GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU
WOREK PREZENTÓW od Cognity otwarty! Mikołajowe VOUCHERY Szkoleniowe.
Kategoria: Promocje
27Nov

Zaprzęgi reniferów w sklepowych witrynach, dzwoneczki w reklamowych dżinglach i mroźne wzory na zaszronionych szybach. Niechybnie – idą święta! Ale zanim na dobre ogarnie nas świąteczna gorączka, przed nami Mikołajki, na które przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję :)

Czytaj całość
Cognity-Opinie uczestników szkoleń
Kategoria: Rozwijamy się
20Nov

Ostatnio przeglądaliśmy ankiety poszkoleniowe uczestników naszych szkoleń z ostatniego roku. Wszystkie „wytłuszczone” fragmenty pochodzą z oryginalnych ankiet i są odpowiedziami na pytania „Co wg Ciebie było najmocniejszą stroną szkolenia” oraz „Czy poleciłbyś to szkolenie znajomym? Jeśli tak, napisz dlaczego?”. Wynika z nich niezła szkoleniowa historia – zobaczcie.

Czytaj całość
VOUCHERY szkoleniowe Cognity
Kategoria: Akcje Cognity
13Nov

Rok 2015 nieubłaganie zmierza ku końcowi – Twoja firma ma coraz mniej czasu na zorganizowanie szkolenia dla swojej kadry, a gorący czas i natłok obowiązków wcale nie ułatwia zadania. Nie przejmuj się – przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne VOUCHERY Cognity, które, kupione w 2015, zapewnią Ci miejsca na szkoleniach w 2016 roku.

Czytaj całość
Jak ocenić znajomość Excela? Za pomocą naszego narzędzia!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
13Oct

Badanie umiejętności obsługi Excela, o którym pisaliśmy już w jednym z naszych poprzednich wpisów – teraz dostępne dla każdego z Was! W dodatku – zupełnie za darmo! 

Czytaj całość
Dodatkowe godziny szkoleniowe w prezencie od Cognity!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje
22Sep

Bywa tak, że godzina zakończenia szkolenia pojawia się znikąd, zupełnie zaskakując pochłonięte rozwijaniem swoich umiejętności umysły. W takiej sytuacji, głodne wiedzy głowy na pewno z chęcią przyjęłyby dodatkową godzinę szkolenia. Wychodzimy im naprzeciw!

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl