GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaSale szkoleniowe Cognity al Jerozolimskie 49 - dojazd

Sale szkoleniowe Cognity w Warszawie, al. Jerozolimskie 49 (Centrum Aleje) — jak dojechać?

Poniżej zamieszczamy krótką instrukcję pozwalającą trafić do naszej sali szkoleniowej zlokalizowanej przy Alejach Jerozolimskich 49.

Sala szkoleniowa znajduje się ok. 350 m od Dworca Centralnego w Warszawie. Dlatego zachęcamy wybrać się do niej pieszo. Dla ułatwienia, zamieszczamy poniżej opis z przygotowaną mapką dojścia.

 

Rozpoczynając swoją drogę z dworca należy kierować się w stronę ulicy Emilii Plater, skręcić w lewo, a następnie skręcić w prawo i przejść kilkaset metrów. Kamienica, w której znajduje się sala będzie po prawej stronie.

 

 

W kamienicy (Aleje Jerozolimskie 49, klatka I, lokal 4) znajduje się brama wejściowa, przez którą należy przejść. Od razu po lewej stronie jest wejście do klatki. Po wybraniu nr 4 na domofonie, drzwi otwierają się automatycznie. Wchodzimy do środka i windą udajemy się na II piętro. Po wyjściu z windy, po lewej stronie są znajdują się drzwi z oznaczeniem Centrum Aleje - Sale szkoleniowe, które są naszym punktem docelowy.

 

 

Dojazd samochodem i parking

Dla zmechanizowanych zamieszczamy poniżej kilka wskazówek. Aby znaleźć budynek, w którym odbywać się będzie kurs, wystarczy na nawigacji wprowadzić adres Al. Jerozolimskie 49, 00-696 Warszawa. Dla ułatwienia – jest to ścisłe centrum Warszawy, sala znajduje się kilkaset metrów od Dworca Centralnego, czy Pałacu Kultury i Nauki.

 

Parking

Jeśli na kurs udajesz się samochodem, możesz zaparkować na jednym z trzech parkingów, zlokalizowanych w sąsiedztwie sali. Możliwości miejsc parkingowych zaznaczone zostały na grafice poniżej ⬇ Wszystkie przedstawione miejsca są płatne. Parkingi wzdłuż drogi należą do strefy płatnego parkowania. Dostępność miejsc jest zmienna i czasem znalezienie wolnej przestrzeni może być trudne. Jeśli chcemy zaparkować, bez konieczności poszukiwania miejsca, warto w pierwszej kolejności sprawdzić parking przy samym PKiN – z doświadczenia wynika, że tam wolnego obszaru nigdy nie brakuje 😊.

 

 

 

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl