GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaSale szkoleniowe Cognity w Warszawie, al. Jerozolimskie 51- dojazd

Sale szkoleniowe Cognity w Warszawie, al. Jerozolimskie 51— jak dojechać?

Poniżej zamieszczamy krótką instrukcję pozwalającą trafić do naszej sali szkoleniowej przy Alejach Jerozolimskich 51. Sala zlokalizowana jest zaledwie 350 m od Dworca Centralnego w Warszawie. Najlepiej więc udać się do niej pieszo.

Aby trafić do odpowiedniego miejsca zachęcamy skorzystać z zamieszczonej poniżej mapki. Rozpoczynając swoją drogę z dworca należy kierować się w stronę ulicy Emilii Plater, skręcić w lewo, a następnie skręcić w prawo i przejść kilkaset metrów. Kamienica, w której znajduje się sala będzie po prawej stronie.

 

 

 

Po dotarciu pod budynek (Al. Jerozolimskie 51, na parterze, klatka 4 w oficynie) należy przejść przez bramę główną na dziedziniec kamienicy, na lewo znajdować się będą oklejone okna Centrum. Przechodząc dalej należy wejść na czerwone małe kafelki, tam w połowie prześwitu znajduje się domofon. Po wybraniu nr 100 drzwi otworzą się automatycznie. Po wejściu do środka – naprzeciwko zlokalizowane są drzwi od Centrum Szkoleniowego (oznaczonego pomarańczowym drzewem), w którym odbywają się zajęcia.

 

Dojazd samochodem i parking

Wszystkim uczestnikom szkoleń udających się do sali samochodem, zamieszczamy kilka wskazówek dojazdu i parkowania. Aby znaleźć budynek, w którym odbywać się będzie kurs, najlepiej wpisać w nawigacji bezpośredni adres – Al. Jerozolimskie 51, 00-696 Warszawa (oznaczony czerwonym pinem na grafice poniżej). Sala zlokalizowana jest w ścisłym centrum Warszawy, w odległości kilkuset metrów od Dworca Centralnego, czy Pałacu Kultury i Nauki.

 

Parking

W bliskim sąsiedztwie sali szkoleniowej znajdują się trzy parkingi, które zostały zaznaczone na grafice poniżej. Zajęcie miejsca parkinowego w tych lokalizacjach wiąże się z uiszczeniem opłaty. Parkingi wzdłuż drogi należą do strefy płatnego parkowania. Czasami znalezienie wolnego miejsca może okazać się trudne. Z doświadczenia wynika, że najwięlsze prawdopodobieństwo zajęcia wolnego stanowiska postojowego jest naprzeciw PKiN 😊.

 

 

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl