GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU
Cognity kibicuje polskim siatkarzom!
Kategoria: Zespół Cognity
5Sep

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn na dobre zagościły w Krakowie. W grodzie Kraka grają zespoły grupy D: Włochy, Iran, Belgia, USA, Francja i Portoryko – a ich zmagania na żywo w nowej Kraków Arenie oglądają członkowie zespołu Cognity Szkolenia.

Czytaj całość
Jak skutecznie pracować z MS Outlook - wywiad z Mateuszem Hauschildem ekspertem Cognity
Kategoria: Wywiad
6Sep

MS Outlook wydaje się nam najprostszym z programów wchodzących w pakiet MS Office - wiele osób używa go tylko o wysyłania i odbierania wiadomości e-mail. Zapraszamy do lektury wywiadu, w którym ekspert Cognity Mateusz Hauschild przedstawić jak skutecznie pracować w programie MS Outlook, a przede wszystkim jak za jego pomocą zarządzać czasem. 

Czytaj całość
MS Excel i VBA bez tajemnic - II część wywiadu z Grzegorzem Plakiem ekspertem Cognity
Kategoria: Wywiad
22Aug

Zapraszamy do lektury II części wywiadu z Grzegorzem Plakiem - ekspertem Cognity oraz trenerem kursów VBA oraz kursów Excel. 

Czytaj całość
Cognity rusza w Polskę!
Kategoria: Rozwijamy się
1Sep

Po wakacyjnym wypoczynku jesień w Cognity zapowiada się bardzo pracowicie. Eksperci i trenerzy Cognity tylko we wrześniu odwiedzą pięć największych miast Polski realizując szkolenia zamknięte dla naszych klientów. 

Czytaj całość
Wokół Cognity - krakowski Kazimierz
Kategoria: Wokół Cognity
21Oct

Biuro oraz sale szkoleniowe Cognity znajdują się na magicznym krakowskim Kazimierzu - miejscu tłumnie odwiedzanym przez turystów zarówno tych z Polski jak i zagranicy. Zapraszamy do artykuł, który przybliży Państwu postać Ferdynanda Lieblinga. Architekta, który zaprojektował kamienice przy ul. Dietla 25. 

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl