GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaStworzenie profesjonalnego profilu na LinkedIn

Stworzenie profesjonalnego profilu na LinkedIn

  

Poszerz zakres poszukiwania pracy o LinkedIn. Zaprezentuj się profesjonalnie w serwisie, który został stworzony, by pomóc wspinać się po szczeblach kariery. Nawiąż nowe kontakty zawodowo-biznesowe korzystając z profilu osobistego.

 

Prowadzisz firmę? Zadbaj o świadome budowanie wizerunku w portalu LinkedIn. Nie może Cię tam zabraknąć. 

  

Profil na LinkedIn

Zarówno osoby poszukujące pracy po raz pierwszy, jak i doświadczone zawodowo skorzystają z prowadzenia profilu na LinkedIn. Serwis ma bardzo duży zasięg, dzięki czemu możliwe jest znalezienie w nim pracy lub zaprezentowanie własnej firmy w gronie odbiorców na całym świecie. Użytkownicy mogą publikowawać angażujące treści, dołączać do grup branżowych, czy wzajemne potwierdzać swoich umiejętności i kwalifikacje.

   

Jak to działa?

Profesjonalny profil na LinkedIn na zamówienie

✔ Zadzwoń do nas pod numer: 12 421 87 54 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: biuro@cognity.pl.

✔ Daj się nam trochę poznać. Omówimy potrzebne informacje do przygotowania Twojego profilu. Aby rozpocząć pracę nad tworzeniem Twojego profilu na LinkedIn będziemy potrzebować kilka podstawowych informacji. W zależności od tego czy profil ma być firmowy czy osobisty, poprosimy o główne dane na temat Twojej działalności/Ciebie, osiągnięć, lokalizacji itp. oraz zdjęcia. Ustalimy wspólnie materiały, które uatrakcyjnią prezentację profilu i rozpoczniemy pracę nad zadaniem.

✔ Oczekuj na dalszy kontakt z naszej strony. Odpowiemy na pytania, poinformujemy Cię o kolejnych krokach i etapach realizacji zamówienia.

✔ Korzystaj z gotowego profilu na LinkedIn, który dla Ciebie stworzyliśmy – daj się znaleźć rekruterom, kontynuuj zarządzanie swoim profilem, aby wziąć udział w rozmowach kwalifikacyjnych czy zaprezentować profesjonalnie swoją działalność.

 

Regulamin:

1. Wstępnie omawiamy potrzeby z Klientem.

2. Po zaakceptowaniu oferty wysyłamy do Klienta fakturę proforma. Po otrzymaniu wpłaty przygotowujemy profil na LinkedInie.

3. Na przygotowanie profilu na LinkedInie mamy 7 dni roboczych od dnia zapłaty.

4. Po akceptacji Klient otrzymuje finalną wersję profilu.

   

 

  Zleć nam przygotowanie Twojego profilu na LinkedInie:

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl