GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaRegulamin akcji

Akcja promocyjna "Święta z Cognity". obowiązuje od dnia 1 grudnia 2013 do dnia 31 grudnia 2013. W ramach akcji wszyscy uczestnicy zapisani na nasze szkolenia mogą otrzymać Bon Podarunkowy do realizacji w serwisie melin.pl na kwotę 50 zł. 

 

Regulamin akcji:

 

 1. Akcją promocyjną objęte są wszystkie szkolenia, których terminy są ustalone, na stronie internetowej http://www.cognity.pl/,na okres między 1 grudnia 2013 do dnia 31 grudnia 2013. 

 2. Warunkami otrzymania Bonu Podarunkowego do realizacji na www.merlin.pl są: 
 3. a) zapisanie się na szkolenie poprzez stronę www.cognity.pl, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. 

  b) przesłanie drogą mailową hasła znajdującego się na stronie https://www.facebook.com/cognityszkolenia na adres konkurs@cognity.pl

  c) wzięcie udziału w szkoleniu.


 4. Hasło pojawi się na profilu Cognity w dniu 27.11.2013 i będzie się na nim znajdowało przez cały czas trwania promocji 
   "Święta z Cognity".

 5. Imienne Bony Podarunkowe do realizacji w sklepie www.merlin.pl w kwocie 50 zł, uczestnicy otrzymują po ukończonym szkoleniu w formie Kodu aktywacyjnego bonu oraz  bonu podarunkowego . Regulamin realizacji Bonów Podarkunkowych znajduje się na stronie http://merlin.pl/info/help/regulamin_bonow.html .

 6. Aby aktywować bon Uczesnik musi założyć konto w serwisie www.melin.pl, a następnie aktywować Bon Podarunkowy na swoim koncie podając otrzymany od Cognity Kod bonu. Aktywacji możena dokonać w zakładce Twoje konto -> Ustawienia Twojego konta -> Aktywuj bon na zakupy. 


 7. Zgodnie z regulaminem sklepu Merlin.pl - Bony Podarunkowe mają  określony termin ważności 6 miesięcy od daty aktywacji na koncie użytkownika oraz mają wartość netto. 

 8. Bonami Podarunkowymi można opłacić całe zamówienie lub jego część. 

 9. W kwocie bonu zawiera się koszt przesyłki. Jeśli zamawiający zdecyduje się na zakupy przekraczające 50 zł (po zsumowaniu ceny produktu i kosztów wysyłki) - pokrywa pozostałe koszty zgodnie z tabelą kosztów przesyłki, znajdującej się na stronie www.merlin.pl. 

 10. Bon Podarunkowy nie jest wymienialny na gotówkę, nie można go zwrócić.

 11. Uczestnik, który przystąpi do większej ilości szkoleń, po każdym szkoleniu otrzyma bon podarunkowy.

 12. Jeśli szkolenie, na które zapisał się uczestnik, jest objęte akcją promocyjną, jednak się nie odbędzie, bon zostanie mu przekazany w trakcie kolejnego wyznaczonego przez organizatowa terminu tego szkolenia. 

 13. Wszystkie pytania dotyczące Akcji można kierować na adres mailowy: biuro@cognity.pl, z tytułem "Święta z Cognity". 

 14. Cognity zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.

 15. Cognity nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kwestie sporne powstałe z przyczyn leżących po stronie osób trzecich.


Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl