GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaSale szkoleniowe Cognity w Warszawie, Centrum Szkoleniowe Wspólna - dojazd

Sale szkoleniowe Cognity w Warszawie, Centrum Szkoleniowe Wspólna - jak dojechać?

Poniżej zamieszczamy instrukcję pozwalającą trafić do naszej sali szkoleniowej przy ul. Wspólna 56. Sala zlokalizowana jest zaledwie 700 m od Dworca Centralnego w Warszawie. Osoby podróżujące transportem publicznym mogą udać się do niej pieszo.

Wychodząc z Dworca Centralnego w Warszawie należy skierować się w stronę ulicy Emilii Plater, po przejściu około 400 m należy skręcić w lewo w kierunku ulicy Wspólnej, po pokonaniu 230 m ponownie skręcić w lewo, a po przejściu około 40 m będzie miejsce docelowe – Centrum Szkoleniowe Wspólna na ul. Wspólna 56. Sala szkoleniowa znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

 

 

 

Dojazd samochodem i parking

Dla uczestników warsztatów, którzy udają się do sali szkoleniowej samochodem, zamieszczamy kilka wskazówek dojazdu i parkowania. Aby znaleźć budynek, w którym odbywać się będzie kurs, najlepiej wpisać w nawigacji bezpośredni adres – ul. Wspólna 56, 00-686 Warszawa (oznaczony czerwonym pinem na mapie powyżej). Sala zlokalizowana jest w ścisłym centrum Warszawy, w okolicy Teatru Muzycznego Roma oraz Sądu Rejonowego.

 

Parking

Niedaleko sali szkoleniowej znajdują się trzy parkingi, które zostały zaznaczone na mapie poniżej. Parkingi wzdłuż drogi należą do strefy płatnego parkowania. Czasami znalezienie wolnego miejsca może okazać się trudne. Największa szansa w tym obszarze na znalezienie wolnego stanowiska postojowego jest na parkingu znajdującym się naprzeciwko Pałacu Kultury i Nauki.

 

 

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl