GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU
Małopolska Tarcza Antykryzysowa - pakiet przedsiębiorczość
Kategoria: Akcje Cognity
19Nov

Firma Cognity Sp. z o.o. uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

Czytaj całość
Dlaczego certyfikat jest ważny? Jakie certyfikaty warto posiadać?
Kategoria: Wokół Cognity
2Oct

O czym warto pamiętać, wybierając firmę szkoleniową? Przede wszystkim o certyfikacie! Nie zawsze po ukończonym szkoleniu otrzymujemy profesjonalny dokument, który potwierdza nasze nowo zdobyte kompetencje. Ważne również, aby zawierał konkretne informacje oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu zyskuje realną wartość na rynku pracy.

Czytaj całość
Półkolonie z kursem IT. Wykorzystaj wolny czas na naukę programowania!
Kategoria: Wokół Cognity, Konkursy
11Aug

Jak wykorzystać wolny czas w trakcie wakacji? W tym roku mamy wyjątkową propozycję dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. Zapraszamy do udziału w półkoloniach z kursem IT. Naucz się programowania w języku SQL oraz tworzenia stron w HTML.

Czytaj całość
Jakie szkolenia warto zrobić w epoce koronawirusa? Jakie kursy zrobić?
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
15Jul

Jakie zmiany na rynku pracy przyniósł 2020? Warto pomyśleć o zdobyciu nowych umiejętności oraz poszerzeniu już posiadanych kompetencji. Poniżej prezentujemy jakie kursy warto obecnie zrealizować, aby zapewnić sobie przewagę w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Czytaj całość
Nowe standardy sanitarne podczas szkoleń stacjonarnych
Kategoria: Wokół Cognity, Rozwijamy się
1Jun

Trwa proces odmrażania gospodarki. Firmy, hotele, restauracje oraz punkty usługowe powoli wracają do swoich standardowych działalności. U nas jest podobnie! Otwieramy ponownie nasze sale szkoleniowe, a w trosce o wszystkich Uczestników kursów – wprowadzamy nowe standardy sanitarne. Zadbamy o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Przeczytajcie, jakie zmiany wprowadzamy i przychodźcie do nas! Czekamy na kolejne spotkania i zdobywanie wiedzy pod okiem doświadczonych szkoleniowców w naszych murach!

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl