszystkim obchodziliśmy mały jubileusz – 5 lecie istnienia i zmieniliśmy lokalizację. Ale może po kolei…

Czytaj całość
Czas na zmianę
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
27Dec

Zmiany, zmiany, zmiany :)
Coraz bliżej Nowy Rok i ... przeprowadzka :)

Czytaj całość
Dlaczego warto wybrać Cognity – opinie
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
17Nov

W ostatnim czasie zabraliśmy Was na wycieczkę szlakiem komunikacji szkoleniowej Cognity. Mamy nadzieję, że ta podróż się Wam spodobała i kiedyś z niej skorzystacie. Aby Was do tego zachęcić, dzisiaj pragniemy przedstawić jakie korzyści z tego płyną, a jest ich nie mało :).

Czytaj całość
Podróż szlakiem komunikacji szkoleniowej Cognity.
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
3Nov

Zapraszamy na  wycieczkę szlakiem szkoleń Cognity.


Gotowi?! Zapinamy pasy! Start.

Czytaj całość
Szkolenia z zarządzania-nowości w Cognity!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
3Aug

Wszystkie Państwa sugestie i pomysły staramy się przeanalizować i wprowadzać w życie. Państwa potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego przygotowaliśmy kilka nowych propozycji, skupiając się nie tylko na pakiecie MS Office, ale także na umiejętnościach miękkich.

Czytaj całość
Certyfikaty w języku angielskim
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
4Jul

Każdy kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje zdobyte podczas szkolenia.

Czytaj całość
Dlaczego warto wybrać Cognity ?!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
30May

Pewnie bardzo często stajecie przed wyborem firmy szkoleniowej, która miałaby dla Was  zrealizować kursy. Rynek szkoleniowy jest bardzo duży, jednak nie wszyscy świadczą usługi najwyższej jakości. Dlatego też chcemy Wam po krótce przedstawić Cognity.

Czytaj całość
5 lat minęło jak jeden dzień… - specjalnie dla Was Voucher szkoleniowy
Kategoria: Rozwijamy się
4May

Cognity już 5 lat istnieje na polskim rynku szkoleniowym. Początkowo nasze małe biuro szkoleniowe oferowało kursy związane głównie z pakietem MS Office. Dzisiaj w nasze ofercie znaleźć  można nie tylko Excela , ale także szkolenia o tematyce prawnej, szkolenia z zakresu kompetencji miękkich oraz usługi dodatkowe.

Czytaj całość
Szkolenia szyte na miarę
Kategoria: Rozwijamy się
29Apr

Po latach pracy możemy stwierdzić, że znamy potrzeby naszych klientów i nasza oferta je odzwierciedla. Czy to wystarczy? Nie!

Czytaj całość
Kurs Infografika - rozwijamy się dla WAS
Kategoria: Rozwijamy się
19Apr

Nadszedł długo oczekiwany moment! W ofercie Cognity pojawiła się kolejna nowość, a mianowicie długo przez wielu wyczekiwane szkolenie:
Infografika- jak zmienić dane statystyczne w graficzną narrację.

Czytaj całość
Test- Excel Rekrutacja
Kategoria: Rozwijamy się
5Apr

Zajmujesz się rekrutacją nowych pracowników? Chcesz poznać umiejętności dotychczasowych pracowników z zakresu obsługi programu MS Excel? 
Odpowiedź na powyższe pytania brzmi: „tak” ? Zostaw to nam!  Przygotujemy dla Ciebie test badający kompetencje z Excela.

Czytaj całość
Zwiększ efektywność swojej pracy! - Makra na zamówienie
Kategoria: Rozwijamy się
1Mar

Czy potrzebujesz przyspieszyć swoją pracę z pomocą makra? Czy wykorzystujesz w pracy szablony dokumentów? Czy chcesz zautomatyzować pracę w firmie? Czy rozważasz optymalizację pracy, połączenie aplikacji, automatyzacja raportów?

Czytaj całość
Zaprezentuj się z najlepszej strony! - tworzymy prezentacje na zamówienie
Kategoria: Rozwijamy się
2Feb

Jeżeli masz przed sobą ważne wystąpienie, chcesz jak najlepiej zaprezentować swój produkt, firmę lub po prostu przedstawić w ciekawy sposób jakiekolwiek dane - pomożemy Ci w tym!

Czytaj całość
Szybki Kurs Excel – sposób na pracę.
Kategoria: Rozwijamy się
18Jan

Sytuacja pierwsza. Twoja praca z danymi – wprowadzanie, porządkowanie, analiza, raportowanie – wszystko w Excelu i potrzebne na już. Jeżeli w swojej pracy używasz komputera, ten temat na pewno nie jest Ci obcy. Sytuacja druga. Szukasz pracy i chcesz zwiększyć swoje szanse wśród wymagających biegłej obsługi Excela i pakietu Office pracodawców. W obu sytuacjach nowy Szybki Kurs Excel Cognity to recepta na Twoją efektywność.

Czytaj całość
MOCna STRONAch COGNITY, to… Nowości w ofercie szkoleń!
Kategoria: Rozwijamy się
11Jan

Nasz firmowy Kurs Excel, Kurs VBA, czy Kurs Prezi to nadal szkolenia, które cieszą się największą popularnością i największym uznaniem w całej Polsce – wszędzie tam, gdzie działa Cognity.Nie spoczywamy jednak na laurach i ciągle rozszerzamy ofertę Cognity, odpowiadając na Wasze aktualne potrzeby szkoleniowe.

Czytaj całość
Cognity-Opinie uczestników szkoleń
Kategoria: Rozwijamy się
20Nov

Ostatnio przeglądaliśmy ankiety poszkoleniowe uczestników naszych szkoleń z ostatniego roku. Wszystkie „wytłuszczone” fragmenty pochodzą z oryginalnych ankiet i są odpowiedziami na pytania „Co wg Ciebie było najmocniejszą stroną szkolenia” oraz „Czy poleciłbyś to szkolenie znajomym? Jeśli tak, napisz dlaczego?”. Wynika z nich niezła szkoleniowa historia – zobaczcie.

Czytaj całość
❂ Skorzystaj z naszego najnowszego narzędzia!
Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity, Promocje
1Sep

Czy istnieje narzędzie, którego użycie uruchomi ciąg zdarzeń, zmierzający do zwiększenia efektywności i dochodów Waszych firm? Tak! Stworzyliśmy je dla Was!

Czytaj całość
Małopolskie Dni Uczenia Się w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Wydarzenia w Krakowie
21May

Cognity po raz kolejny będzie uczestniczyć w Małopolskich Daniach Uczenia Się. W ramach wydarzenia koordynowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie 8 czerwca zapraszamy Was na bezpłatne badanie potrzeb szkoleniowych. 

Czytaj całość
Zmiany, zmiany, zmiany
Kategoria: Wokół Cognity, Rozwijamy się
5May

W atmosferze  twórczej i kreatywnej współpracy, pracując metodą burzy mózgów zespół Cognity wypracował zmiany, które od maja możecie zaobserwować na naszej stronie www i nie tylko….

Czytaj całość
Cognity to...
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Zespół Cognity
24Apr

Sprawdź kim jesteśmy, do czego dążymy i skąd przychodzimy.  Poznaj nas i zobacz jak pracujemy, aby przygotować i zrealizować dla Was najlepsze projekty szkoleniowe!

Czytaj całość
Warsztaty strategiczne zespołu Cognity!
Kategoria: Zespół Cognity, Rozwijamy się
9Apr

Pod koniec marca zespół Cognity uczestniczył w warsztatach strategicznych zorganizowanych przez Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie.

Czytaj całość
Nowe biura Cognity!
Kategoria: Rozwijamy się
30Mar

Od kwietnia nie tylko nasze szkolenia, ale i nasze biura będą obecne w Warszawie i Poznaniu. Obecnych i przyszłych Klientów Cognity zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami w Warszawie i Poznaniu. 

Czytaj całość
✈ Cognity szkoli w całej Polsce!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
23Feb

Wraz z nowym rokiem podejmujemy nowe wyzwania. Już od marca zapraszamy na szkolenia otwarte w głównych miastach Polski: Warszawy, Poznania, Gdańska, Katowic, Wrocławia, Rzeszowa, Gdańska i Łodzi.

Czytaj całość
Liczby Cognity w 2014 roku!
Kategoria: Rozwijamy się
19Feb

Rok 2014 już za nami – zapraszamy do krótkiego podsumowania minionego roku i sprawdzenia w jakich wydarzeniach mogliście uczestniczyć w Cognity w 2014 roku. 

Czytaj całość
Nowa oferta szkoleniowa na 2015 rok!
Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity
13Jan

W 2015 roku proponujemy szereg nowych, innowacyjnych szkoleń. W naszej nowej ofercie szkoleniowej znajdziecie m.in. branżowy kurs Excel dla pracowników medycyny, szkolenia z analizy danych, pozycjonowania stron www oraz kursy przygotowujące do prowadzenia prezentacji biznesowych z wykorzystaniem programu PowerPoint i Prezei. Zobacz szczegóły.

Czytaj całość
Cognity wita nowych trenerów!
Kategoria: Rozwijamy się, Zespół Cognity
13Jan

W nowym, 2015 roku w Cognity witamy kolejnych ekspertów i trenerów realizujących szkolenia i kursu z zakresu łączenia umiejętności miękkich z obsługą programów MS Office. 

Czytaj całość
Tydzień Cognity! Zapraszamy na bezpłatne kursy Excel w ramach Tygodnia z Cognity!
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Wokół Cognity
23Dec

Zapisz się na bezpłatne szkolenie Excel organizowane w ramach Tygodnia Cognity i dowiedz się jak w skuteczny sposób pracować w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel. 

Czytaj całość
Cognity w 2015 roku - sprawdź co przygotowaliśmy na nowy rok!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
22Dec

W nowym roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, nie tylko szkoleniowymi, na rok 2015.  

Czytaj całość
Innowacyjne szkolenia w Cognity
Kategoria: Rozwijamy się
24Oct

Cognity Szkolenia to nie tylko standardowe szkolenia z zakresu obsługi programów MS Office: Excel, PowerPoint, Word czy Acccess. Wychodząc naprzeciw potrzebą nowoczesnych organizacji przygotowaliśmy innowacyjne szkolenie informatyczne, prawne oraz takie, które łączą w sobie umiejętności miękkie z obsługa programów MS Office. 

Czytaj całość
Cognity nieustannie podnosi jakość swoich usług!
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
10Oct

Cognity nieustannie podnosi jakość swoich usług, a także kompetencje i umiejętność swoich pracowników i ekspertów. Nasze działania dostrzegane są i pochwalane przez wiele instytucji. 

Czytaj całość
Tydzień Kariery 2014 w Cognity
Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie
1Oct

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2014 zapraszamy pracowników firm i organizacji na bezpłatne szkolenia z zakresu programu MS Excel oraz Ochrony Danych Osobowych. 

Czytaj całość
Nowe programy szkoleń MS Excel i VBA
Kategoria: Rozwijamy się
22Sep

Cognity Szkolenia wciąż doskonaląc ofertę swoich szkoleń i kursów uaktualniło i odświeżyło programy kursów Excel i kursów VBA.

Czytaj całość
Bony szkoleniowe w Małopolsce dla MŚP
Kategoria: Rozwijamy się
22Sep

Otrzymując Znak Jakości Małopolskich Usług Edukacyjno-Szkoleniowych przyznawany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Cognity Szkolenia może realizować szkolenia dofinansowanie z UE za pomocną tzw. bonów szkoleniowych. Zapraszamy do krótkiego artykułu, który przybliży Państwu temat bonów i zasady korzystania z nich. 

Czytaj całość
Cognity potwierdza jakość swoich szkoleń!
Kategoria: Rozwijamy się
16Sep

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie potwierdził wysoką jakość szkoleń i kursów realizowanych przez Cognity przyznając naszej firmie Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Szkoleniowych.

Czytaj całość
Cognity rusza w Polskę!
Kategoria: Rozwijamy się
1Sep

Po wakacyjnym wypoczynku jesień w Cognity zapowiada się bardzo pracowicie. Eksperci i trenerzy Cognity tylko we wrześniu odwiedzą pięć największych miast Polski realizując szkolenia zamknięte dla naszych klientów. 

Czytaj całość
Witamy nowych ekspertów w zespole Cognity
Kategoria: Rozwijamy się, Zespół Cognity
10Aug

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu ekspertów Cognity dołączyło czterech nowych trenerów realizujących kursy Excel, kursy MS PowerPoint oraz kursy z programów graficznych.

Czytaj całość
Zapraszamy na nowe szkolenia w Cognity
Kategoria: Rozwijamy się
5Sep

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat nowych szkoleń branżowych z programu MS Excel, języka VBA w Excelu oraz szkoleń z zakresu prawa IT. 

Czytaj całość
Cognity szuka pracowników!
Kategoria: Rozwijamy się, Zespół Cognity
22Jul

Zapraszamy do składania aplikacji na stanowiska: praktykant - redaktor bloga/copywriter, młodszy specjalista w dziale marketingu oraz praktykant w dziale IT.

Czytaj całość
W Cognity mówimy po angielsku!
Kategoria: Rozwijamy się
23Jun

Cognity Szkolenia uczestniczy w akcji "We do speak english here" realizowane przez Magistrat Miasta Krakow. Akcja zrzesza firmy i organizację z terenu małopolski, którym język angielski nie jest obcy. 

Czytaj całość
Małopolskie Dni Uczenia się 2014 - relacja
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
11Jun

W tym roku po raz kolejny w ramach Małopolskich Dni Uczenia Się w naszych salach szkoleniowych gościliśmy żądnych wiedzy uczestników szkolenia Master of time – zarządzaj czasem swoim i innych. 

Czytaj całość
Ekspert Cognity w dziedzinie E-commerce oraz Ochrony Danych Osobowch
Kategoria: Rozwijamy się, Zespół Cognity
12May

Przedstawiamy sylwetkę Macieja Kaweckiego - jednego z najlepszych specjalistów w dziedzinie Ochrony Danych Osobowych oraz prawa w e-commerce. 

Czytaj całość
Zobacz nasz film urodzinowy!
Kategoria: Rozwijamy się
6May

Zobacz spot urodzinowy Cognity

Czytaj całość
Zapraszamy na nowe szkolenia w Cognity!
Kategoria: Rozwijamy się
8Apr

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszych najnowszych szkoleń
z Pakietu MS Office.

Czytaj całość
Artykuły w Strefie Wiedzy Cognity
Kategoria: Zespół Cognity, Rozwijamy się
13Feb

Czy wiedzą Państwo, że wszystkie artykuły w Strefie Wiedzy Cognity  posiadają licencję Creative Commons? 

Czytaj całość
Cognity w liczbach
Kategoria: Rozwijamy się, Zespół Cognity
10Feb

Podsumowanie 2013 roku

Czytaj całość
Piszą o nas!
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
14Nov

Zostaliśmy opisani w "Podręczniku świadczenia usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym. Audyt Strategiczny Przedsiębiorstwa" jako modelowa firma prowadząca działania prorozwojowe i proinnowacyjne.  

Czytaj całość
Nieustannie podnosimy standardy swoich usług
Kategoria: Rozwijamy się
13Mar

Jakość naszych usług jest dla nas priorytetem dlatego niesustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Wiemy jak cenna jest wiedza specjalistów, zobacz w jakich audytach braliśmy udział do tej pory. 

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl