GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU
VOUCHER dla firm na realizację szkolenia w PRZYSZŁYM (2019) roku
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się
24Oct

Kolejny rok zmierza ku końcowi… dlatego ponownie mamy propozycję nie do odrzucenia! Zachęcamy do zakup VOUCHERA szkoleniowego uprawniającego do udziału w szkoleniu w 2019 roku!

Czytaj całość
Tematy szkoleń na miarę Twoich potrzeb
Kategoria: Akcje Cognity
19Apr

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam poznać Wasze oczekiwania i potrzeby. Dlatego przygotowana przez nas oferta szkoleniowa o zróżnicowanym zakresie tematycznym i dopasowana, profesjonalna kadra trenerska gwarantują wysoką jakość merytoryczną i zdobycie praktycznych, przydatnych na rynku pracy umiejętności.

Czytaj całość
Umowa szkoleniowa – to się opłaca
Kategoria: Akcje Cognity
7Mar

Coraz więcej firm ma świadomość, że rozwój i przewaga konkurencyjna przedsiębiorstwa w dużej mierze opiera się na wykwalifikowanej kadrze. Pracodawcy częściej decydują się na inwestycje w edukację zatrudnionych osób. W zależności od branży, liczby pracowników czy założonych celów zakład pracy ma różne oczekiwania w stosunku do firm szkoleniowych. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być zawarcie umowy na usługi szkoleniowe. Sprawdź jakie korzyści daje podpisanie takiego kontraktu z Cognity!

Czytaj całość
Warszawa z Cognity – wybrane atrakcje stolicy
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
31Jan

Kolejna odsłona naszego Cognitowskiego przewodnika po miastach! Tym razem na tapetę bierzemy stolicę, która podobnie jak Kraków, ma wiele do zaoferowania. I choć oba te miasta znacznie się od siebie różnią i proponują coś innego, a ich klimat umiejscawia je na przeciwnych biegunach, łączy je szczególne miejsce jakie zajmują w sercach i świadomościach Polaków.

Czytaj całość
Kraków z Cognity – rano szkolenie, wieczorem zwiedzanie
Kategoria: Wokół Cognity, Wydarzenia w Krakowie
16Jan

Jesteście pierwszy raz w Krakowie? A może podczas poprzednich wizyt nigdy nie było czasu pozwiedzać? Możecie to zmienić. W tym wpisie przygotowaliśmy dla Was listę miejsc, które warto odwiedzić przy okazji wizyty w mieście królów.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl