GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy: Kurs Outlook


Spam – co to jest i jak się go wystrzegać?
Kategoria: Kurs Outlook
7Jun

E-mail spam (ang. junk email) to pojęcie rozumiane jako niechciane wiadomości elektroniczne. Najczęściej spotykany jest w przypadku korzystania z poczty e-mail (typu gmail, onet, wp, interia). Niektórzy użytkownicy doświadczają go również podczas używania komunikatorów bądź w wiadomościach SMS.

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe w Outlook
Kategoria: Skróty, Kurs Outlook
22Mar

Skróty klawiaturowe pozwalają zaoszczędzić czas podczas używania różnych funkcji programu MS Outlook. Dzięki kombinacjom klawiaturowym skraca się obsługa zadań, tj. zarządzania wiadomościami, planowania spotkań czy wielu innych czynności dostępnych w ramach MS Outlook. Dzięki takiej nawigacji korzystanie z programu jest przyjemne i efektywne, a my możemy się cieszyć zorganizowanym życiem zawodowym i osobistym.

Czytaj całość
Najważniejsze fakty o poczcie e-mail
Kategoria: Kurs Outlook
30Apr

Poczta elektroniczna, email to teraz jeden z najpopularniejszy system komunikowania się i przekazu danych. Chyba każdy, kto używa Internetu ma w zanadrzu swój adres email, który wykorzystuje do celów prywatnych i zawodowych. Przedstawimy kilka przydatnych faktów i ciekawostek związanych z pocztą elektroniczną, o których większość nie ma pojęcia.

Czytaj całość
MS Office 2013: sprawdź jakie nowości przygotował Microsoft w programach Office 2013
Kategoria: Kurs Excel, Kurs Outlook, Kurs PowerPoint
24Sep

Prace na wersją programów MS Office 2013 Microsoft rozpoczął już w 2010 roku. Wśród programu MS Office 2013 znajdują się powszechnie używane programy biurowe takie jak MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Publisher, OneNote, Outlook, Access, InfoPath i Lync. Wersje tych programów w wersji 2013 różnią się od tych, które były dostępne w wersji 2010. Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami, które zaszły w pakiecie MS Office!

Czytaj całość
E-mail: jak z głową zarządzać swoją pocztą elektroniczną?
Kategoria: Kurs Outlook, Perfekcyjna Asystentka
24Jul

Wiadomości e-mail to kanały komunikacji zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej w firmie. Elektroniczne listy dziś pisze każdy, szczególnie dużo dostajemy ich w pracy; pisze do nas szef, współpracownicy, partnerzy biznesowi czy klienci. Odpowiedzi na nadesłane e-maile często zajmują nam wiele godzin. Aby ograniczyć ten czas warto nauczyć się skutecznie zarządzać swoją skrzynką e-mail.

Czytaj całość
Jak pisać maile służbowe?
Kategoria: Kurs Outlook, Perfekcyjna Asystentka, Profesjonalne dokumenty
27Jun

Współcześnie nasza praca to zazwyczaj praca z komputerem – idealna asystentka czy sekretarka nie tylko tworzy perfekcyjne dokumenty, ale także pisze i odpowiada na wiadomości e-mail. Dlatego też równie ważna jak obsługa programu MS Word czy MS Excel jak sprawne posługiwanie się programami pocztowymi np. MS Outlook i znajomość zasad obsługi korespondencji elektronicznej.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl