GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy: Skróty


Skróty klawiaturowe ZOOM
Kategoria: Skróty
9Dec

Obecnie ZOOM jest jedną z najpopularniejszych platformą do uczestnictwa w spotkaniach online. Skróty klawiaturowe pozwalają zaoszczędzić czas podczas używania różnych funkcji programu ZOOM. Dzięki kombinacjom klawiaturowym można zarządzać spotkaniem, kontrolować ustawienia audio oraz wideo, a także komunikować się z innymi.

Czytaj całość
PowerPoint – skróty klawiszowe
Kategoria: Skróty, Kurs PowerPoint
21Nov

Skróty klawiaturowe PowerPoint mogą usprawnić codzienne wykonywanie profesjonalnych prezentacji. Zapoznanie się z wybranymi kombinacjami klawiszowymi pozwoli m.in. na szybkie otwieranie, zapisywanie, drukowanie, nawigację w programie, formatowanie treści slajdów. Mając do czynienia z częstym przygotowaniem prezentacji, można sobie uprzyjemnić pracę poprzez zapamiętanie przydatnych skrótów w MS PowerPoint.

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe SQL
Kategoria: Skróty
15May

Dzięki zastosowaniu skrótów klawiszowych możliwe jest uzyskanie znacznego zwiększenia produktywności. W środowisku SQL Server Management Studio można używać wiele praktycznych skrótów, które wywołają takie czynności jak np. wyświetlenie okna zapytania, kreatora zapytań, przejście do określonej linii, przejście pomiędzy zakładkami w wyniku zapytania, czy też przełączenie na tryb pełnoekranowy.

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe w Word
Kategoria: Skróty, Kurs Word
10May

Z programem MS Word spotkaliśmy się prawdopodobnie wszyscy. W dobie cyfryzacji i postępu technologicznego mało kto, zabierając się za pisanie jakiegokolwiek materiału, dłuższego niż 2 zdania, chwyta za długopis i kartkę. Pisząc prace w Word mamy możliwość zapisywania i archiwizowania dokumentów, przesyłania ich dalej i powielania, co wydaje się o wiele przyjemniejsze od wykonywania tych czynności ręcznie.

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe w Outlook
Kategoria: Skróty, Kurs Outlook
22Mar

Skróty klawiaturowe pozwalają zaoszczędzić czas podczas używania różnych funkcji programu MS Outlook. Dzięki kombinacjom klawiaturowym skraca się obsługa zadań, tj. zarządzania wiadomościami, planowania spotkań czy wielu innych czynności dostępnych w ramach MS Outlook. Dzięki takiej nawigacji korzystanie z programu jest przyjemne i efektywne, a my możemy się cieszyć zorganizowanym życiem zawodowym i osobistym.

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe w Adobe Indesign!
Kategoria: Skróty
6Jul

Przygotowaliśmy dla Was najbardziej powszechne skróty klawiaturowe w programie Adobe Indesign.
Plik możecie pobrać klikając w przycisk poniżej, a potem wydrukować i…korzystać! :)

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe Access
Kategoria: Kurs Access, Analiza danych, Skróty
24Aug

Przedstawiamy Państwu 10 najpopularniejszych skrótów klawiaturowych niezbędnych podczas pracy z MS Access. Dzięki nim obsługa tego programu stanie się zdecydowanie wygodniejsza i szybsza.

Czytaj całość
Najważniejsze skróty klawiaturowe VBA
Kategoria: Kurs VBA, Skróty
22Jul

Specjalnie dla Was nasz trener Grzegorz Plak przygotował 10 najważniejszcyh skrótów klawiaturowych VBA.

Czytaj całość
10 najważniejszych skrótów klawiaturowych w MS Excel
Kategoria: Kurs Excel, Samouczek Excel , Skróty
22Apr

Poznaj 10 najważniejszych skrótów klawiaturowych w MS Excel i pobierz je w wersji do wydruku. 

Czytaj całość
Excel Samouczek - Czym są daty i godziny dla Excela i jak szybko je wstawiać do komórki
Kategoria: Kurs Excel, Skróty, Analiza danych
3Sep

W Excelu często musimy stosować operacje na datach. Z tego wpisu dowiemy się jaka jest najstarsza data, na której możemy pracować w tym programie oraz w jaki sposób szybko wstawić bieżącą datę i godzinę za pomocą skrótów klawiaturowych.

Czytaj całość
Excel Samouczek- Skróty klawiszowe cz. III (Skróty dotyczące pracy w komórkach lub pasku formuły)
Kategoria: Kurs Excel, Skróty, Samouczek Excel
13Jun

Po artykule na temat skrótów klawiszowych dotyczących klawiszy fukcyjnych oraz wprowadzania danych, przyszedł czas na przypomnienie najważniejszych skrótów przyspieszających pracę w komórkach lub pasku formuły.

Czytaj całość
Excel Samouczek- Skróty klawiszowe cz. II (Skróty dotyczące wprowadzania danych)
Kategoria: Kurs Excel, Skróty, Samouczek Excel
14May

Program Excel dostosowany jest do używania niezwykle dużej liczby skrótów klawiszowych, które znacznie usprawniają pracę. Warto zapamiętać i stosować te najbardziej użyteczne dla najczęściej wykonywanych przez nas funkcji.

Czytaj całość
Excel Samouczek - Skróty klawiszowe cz. I (Klawisze funkcyjne)
Kategoria: Kurs Excel, Skróty, Samouczek Excel
6May

Program Excel dostosowany jest do używania niezwykle dużej liczby skrótów klawiszowych, które znacznie usprawniają pracę. Warto zapamiętać i stosować te najbardziej użyteczne dla najczęściej wykonywanych przez nas funkcji.

Czytaj całość
Skróty klawiszowe w MS Word
Kategoria: Kurs Word, Skróty
29Apr

Word, podobnie jak Excel i wiele innych programów, pozwala na korzystanie ze skrótów klawiszowych, które zastosowane w odpowiednich sytuacjach, znacznie usprawniają naszą pracę. Dzięki nim, nie musimy wyszukiwać opcji na pasku zadań i piszemy dużo szybciej i bardziej przejrzyście, warto zatem je zapamiętać i stosować.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl