GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2016 - Konkurs

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2016 - Konkurs


Kategoria: Akcje Cognity, Konkursy, Wydarzenia w Krakowie
22Sep

Wielkimi krokami zbliża się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2016 w Małopolsce. W tym roku odbędzie się on w dniach 14-20 listopada. Niezmiernie miło nam poinformować Was, że w tym roku Cognity Sp. z o.o. będzie jednym z partnerów.

Wielu z Was pewnie nie za bardzo kojarzy Tydzień Przedsiębiorczości, wiec może na początek kilka słów o tym.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości czyli Global Entrepreneurship Week jest ogólnoświatową inicjatywą mającą na celu rozpowszechniania przedsiębiorczości szczególnie wśród ludzi młodych, wkraczających dopiero na rynek ale nie tylko. Wygląda to mniej więcej w ten sposób, że co roku w listopadzie przez jeden tydzień przedsiębiorcy czy przedstawiciele instytucji wspierających biznes spotykają się z uczestnikami, aby podzielić się z nimi wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu przedsiębiorczości. Pierwsza edycja tego przedsięwzięcia odbyła się w 2008 roku, a jej pomysłodawcami byli Gordon Brown, Carl Schramm oraz brytyjska organizacja Make Your Mark. Polska od początku się w to włącza. Natomiast dla województwa małopolskiego Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2016 to już 6 edycja jako oficjalnego partnera.

Program tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zawiera szeroką gamę aktywności takich jak: seminaria, szkolenia, warsztaty, konkursy, konferencje i itp.

Już dzisiaj możemy zdradzić, że Cognity Sp. z o.o. jako partner proponuje konkurs „Przedsiębiorczość z Excelem”, którego nagrodą będzie udział w szkoleniu Excel Średniozaawansowany. Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć slogan reklamujący Excela w biznesie. A jury wybierze najciekawsze. Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie osoby dorosłe, w szczególności przedsiębiorców i osoby chcące nimi zostać.

Wkrótce więcej szczegółów!

My już dzisiaj wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

   tel. 12 421-87-54

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl