GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU
Nowości w ofercie szkoleniowej
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
16Jan

Miniony rok był dla nas czasem intensywnego rozwoju. Przygotowaliśmy wiele nowych tematów szkoleń, które są odpowiedzią na potrzeby Wasze oraz rynku. Warsztaty są świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących kontaktu z wysokiej klasy specjalistami oraz możliwości wymiany poglądów z innych uczestnikami. Jeśli zdobywać wiedzę, to od najlepszych.

Czytaj całość
Rok 2019, czyli Cognity w liczbach
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Zespół Cognity
8Jan

Kolejny rok przynosi kolejne wyzwania. Jednak zanim zaczniemy realizować cele, chcielibyśmy podsumować miniony okres. W artykule podzielimy się tym, co udało się stworzyć wspólnymi siłami – ile projektów szkoleniowych zrealizowaliśmy, ile tematów dydaktycznych posiadamy obecnie w ofercie. Minęło 8 lat odkąd pojawiliśmy się na rynku szkoleniowym i z każdym kolejnym dniem pracujemy nad dalszymi udoskonaleniami. Wszystko po to, aby zadowalać i wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów.

Czytaj całość
Wesołych Świąt życzy Zespół Cognity
Kategoria: Wokół Cognity, Zespół Cognity
20Dec

Zbliża się magiczny czas w roku, dlatego też pragniemy wyrazić wdzięczność za zaufanie, dotychczasowe współdziałanie, realizację wielu wartościowych przedsięwzięć oraz celów. Kierujemy słowa podziękowania do wszystkich współpracowników, klientów i sympatyków Cognity.

Czytaj całość
Black Friday i Cyber Monday – promocje na szkolenia w Cognity
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
26Nov

Black Friday już niedługo, dlatego startujemy ze sprzedażą naszych szkoleń w supercenach! Promocja w Cognity trwa od Black Friday (29 listopada) do Cyber Monday (2 grudnia) 2019. Obchodzimy największe święto rabatów, wyprzedaży i przecen w roku. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Czytaj całość
VOUCHER na szkolenia 2020
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
8Nov

Praktyczne szkolenia w Twojej firmie? To brzmi jak doskonały plan! Już teraz możesz zapewnić sobie uczestnictwo w kursach realizowanych w przyszłym roku – wystarczy, że zakupisz voucher do końca 2019 roku. Jeśli chcesz dobrze wykorzystać budżet, zadbać o rozwój umiejętności pracowników, które przyczynią się do zwiększenia motywacji, sprawniejszej pracy i efektywnego osiągania celów – warsztaty w Cognity są idealnym środkiem.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl