GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują po zalogowaniu się na swoje indywidualne konto,
dostęp do elektronicznej wersji materiałów ze szkoleń, w których uczestniczyli.
W ten prosty sposób uczestnicy naszych szkoleń mogą szybko odświeżyć zdobytą wiedzę
i udoskonalić umiejętności zdobyte podczas szkolenia.

Materiały dostępne są jedynie dla zalogowanych użytkowników.
Jeśli chcesz się zalogować, kliknij tutaj

Po co pracujemy? Korzyści psychologiczne
Kategoria: Kompetencje miękkie w pracy
3Jan

Oczywistą pozytywną konsekwencją podjęcia pracy jest uzyskiwane wynagrodzenie finansowe. To jego brak skłania nas najczęściej do poszukiwania posady. Jednak praca dostarcza nam znacznie więcej psychologicznych korzyści, dla których warto ją podejmować. Przedstawiamy niektóre z nich.

Czytaj całość
Product Manager – obowiązki i predyspozycje do pracy w tym zawodzie
Kategoria: Literatura specjalistyczna
12Dec

Osoba z jakimi kompetencjami może kandydować na stanowisko Product Managera? Czym charakteryzuje się ten zawód oraz jakie są wymagania, by podołać wyzwaniom stawianym w tej branży? W tym artykule przedstawiono jakie są główne zadania oraz oczekiwania wobec Product Managera.

Czytaj całość
Introwertyk i ekstrawertyk w pracy
Kategoria: Kompetencje miękkie w pracy
5Dec

Z pewnością nie trzeba nikomu udowadniać, ze nasza osobowość ma duży wpływ na to w jaki sposób funkcjonujemy na co dzień. Zarówno w domu, jak i w pracy doświadczamy możliwości i ograniczeń wynikających ze struktury naszej osobowości. Jedną z ważniejszych różnic osobowościowych jest różnica pomiędzy introwertyzmem, a ekstrawertyzmem. W tym artykule postaramy się przyjrzeć psychologicznym podłożom introwertyzmu i ekstrawertyzmu oraz ich wpływowi, na nasze funkcjonowanie w miejscu pracy.

Czytaj całość
Excel – najlepsze książki do nauki
Kategoria: Literatura specjalistyczna, Kurs Excel
29Nov

Jako specjaliści w prowadzeniu szkoleń z Excela wiemy, że literatura również jest przydatna w rozwoju kwalifikacji. W wybranym przez siebie czasie można zasiąść przed książką, czytać i uczyć się. Daje możliwość uzupełnienia wiedzy zdobytej podczas warsztatów. Przyswajanie nowych umiejętności jest łatwiejsze kiedy mamy możliwość interakcji ze specjalistą w danej dziedzinie. Program Microsoft Excel posiada wiele możliwości, m.in. w łatwy sposób możesz uporządkować dane, tworzyć wykresy, tabele, makra czy też wykorzystać funkcje: suma, średnia, max, min i wiele innych.

Czytaj całość
PowerPoint – skróty klawiszowe
Kategoria: Skróty, Kurs PowerPoint
21Nov

Skróty klawiaturowe PowerPoint mogą usprawnić codzienne wykonywanie profesjonalnych prezentacji. Zapoznanie się z wybranymi kombinacjami klawiszowymi pozwoli m.in. na szybkie otwieranie, zapisywanie, drukowanie, nawigację w programie, formatowanie treści slajdów. Mając do czynienia z częstym przygotowaniem prezentacji, można sobie uprzyjemnić pracę poprzez zapamiętanie przydatnych skrótów w MS PowerPoint.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl