GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU
Jak być eko – sposoby na życie bez plastiku?
Kategoria: Wokół Cognity
30Sep

Obecnie, w czasach wzrastającego konsumpcjonizmu zwraca się dużą uwagę na kwestie dotyczące produkcji i korzystania z plastiku. Warto uzmysłowić sobie skalę problemu oraz tego, co możemy zrobić, aby zatroszczyć się o środowisko, w którym żyjemy. Najwyższa pora zmienić złe nawyki, aby nie dopuścić do powstania plastikowej wyspy.

Czytaj całość
Rekomendowani partnerzy branży hotelowej
Kategoria: Wokół Cognity
9Sep

Dbając o najwyższe standardy organizowanych szkoleń zapewniamy nocleg dla osób dojeżdżających. Komfort i zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze. Współpraca ze sprawdzonymi kontrahentami pozwala na zagwarantowanie idealnych warunków do odpoczynku. Wybrani przez nas partnerzy cechują się dużym doświadczeniem, cieszą się pozytywnymi opiniami, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.

Czytaj całość
Powrót do szkoły z Cognity
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
29Aug

Powroty do szkoły często bywały trudne. Po dwóch miesiącach odpoczynku, „nicnierobienia”, późnego wstawania, wyjazdów trzeba było przestawić się na tryb nauki i zdobywania nowej wiedzy. Znacie to uczucie? Dzieciaki i młodzież już od początku września czeka to ponownie. W dalszej części wpisu przedstawiamy informacje na temat szczególnego rabatu od Cognity na nowy rok szkolny!

Czytaj całość
Excel courses in English
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Rozwijamy się
7May

Are you looking for a professional computer courses? Do you want to gain new knowledge? You’ve just found a great place for learning and improving skills in Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint, SQL, VBA, Adobe, SharePoint, PHP, JAVA, Julia and more. Our practical approach – "learning by doing” is our method of training what makes us a pioneer as a training center.

Czytaj całość
Nowości szkoleniowe Cognity
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
8Mar

Sporo działo się u nas w 2018, o czym już pisaliśmy w krótkim podsumowaniu. Teraz czas sprawdzić, jakie nowości tematyczne wprowadziliśmy w poprzednim roku. Z myślą o Waszych potrzebach dążymy do bezustannego rozszerzania oferty szkoleniowej. Dobrze wiemy, że praktyczne kursy są jedną z najbardziej efektywnych form zdobywania nowych umiejętności oraz podnoszenia kompetencji. Inwestycja w siebie – jest najlepszą inwestycją.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl