GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzyRzeczy, które zawsze chciałeś zrobić a nie było czasu
MENU

Rzeczy, które zawsze chciałeś zrobić a nie było czasu


Kategoria: Analiza danych
2Apr

Wolny czas w domu

Niezależnie od tego czy jesteś teraz w trakcie pracy zdalnej, czy właśnie masz urlop, udaje Ci się zaoszczędzić czas choćby na dojazdach. Masz go więcej nie tylko, by odpocząć, ale również zrobić coś pożytecznego. Oczywiście w obecnnej sytuacji bezpieczniej jest zostać w domu. Czas spędzony w zaciszu mieszkania może okazać się bardzo produktywny.

Bardzo prawdopodobne jest, że zaczniemy od podstaw: sprzątania mieszkania czy domu, czytania książek, oglądania filmów czy po prostu odpoczynku.

My natomiast zachęcamy do rozwijania swoich umiejętności, nabycia nowych kompetencji lub wznowienia hobby, na które wcześniej nie mieliśmy wystarczająco dużo czasu.

Może w Twoich planach noworocznych pojawiło się coś co miałeś ochotę zrobić, ale do dzisiaj nie znalazłeś odpowiedniej okazji żeby rozpocząć? Czas działać!

Wiele z nas pisało kiedyś blogi. Większość z nich została porzucona i dawne hobby stało się zapomnianym rytuałem. Może nigdy nie zdobyliśmy się na rozpoczęcie tej pasjonującej przygody? Gdzieś ciągle pojawia się myśl, by podzielić się swoimi pasjami lub zdjęciami, które uwielbiamy robić? Jest szansa, że przerodzi się to w coś większego i wartościowego – sposób na pracę, robienie tego, co się kocha.

Jeśli nie wiesz od czago zacząć, chętnie pomożemy! Sprawdź nasz kurs:

Zawsze pasjonowała Cię fotografia? Uwielbiasz robić zdjęcia i chciałbyś, by wyglądały one jak u profesjonalnych fotografów? Wydaje Ci się, że to niemożliwe? Umiejętność obsługi niektórych programów graficznych na pewno w tym pomogą i sprawią, że Twoje fotki będą wyglądać bardziej atrakcyjnie. Prowadzimy warsztaty, które ułatwią Ci rozwijanie pasji do tworzenia ciekawych fotografi i grafik:

Może zamiast inwestować w swoje hobby chcesz zadbać o konkretne kompetencje przydatne na rynku pracy? Zawsze marzył Ci się zawód, w którym wymagane są umiejętności twarde, obsługa pakietu Office? Pomogą Ci szkolenia, takie jak:

A może chcesz rozpocząć pracę w środowisku programistycznym?

Czy planujesz starać się o awans? Może zamierzasz wziąć udział w wewnętrznej rekrutacji na nowe, kierownicze stanowisko? Teraz masz czas, by pogłębić swoje umiejętności miękkie, które bardzo ułatwiają wspinanie się po szczeblach kariery:

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl