GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU

Pomiędzy nami: Akcje Cognity


VOUCHER na szkolenia 2023
Kategoria: Akcje Cognity
22Nov

Rok 2022 zmierza ku końcowi, dlatego mamy dla Ciebie lub Twojej firmy propozycję. Zachęcamy do zakupu VOUCHERA, który umożliwia udział w szkoleniu w 2023 roku. Kup VOUCHER do końca 2022 roku, a kurs zrealizuj w kolejnym – 2023. BON jest szansą na dobre wykorzystanie budżetu, a także zadbanie o rozwój umiejętności Twoich pracowników, który zaowocuje w przyszłości. Voucher może być również praktycznym świątecznym prezentem dla pracowników.

Czytaj całość
Szkolenia z certyfikatem w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
16Nov

Wybierając firmę szkoleniową ważne, aby pamiętać o certyfikacie, który dostajemy po ukończeniu zajęć. Istotne jest, aby otrzymać profesjonalny dokument potwierdzający nasze nowo zdobyte kompetencje. Ważne także, aby zawierał konkretne informacje (nazwa, data szkolenia) oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu zyskuje realną wartość na rynku pracy.

Czytaj całość
VOUCHER na szkolenia 2022
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje, Wokół Cognity
6Dec

Kup voucher do końca 2021 roku i zapewnij sobie lub swoim pracownikom praktyczne szkolenia! Kurs zrealizujesz w kolejnym roku, a w tym dobrze wykorzystasz budżet. Dzięki voucherowi zadbasz o rozwój umiejętności pracowników, który będzie miał wpływ do zwiększenia motywacji, a dzięki temu szybszej, sprawniejszej, a także efektywniejszej pracy. Voucher może być również praktycznym świątecznym lub noworocznym prezentem dla pracowników.

Czytaj całość
Rok 2020, czyli Cognity w liczbach
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
18Jan

Zanim podejmiemy kolejne wyzwania w Nowym Roku, chcemy podsumować miniony okres. Poniżej przedstawiamy informacje, co udało nam się zrealizować w 2020 roku – ile projektów szkoleniowych zrealizowaliśmy, ile tematów dydaktycznych dodaliśmy do naszej oferty oraz jakie zmiany przyniósł nam ubiegły rok. Minęło 9 lat odkąd pojawiliśmy się na rynku szkoleniowym i z każdym kolejnym dniem pracujemy nad dalszym rozwojem. Wszystko dlatego, aby zadowalać i wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów.

Czytaj całość
Nowości w ofercie szkoleniowej 2020
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Wokół Cognity
29Dec

Rok 2020 przyniósł dużo zmian na rynku pracy. Większość spraw firmowych przeniosła się do świata online i pracy zdalnej. W związku z zapotrzebowaniem rynku ciągle przygotowujemy kolejne tematy szkoleń poszerzając swoją ofertę kursów. Proponujemy uczestnictwo w innowacyjnych zajęciach zarówno z obsługi przydatnych programów komputerowych, jak i umiejętności miękkich. Nowością w 2020 roku są warsztaty online na żywo z trenerem. Nasze kursy oparte są na rzeczowych i praktycznych przykładach wykorzystania teoretycznej wiedzy. W ostatnim czasie wprowadziliśmy szereg szkoleń poruszających temat pracy w systemie zdalnym, w których proponujemy ciekawe rozwiązania dla efektywnego zarządzania zadaniami podczas home office. Uczymy również jak skutecznie prowadzić spotkania biznesowe przez internet.

Czytaj całość
Wesołych Świąt życzy Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Zespół Cognity
21Dec

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego pragniemy podziękować za zaufanie, dotychczasową współpracę, realizację wielu wartościowych projektów i celów. Kierujemy świąteczne życzenia do wszystkich współpracowników, klientów oraz sympatyków Cognity.

Czytaj całość
VOUCHER na szkolenia 2021
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Promocje
2Dec

Zapewnij sobie lub swoim pracownikom praktyczne szkolenia! Kup voucher do końca 2020 roku, a szkolenie zrealizuj w kolejnym – 2021. Voucher to szansa na dobre wykorzystanie budżetu oraz zadbanie o rozwój umiejętności pracowników, który na pewno przyczyni się do zwiększenia motywacji, szybszej, sprawniejszej, a także efektywniejszej pracy. Voucher może być również praktycznym świątecznym prezentem dla pracowników.

Czytaj całość
Małopolska Tarcza Antykryzysowa - pakiet przedsiębiorczość
Kategoria: Akcje Cognity
19Nov

Firma Cognity Sp. z o.o. uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Czytaj całość
Usługi dodatkowe Cognity
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
29Apr

Jak każda firma zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw wyzwaniom związanym z pandemią. Oprócz szkoleń grupowych, zamkniętych dla danej firmy, indywidualnych czy warsztatów online prowadzonych na żywo z trenerem, posiadamy w swojej ofercie również wiele innych usług, które spełniają aktualne zapotrzebowanie rynku. 

Czytaj całość
Wiosenna promocja - szkolenia w Cognity 50% taniej
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
1Apr

Wraz z nadejściem wiosny przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności. Zapraszamy do udziału w kursach za jedyne 50% ceny standardowej. Dbaj z nami o swoje kompetencje, jednocześnie oszczędzając pieniądze. Uzupełnij swoje CV i chwal się zdobytymi umiejętnościami i certyfikatami na rozmowach rekrutacyjnych.

Czytaj całość
Warsztaty online na żywo z trenerem
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
19Mar

Martwisz się, że koronawirus nie pozwoli Ci na uczestniczenie w spotkaniach, szkoleniach, warsztatach? Zastanawiasz się jak produktywnie spędzić czas w domowym zaciszu? Sprawdź nasze propozycje kursów online dających możliwość skutecznego poszerzania kompetencji bez wychodzenia z domu.

Czytaj całość
Black Friday i Cyber Monday – promocje na szkolenia w Cognity
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
26Nov

Black Friday już niedługo, dlatego startujemy ze sprzedażą naszych szkoleń w supercenach! Promocja w Cognity trwa od Black Friday (29 listopada) do Cyber Monday (2 grudnia) 2019. Obchodzimy największe święto rabatów, wyprzedaży i przecen w roku. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Czytaj całość
VOUCHER na szkolenia 2020
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
8Nov

Praktyczne szkolenia w Twojej firmie? To brzmi jak doskonały plan! Już teraz możesz zapewnić sobie uczestnictwo w kursach realizowanych w przyszłym roku – wystarczy, że zakupisz voucher do końca 2019 roku. Jeśli chcesz dobrze wykorzystać budżet, zadbać o rozwój umiejętności pracowników, które przyczynią się do zwiększenia motywacji, sprawniejszej pracy i efektywnego osiągania celów – warsztaty w Cognity są idealnym środkiem.

Czytaj całość
Powrót do szkoły z Cognity
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
29Aug

Powroty do szkoły często bywały trudne. Po dwóch miesiącach odpoczynku, „nicnierobienia”, późnego wstawania, wyjazdów trzeba było przestawić się na tryb nauki i zdobywania nowej wiedzy. Znacie to uczucie? Dzieciaki i młodzież już od początku września czeka to ponownie. W dalszej części wpisu przedstawiamy informacje na temat szczególnego rabatu od Cognity na nowy rok szkolny!

Czytaj całość
Excel courses in English
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Rozwijamy się
7May

Are you looking for a professional computer courses? Do you want to gain new knowledge? You’ve just found a great place for learning and improving skills in Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint, SQL, VBA, Adobe, SharePoint, PHP, JAVA, Julia and more. Our practical approach – "learning by doing” is our method of training what makes us a pioneer as a training center.

Czytaj całość
Cognity gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
8Jan

Wśród wielu ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, polityków jesteśmy i MY. Też pragniemy podzielić się cząstką siebie, zrobić coś z dobroci serca i, na miarę naszych możliwości, wesprzeć dzieci potrzebujące specjalistycznego sprzętu medycznego.

Czytaj całość
VOUCHER dla firm na realizację szkolenia w PRZYSZŁYM (2019) roku
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
24Oct

Kolejny rok zmierza ku końcowi… dlatego ponownie mamy propozycję nie do odrzucenia! Zachęcamy do zakup VOUCHERA szkoleniowego uprawniającego do udziału w szkoleniu w 2019 roku!

Czytaj całość
Tematy szkoleń na miarę Twoich potrzeb
Kategoria: Akcje Cognity
19Apr

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać Wasze oczekiwania i potrzeby. Dlatego przygotowana przez nas oferta szkoleniowa o zróżnicowanym zakresie tematycznym i dopasowana, profesjonalna kadra trenerska gwarantują wysoką jakość merytoryczną i zdobycie praktycznych, przydatnych na rynku pracy umiejętności.

Czytaj całość
Umowa szkoleniowa – to się opłaca
Kategoria: Akcje Cognity
7Mar

Coraz więcej firm ma świadomość, że rozwój i przewaga konkurencyjna przedsiębiorstwa w dużej mierze opiera się na wykwalifikowanej kadrze. Pracodawcy częściej decydują się na inwestycje w edukację zatrudnionych osób. W zależności od branży, liczby pracowników czy założonych celów zakład pracy ma różne oczekiwania w stosunku do firm szkoleniowych. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być zawarcie umowy na usługi szkoleniowe. Sprawdź jakie korzyści daje podpisanie takiego kontraktu z Cognity!

Czytaj całość
Warszawa z Cognity – wybrane atrakcje stolicy
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
31Jan

Kolejna odsłona naszego Cognitowskiego przewodnika po miastach! Tym razem na tapetę bierzemy stolicę, która podobnie jak Kraków, ma wiele do zaoferowania. I choć oba te miasta znacznie się od siebie różnią i proponują coś innego, a ich klimat umiejscawia je na przeciwnych biegunach, łączy je szczególne miejsce jakie zajmują w sercach i świadomościach Polaków.

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe Excel na podkładkach pod mysz
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
5Dec

Zastanawialiście się kiedyś ile czasu spędzacie na poszukiwaniu potrzebnych poleceń w MS Excel? O ile prościej byłoby korzystać z programu mając (dosłownie) pod ręką skróty klawiaturowe i jak zoptymalizowałoby to Waszą pracę? 

Czytaj całość
Potwierdzone szkolenia otwarte – terminy gwarantowane
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
21Nov

Listopad, deszczowa aura unosi się nad głowami, a koniec roku zbliża się wielkimi krokami. My jednak nie dajemy się jesiennej chandrze i przyspieszamy tempo.

Czytaj całość
VOUCHER Szkoleniowy dla firm od Cognity! Kup szkolenie w tym roku, a zrealizuj je w przyszłym!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
26Sep

Koniec roku za pasem, a Twoja fima ma jeszcze budżet do wykorzystania? Nic straconego, przychodzimy z rozwiązaniem! Skorzystaj z Voucherów szkoleniowych Cognity dla firm! Zakup już dziś i razem rozpocznijmy Nowy Rok.

Czytaj całość
Zostań Programistą baz danych z językiem T-SQL!
Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity, Wokół Cognity
12Sep

Zawód programisty to jeden z najlepiej opłacanych zawodów w branży IT. Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być programistą, o którego zabiegają pracodawcy?

 

Czytaj całość
Pomysł na oryginalny prezent... Wykorzystaj vouchery szkoleniowe Cognity!
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity, Wokół Cognity
1Sep

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby? Bądź czeka Cię ważna rocznica? Albo jubileusz? A może zwyczajnie chcesz pokazać jak bardzo Ci na kimś zależy? Jeśli tak, to na pewno szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent…

Czytaj całość
Szkolenia dedykowane dla firm!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
1Jun

Nie widzisz w naszej ofercie szkolenia, które Cię interesuje? Żaden problem. Przygotujemy takie szkolenie dla Ciebie bądź Twojej firmy „na życzenie”!

Czytaj całość
Black Weekend w Cognity
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
25Nov

Black Friday w Cognity!


Świat oszalał na punkcie Black Friday. Wszędzie słyszymy o kosmicznych promocjach, wyprzedażach itp. Nie inaczej może być w Cognity! :) Przecież nie możemy być gorsi. A co tam, będziemy lepsi! To nie będzie Black Friday, to będzie Black Weekend! :) A to wszystko dla Was :)

Czytaj całość
Mikołajkowe VOUCHERY Szkoleniowe
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
10Nov

Wystawy w galeriach handlowych, witryny w małych lokalnych sklepikach czy muzyka lecąca w radio przypomina, że coraz szybciej zbliżają się Mikołajki, a Ty nie masz jeszcze pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie nieco inny pomysł na upominek, a mianowicie Voucher szkoleniowy, który można wykorzystać do końca maja 2017.

Czytaj całość
VOUCHERY Szkoleniowe Cognity do realizacji w 2017 roku!
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity, Wokół Cognity
10Nov

Niedługo rok 2016 dobiegnie końca…
Twoja firma nie ma możliwości zorganizowania szkolenia, bądź zwyczajnie pracownicy nie mają w tej chwili na to czasu?
Mamy rozwiązanie!
VOUCHERY szkoleniowe Cognity, które zakupione w roku 2016, zapewnią Ci miejsca na szkoleniach w 2017 roku!

Czytaj całość
Promocja - nocleg w cenie kursu lub dodatkowa godzina szkolenia.
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity, Wokół Cognity
9Sep

Nigdy nie jest za późno na naukę, mówi mądre przysłowie. My tez tak uważamy. Rozpoczął się rok szkolny, to dobry czas, aby nie tylko dzieci i młodzież zaczęły się uczyć, ale także i my dorośli możemy postawić na naukę. Chcąc przyczynić się chociaż trochę do Państwa rozwoju przygotowaliśmy promocję.

Czytaj całość
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2016 - Konkurs
Kategoria: Akcje Cognity, Konkursy, Wydarzenia w Krakowie
22Sep

Wielkimi kokami zbliża się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2016 w Małopolsce. W tym roku odbędzie się on w dniach 14-20 listopada. Niezmiernie miło nam poinformować Was, że w tym roku Cognity Sp. z o.o. będzie jednym z partnerów.

Czytaj całość
Wykorzystaj wakacje!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje, Wokół Cognity
10Aug

Powolutku, powolutku zbliża się koniec  wakacji. Aby Wam ten niezbyt miły fakt troszkę chociaż umilić przygotowaliśmy taką małą promocję – niespodziankę.

Czytaj całość
Promocja na szkolenia- Nocleg w cenie kursu
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
9Jun

Przygotowaliśmy dla Was promocję – Nocleg  w cenie kursu.  Decydując się na udział w naszych dwudniowych kursach w cenie szkolenia otrzymujesz również nocleg, który zapewnia Cognity.

Czytaj całość
Excel w HR - podsumowanie
Kategoria: Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie
21Apr

W dniu 18 kwietnia Cognity Szkolenia uczestniczyło na Uniwersytecie  Ekonomicznym , w Festiwalu HR przeprowadzając warsztat pt: Excel w HR. To krótkie szkolenie przeprowadziła nasza wspaniała trenerka Joanna Dzięciołowska - specjalistka od Excela!

Czytaj całość
Cognity wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
5Jan

Jak co roku zachęcamy wszystkich do udziału w naszej licytacji dla Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy!

Czytaj całość
Finał Pozytywnej Nakrętki w Cognity!
Kategoria: Akcje Cognity, Akcje Cognity
22Dec

W sierpniu zaczęliśmy akcję zbierania nakrętek w trakcie naszych szkoleń. Przez te kilka miesięcy, z Waszą pomocą, udało nam się ich zebrać dwa wielkie worki, czyli – na oko licząc – dobre kilkaset sztuk. Dziękujemy! W piątek, zanieśliśmy je do pobliskiej szkoły, która zrobi z nich najlepszy możliwy użytek.

Czytaj całość
VOUCHERY szkoleniowe Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
13Nov

Rok 2015 nieubłaganie zmierza ku końcowi – Twoja firma ma coraz mniej czasu na zorganizowanie szkolenia dla swojej kadry, a gorący czas i natłok obowiązków wcale nie ułatwia zadania. Nie przejmuj się – przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne VOUCHERY Cognity, które, kupione w 2015, zapewnią Ci miejsca na szkoleniach w 2016 roku.

Czytaj całość
Jak ocenić znajomość Excela? Za pomocą naszego narzędzia!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
13Oct

Badanie umiejętności obsługi Excela, o którym pisaliśmy już w jednym z naszych poprzednich wpisów – teraz dostępne dla każdego z Was! W dodatku – zupełnie za darmo! 

Czytaj całość
Dodatkowe godziny szkoleniowe w prezencie od Cognity!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
22Sep

Bywa tak, że godzina zakończenia szkolenia pojawia się znikąd, zupełnie zaskakując pochłonięte rozwijaniem swoich umiejętności umysły. W takiej sytuacji, głodne wiedzy głowy na pewno z chęcią przyjęłyby dodatkową godzinę szkolenia. Wychodzimy im naprzeciw!

Czytaj całość
❂ Skorzystaj z naszego najnowszego narzędzia!
Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity, Promocje
1Sep

Czy istnieje narzędzie, którego użycie uruchomi ciąg zdarzeń, zmierzający do zwiększenia efektywności i dochodów Waszych firm? Tak! Stworzyliśmy je dla Was!

Czytaj całość
Pozytywna nakrętka na szkoleniach Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
12Aug

Wystartowaliśmy z akcją zbierania nakrętek, które jeszcze w tym roku przekażemy naszym małym sąsiadom – dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 22 w Krakowie.

Czytaj całość
Fotorelacja z Małopolskiego Festiwalu Innowacji
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Wydarzenia w Krakowie
1Jun

27 maja w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji zaprosiliśmy Was do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu z zakresu budowania niebanalnych i profesjonalnych prezentacji multimedialnych w Prezi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z MFI w Cognity. 

Czytaj całość
Małopolskie Dni Uczenia Się w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Wydarzenia w Krakowie
21May

Cognity po raz kolejny będzie uczestniczyć w Małopolskich Daniach Uczenia Się. W ramach wydarzenia koordynowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie 8 czerwca zapraszamy Was na bezpłatne badanie potrzeb szkoleniowych. 

Czytaj całość
#7 faktów o Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Zespół Cognity
30Apr

W maju Cognity obchodzi 4. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was film przedstawiający 7 faktów o Cognity. 

Czytaj całość
Sprawdź ile wiesz o Cognity – konkurs z nagrodami!
Kategoria: Akcje Cognity, Konkursy, Wokół Cognity
28Apr

W maju Cognity obchodzi swoje 4. urodziny -  z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie, który sprawdzi ile Ty wiesz o nas :) Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Czytaj całość
Cognity to...
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Zespół Cognity
24Apr

Sprawdź kim jesteśmy, do czego dążymy i skąd przychodzimy.  Poznaj nas i zobacz jak pracujemy, aby przygotować i zrealizować dla Was najlepsze projekty szkoleniowe!

Czytaj całość
Zobacz jak bawiliśmy się na 5. Festiwalu HR!
Kategoria: Wydarzenia w Krakowie, Akcje Cognity
20Apr

W ramach 5. Festiwalu HR Cognity dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego przygotowało praktyczne warsztaty z programu MS Excel. 

Czytaj całość
Cognity na Małopolskim Festiwalu Innowacji
Kategoria: Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie
20Apr

W maju innowacje zagoszczą w Cognity! 27 maja zapraszamy na bezpłatne szkolenie Innowacyjne metody prezentacji danych. Aplikacja Prezi bez tajemnic. Szkolenie odbędzie się w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.  

Czytaj całość
Cognity na Festiwalu HR Uniwersytetu Ekonomicznego
Kategoria: Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie, Wokół Cognity
7Apr

Trenerzy Cognity odwiedzą studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w ramach 5. Festiwalu HR organizowanego przez Koło Naukowe Personalni. 

Czytaj całość
Cognity życzy...
Kategoria: Akcje Cognity, Zespół Cognity
3Apr

Zespół Cognity życzy wszystkim Klientom, Kontrahentom i Sympatykom wesołych, radosnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.

Czytaj całość
Prima Aprilis w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
1Apr

Zapraszamy na prima aprilisowy film Cognity. W tym roku w roli głównej Minionki. 

Czytaj całość
Cognity grało dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Kategoria: Akcje Cognity
30Mar

Cognity już po raz kolejny grało dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - dziękujmy WOŚP za docenienie naszego zaangażowania. 

Czytaj całość
Głosuj w ankiecie Cognity i wybieraj tematy bezpłatnych szkoleń!
Kategoria: Akcje Cognity
10Mar

Po sukcesie szkoleń realizowanych w ramach 1. Tygodnia Cognity jeszcze w I połowie roku przygotowujemy dla Was kolejne bezpłatne szkolenie. Zapraszamy do głosowania, które pozwoli wybrać nam najatrakcyjniejszą tematykę szkolenia. 

Czytaj całość
Dzień Kobiet, Dzień Mężczyzn w Cognity!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
3Mar

W tym roku w Cognity dbamy nie tylko o umysł, ale i o ciało! W ramach obchodów  Dnia Kobiet oraz Dnia Mężczyzn przygotowaliśmy dla uczestników naszych szkoleń ciekawe i relaksujące upominki. 

Czytaj całość
Akcja rabatka - ✄ ceny na wiosnę!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
26Feb

Chociaż kalendarzowa wiosna zawita do nas dopiero 21 marca to w Cognity witamy wiosnę już od dziś! W ramach Święta Wiosny w Cognity zapraszamy do akcji RABATKA w ramach, której można uzyskać do 30% rabatu na wybrane szkolenia otwarte w Cognity!

Czytaj całość
Weekend w Cognity!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
26Feb

Weekend to niekiedy jedyny moment w czasie, którego można zadbać o własny rozwój zdobywając nową wiedzę, umiejętności i kwalifikację. Chcących rozwijać swoje umiejętności zapraszamy na szkolenia weekendowe do Cognity!

Czytaj całość
✿ Święto Wiosny w Cognity!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje, Konkursy
26Feb

W marcu świętujemy wiosnę w Cognity z tej okazji przygotowaliśmy dla uczestników naszych szkoleń szereg atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Czytaj całość
✈ Cognity szkoli w całej Polsce!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
23Feb

Wraz z nowym rokiem podejmujemy nowe wyzwania. Już od marca zapraszamy na szkolenia otwarte w głównych miastach Polski: Warszawy, Poznania, Gdańska, Katowic, Wrocławia, Rzeszowa, Gdańska i Łodzi.

Czytaj całość
Galeria zdjęć z 1. Tygodnia Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
10Feb

Od 2 do 6 lutego przygotowaliśmy dla Was 1. Tydzień Cognity w ramach, którego mogliście uczestniczyć w bezpłatnych kursach Excel, a także poznać poziom swoich umiejętności z zakresu programów MS Office. Zapraszamy na krótkie podsumowanie 1. Tygodnia Cognity oraz obejrzenia jak bawiliśmy się w tym roku!

Czytaj całość
1. Tydzień Cognity w liczbach
Kategoria: Akcje Cognity
10Feb

Zapraszamy do krótkiego résumé liczbowego z 1. Tygodnia Cognity, w ramach którego zaprosiliśmy Was na bezpłatne warsztaty i szkolenia z programu MS Excel. 

Czytaj całość
Walentynki w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
30Jan

Dla miłośników Excela z okazji dnia Św. Walentego przygotowaliśmy walentynkowy film. Zapraszamy do oglądania!

Czytaj całość
Więcej o Excelu - II cześć wywiadu z ekspertem Cognity Mateuszem Pawlaczykiem
Kategoria: Akcje Cognity
26Jan

Jak skutecznie pracować w aplikacji MS Excel? Dlaczego warto uczestniczyć w kursach i szkoleniach informatycznych? Na te pytania między innymi odpowiada ekspert Cognity Mateusz Pawlaczyk. 

Czytaj całość
Nowa oferta szkoleniowa na 2015 rok!
Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity
13Jan

W 2015 roku proponujemy szereg nowych, innowacyjnych szkoleń. W naszej nowej ofercie szkoleniowej znajdziecie m.in. branżowy kurs Excel dla pracowników medycyny, szkolenia z analizy danych, pozycjonowania stron www oraz kursy przygotowujące do prowadzenia prezentacji biznesowych z wykorzystaniem programu PowerPoint i Prezei. Zobacz szczegóły.

Czytaj całość
Dziękujemy!
Kategoria: Akcje Cognity
9Jan

Cognity serdecznie dziękuję uczestnikom szkoleń za udział w zbiórce prezentów dla dzieci z Domu Dziecka im. św. Ludwiki w Krakowie. 

Czytaj całość
Tydzień Cognity! Zapraszamy na bezpłatne kursy Excel w ramach Tygodnia z Cognity!
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Wokół Cognity
23Dec

Zapisz się na bezpłatne szkolenie Excel organizowane w ramach Tygodnia Cognity i dowiedz się jak w skuteczny sposób pracować w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel. 

Czytaj całość
Cognity w 2015 roku - sprawdź co przygotowaliśmy na nowy rok!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
22Dec

W nowym roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, nie tylko szkoleniowymi, na rok 2015.  

Czytaj całość
Cognity wspomaga Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Kategoria: Akcje Cognity
22Dec

Cognity Szkolenia zaprasza Was do licytacji vouchera na wybrane szkolenie z naszej oferty. Dochód z licytacji zostanie przekazany na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Czytaj całość
Seminarium Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych – kolejne edycje w Krakowie, Warszawie i Poznaniu!
Kategoria: Akcje Cognity
12Dec

W dniu 24 listopada 2014 r. Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 7 listopada 2014 r. o ułatwieniu wykonywania działalności gospodarczej, wprowadzającą znaczące zmiany do 31 aktów prawnych, m.in. w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Czytaj całość
Do czego i jak wykorzystujecie program MS Excel?
Kategoria: Akcje Cognity
9Dec

Cognity uruchamia Pogotowie ratunkowe Excela. Zapraszamy do zadawania pytań i zgłaszania problemów jakie napotykacie w pracy z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel.  

Czytaj całość
Warto pomagać! Zbiórka prezentów dla dzieci z Domu Dziecka św. Ludwiki w Krakowie
Kategoria: Akcje Cognity
21Nov

Nawet jeżeli pociechy udziela niebo, to pomocy oczekuje się od ludzi. 

J. L. Wiśniewski

Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia. 

W. Loranc

Dobry bądź i szlachetny, bądź do pomocy gotowy! 

J. W. Goethe

Czytaj całość
Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych – seminarium z Maciejem Kaweckim w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie, Wokół Cognity
19Nov

W raz z nowym rokiem od 1 stycznia 2015 roku w polskim systemie prawnym obowiązywać będą nowe przepisy prawa dotyczące ochrony danych osobowych. Zapraszamy do udziały w seminarium prowadzonym przez Macieja Kaweckiego – prawnika, eksperta ds. ochrony danych osobowych, wykładowcę Uniwersytetu Jagiellońskiego, które przedstawi zmiany wprowadzane przez nowelizację ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997r. 

Czytaj całość
Wybierz swój prezent na święta!
Kategoria: Akcje Cognity
14Nov

Z okazji Mikołajek oraz świąt Bożego Narodzenia Cognity przygotowało prezenty dla uczestników kursów i szkoleń w listopadzie i grudniu. 

Czytaj całość
Galeria zdjęć z 6.Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
30Oct

Od 20 do 24 października Cognity uczestniczyło w 6. Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze szkoleń, które obyły się w ramach tego wydarzenia. 

Czytaj całość
6.Ogólnopolski Tydzień Kariery w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
27Oct

Zapraszamy do krótkiego podsumowania 6. Ogólpolskiego Tygodnia Kariery w Cognity; w ramach, którego zorganizowaliśmy bezpłatne kursy informatyczne i prawne.

Czytaj całość
Wygraj książkę w konkursie Cognity!
Kategoria: Konkursy, Akcje Cognity
21Oct

Zapraszamy do udziału w konkursie Cognity - do wygrania książka TAK! 50 sekretów nauki i perswazji, bony promocyjne w wysokości 299 zł na szkolenia otwarte realizowane w Cognity oraz gadżety promocyjne. 

Czytaj całość
Cognity nieustannie podnosi jakość swoich usług!
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
10Oct

Cognity nieustannie podnosi jakość swoich usług, a także kompetencje i umiejętność swoich pracowników i ekspertów. Nasze działania dostrzegane są i pochwalane przez wiele instytucji. 

Czytaj całość
Tydzień Kariery 2014 w Cognity
Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie
1Oct

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2014 zapraszamy pracowników firm i organizacji na bezpłatne szkolenia z zakresu programu MS Excel oraz Ochrony Danych Osobowych. 

Czytaj całość
Zyskaj 20% zniżki na szkolenia w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
7Jul

Zgłoś się na nasze szkolenia, prześlij hasło z bonu rabatowego i zdobądź 20% rabatu na wybrane szkolenia w Cognity. 

Czytaj całość
Konkurs: Perfekcyjna prezentacja o Cognity
Kategoria: Konkursy, Akcje Cognity
18Jun

Stwórz perfekcyjną prezenctacje o Firmie Cognity i wygraj księżkę Steve Jobs: Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością. 

Czytaj całość
Szkolenia zamknięte w Cognity
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
13Jun

Jeżeli szukają Państwo praktycznego, specjalistycznego szkolenia z zakresu pakietu MS Office, programów wspierających rozwój nowoczesnych organizacji oraz ochrony danych osobowych – zapraszamy do współpracy z Cognity w ramach, której przygotujemy dla Państwa sprofilowane szkolenie zamknięte. 

Czytaj całość
Małopolskie Dni Uczenia się 2014 - relacja
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
11Jun

W tym roku po raz kolejny w ramach Małopolskich Dni Uczenia Się w naszych salach szkoleniowych gościliśmy żądnych wiedzy uczestników szkolenia Master of time – zarządzaj czasem swoim i innych. 

Czytaj całość
Weekendowe szkolenia Cognity bez VAT
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
5Jun

Zapraszamy na weekendowe szkolenia z zakresu MS Excel. W ramach akcji promocyjnej nasze szkolenia weekendowe są tańsze o 23% podatek VAT.

Czytaj całość
Excel bez tajemnic. Zdobądź wiedzę z Cognity i Helion!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
27May

W dniach 01 – 30 czerwca 2014 roku w ramach akcji promocyjnej Excel bez tajemnic. Zdobądź wiedzę z Cognity i Helion! wszyscy uczestnicy, którzy wybiorą się na nasze szkolenia w czerwcu otrzymają bony podarunkowe na kwotę 50 zł do ksiegarni internetowej Helion.

Czytaj całość
Małopolskie Dni Uczenia się z Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
23May

W ramach Małopolskich Dni Uczenia Się Cognity Nasza firma zaprasza na bezpłatne szkolenie szkolenie: Master of time - zarządzaj czasem swoim i innych. 

Czytaj całość
Ankieta badająca Państwa zainteresowania
Kategoria: Akcje Cognity
21May

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Czytaj całość
Dzień otwarty w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
5May

Już 16 maja, zaprosimy Państwa do siedziby Cognity na krakowskim Kazimierzu. Nasz doradca ds. szkoleń wykona dla Państwa indywidualne badanie potrzeb szkoleniowych za pomocą autorskiej metody opracowanej przez naszych ekspertów w zakresie ewaluacji i badania potrzeb. Przed spotkaniem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu omówienia konkretnej godziny konsultacji.  

Czytaj całość
Stworzyliśmy dla Państwa Grę w MS Excel!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
4Apr

Pobierzcie plik, znajdźcie odpowiednią komórkę Excela i wyślijcie maila na podany w niej adres.

10 pierwszych osób otrzyma nagrody od Cognity. Przy okazji nauczycie się szybko poruszać się po arkuszach MS Excel. 

Zapraszamy do zabawy!

Czytaj całość
Weź udział w Tygodniu Kobiet w Cognity!
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
3Mar

Zapraszamy wszystkie Panie (oraz Panów planujących upominki z okazji 8 marca) do wzięcia udziału w Tygodniu Kobiet w Cognity!

Czytaj całość
Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji
Kategoria: Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie, Konkursy
7Jan

http://aukcje.wosp.org.pl/voucher-szkoleniowy-na-wybrany-kurs-informatyczny-i891735 Zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji vouchera na wybrane szkolenie Cognity, z której dochód zostany przeznaczony na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Czytaj całość
Mikołajki w Cognity :)!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje, Konkursy
27Nov

Uwaga mamy prezenty dla wszystkich uczestników naszych szkoleń w grudniu :). Co zrobić, żeby dostać bon podarunkowy na 50 zł do realizacji na Merlin.pl? Wystarczy zapisać się na szkolenie i wysłać do nas hasło umieszczone na naszym Facebooku. Kliknij Czytaj Całość, zobacz hasło i szczegóły promocji. 

Czytaj całość
Małopolskie Dni Uczenia Się w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
23Jun

Przez 2 dni (7-8 czerwca 2013) sale szkoleniowe Cognity odwiedzali ciekawi wiedzy na temat zastosowania programu Ms Excel w biznesie oraz budowania własnego wizerunku.

Bezpłatne szkolenia, które wtedy zorganizowaliśmy, były elementem "Małopolskich Dni Uczenia", w trakcie których chętni mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach, pokazach, wykładach, piknikach oraz grach edukacyjnych organizowanych przez instytucje na terenie województwa małopolskiego. 

Czytaj całość
Piszą o nas!
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
14Nov

Zostaliśmy opisani w "Podręczniku świadczenia usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym. Audyt Strategiczny Przedsiębiorstwa" jako modelowa firma prowadząca działania prorozwojowe i proinnowacyjne.  

Czytaj całość
Zostaliśmy członkiem akcji Dawcom w Darze
Kategoria: Akcje Cognity
5Aug

Przypominamy, że Honorowi Dawcy krwi mają u nas zniżki!  

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl