GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU
Black Friday i Cyber Monday – promocje na szkolenia w Cognity
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
26Nov

Black Friday już niedługo, dlatego startujemy ze sprzedażą naszych szkoleń w supercenach! Promocja w Cognity trwa od Black Friday (29 listopada) do Cyber Monday (2 grudnia) 2019. Obchodzimy największe święto rabatów, wyprzedaży i przecen w roku. Dlatego też zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Czytaj całość
VOUCHER na szkolenia 2020
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
8Nov

Praktyczne szkolenia w Twojej firmie? To brzmi jak doskonały plan! Już teraz możesz zapewnić sobie uczestnictwo w kursach realizowanych w przyszłym roku – wystarczy, że zakupisz voucher do końca 2019 roku. Jeśli chcesz dobrze wykorzystać budżet, zadbać o rozwój umiejętności pracowników, które przyczynią się do zwiększenia motywacji, sprawniejszej pracy i efektywnego osiągania celów – warsztaty w Cognity są idealnym środkiem.

Czytaj całość
Jak być eko – sposoby na życie bez plastiku?
Kategoria: Wokół Cognity
30Sep

Obecnie, w czasach wzrastającego konsumpcjonizmu zwraca się dużą uwagę na kwestie dotyczące produkcji i korzystania z plastiku. Warto uzmysłowić sobie skalę problemu oraz tego, co możemy zrobić, aby zatroszczyć się o środowisko, w którym żyjemy. Najwyższa pora zmienić złe nawyki, aby nie dopuścić do powstania plastikowej wyspy.

Czytaj całość
Rekomendowani partnerzy branży hotelowej
Kategoria: Wokół Cognity
9Sep

Dbając o najwyższe standardy organizowanych szkoleń zapewniamy nocleg dla osób dojeżdżających. Komfort i zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze. Współpraca ze sprawdzonymi kontrahentami pozwala na zagwarantowanie idealnych warunków do odpoczynku. Wybrani przez nas partnerzy cechują się dużym doświadczeniem, cieszą się pozytywnymi opiniami, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.

Czytaj całość
Powrót do szkoły z Cognity
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
29Aug

Powroty do szkoły często bywały trudne. Po dwóch miesiącach odpoczynku, „nicnierobienia”, późnego wstawania, wyjazdów trzeba było przestawić się na tryb nauki i zdobywania nowej wiedzy. Znacie to uczucie? Dzieciaki i młodzież już od początku września czeka to ponownie. W dalszej części wpisu przedstawiamy informacje na temat szczególnego rabatu od Cognity na nowy rok szkolny!

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl