GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU
Wesołych Świąt życzy Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Zespół Cognity
21Dec

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego pragniemy podziękować za zaufanie, dotychczasową współpracę, realizację wielu wartościowych projektów i celów. Kierujemy świąteczne życzenia do wszystkich współpracowników, klientów oraz sympatyków Cognity.

Czytaj całość
VOUCHER na szkolenia 2021
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Promocje
2Dec

Zapewnij sobie lub swoim pracownikom praktyczne szkolenia! Kup voucher do końca 2020 roku, a szkolenie zrealizuj w kolejnym – 2021. Voucher to szansa na dobre wykorzystanie budżetu oraz zadbanie o rozwój umiejętności pracowników, który na pewno przyczyni się do zwiększenia motywacji, szybszej, sprawniejszej, a także efektywniejszej pracy. Voucher może być również praktycznym świątecznym prezentem dla pracowników.

Czytaj całość
Małopolska Tarcza Antykryzysowa - pakiet przedsiębiorczość
Kategoria: Akcje Cognity
19Nov

Firma Cognity Sp. z o.o. uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Czytaj całość
Dlaczego certyfikat jest ważny? Jakie certyfikaty warto posiadać?
Kategoria: Wokół Cognity
2Oct

O czym warto pamiętać, wybierając firmę szkoleniową? Przede wszystkim o certyfikacie! Nie zawsze po ukończonym szkoleniu otrzymujemy profesjonalny dokument, który potwierdza nasze nowo zdobyte kompetencje. Ważne również, aby zawierał konkretne informacje oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu zyskuje realną wartość na rynku pracy.

Czytaj całość
Półkolonie z kursem IT. Wykorzystaj wolny czas na naukę programowania!
Kategoria: Wokół Cognity, Konkursy
11Aug

Jak wykorzystać wolny czas w trakcie wakacji? W tym roku mamy wyjątkową propozycję dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. Zapraszamy do udziału w półkoloniach z kursem IT. Naucz się programowania w języku SQL oraz tworzenia stron w HTML.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl