GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaSzkolenia indywidualne w Cognity

Szkolenia indywidualne

W swojej pracy stawiamy na przełamywanie schematów, dlatego oprócz standardowych sesji szkoleniowych z naszej oferty, istnieje możliwość zorganizowania indywidualnego spotkania z wybranym trenerem w celu omówienia odrębnych problemów i znalezienia kreatywnych rozwiązań.

Jak to działa?

✔ Prześlij nam na adres e-mail indywidualne@cognity.pl (lub zadzwoń) zapytanie o szkolenie indywidualne z uwzględnieniem informacji o:

  • potrzebach szkoleniowych oraz oczekiwaniach względem szkolenia,
  • preferowanym terminie szkolenia,
  • preferowanym miejscu szkolenia.

✔ Sprawdź naszą propozycję. Wspólnie ustalmy konspekt i zakres omawianego na szkoleniu materiału*.

✔ Zrealizuj swoje szkolenie.

✔ Ciesz się z nowych kompetencji.

  

Dlaczego warto?

Zalety szkoleń indywidualnych:

  • są formą kształcenia dopasowaną do potrzeb Klienta,
  • odbywają się w dogodnym dla Klienta terminie,
  • program oraz harmonogram szkolenia każdorazowo jest konsultowany z uczestnikiem,
  • zajęcia odbywają się w miejscu wskazanym przez uczestnika,
  • dają możliwość efektywnego wykorzystania czasu szkoleniowego,
  • metody nauczania są dopasowywane do specyficznych preferencji uczestnika, a cała uwaga trenera skupiona jest na obecnej osobie,
  • w krótkim czasie dostarczają Klientowi wiedzę dokładnie w tym zakresie, który został uprzednio ustalony. 

Gwarancja satysfakcji 👍

*Na podstawie ankiety przedszkoleniowej wskazującej oczekiwania oraz umiejętności program modyfikujemy tak, aby w pełni zaspokoił oczekiwania uczestnika. Cena szkolenia jest wyliczana na podstawie odrębnej wyceny.


Pozostałe rodzaje szkoleń
 

Mamy świadomość indywidualnych potrzeb doskonalenia kompetencji pracowników. W związku z tym, przygotowaliśmy kilka możliwość zdobycia wiedzy i podniesienia kwalifikacji. W Cognity dostępne jest 5 typów szkoleń do wyboru: 

✔ Szkolenia online – wszystkie kursy z naszej oferty realizujemy również w formie warsztatów online na żywo z trenerem. Prowadzący, w czasie rzeczywistym, tłumaczy zagadnienia oraz odpowiada na pytania uczestników. Dostępne szkolenia prowadzone w tej formie znajdują się tutaj.

 

Szkolenia otwarte – to kursy, które odbywają się według przedstawionych na naszej stronie terminów i omawiają zagadnienia opisane w poszczególnych programach. Są skierowane do wszystkich. Dostępne szkolenia z tego obszaru znajdują się tutaj.

 

Szkolenia zamknięte – oferta skierowana jest w szczególności do firm, które chciałyby zorganizować szkolenie tylko dla swoich pracowników (we własnym gronie, bez udziału osób zewnętrznych) w wyznaczonym przez siebie terminie i na podstawie programu przygotowanego dla szkoleń otwartych. Szczegóły dotyczące tej opcji znajdują się tutaj.

 

Szkolenia dedykowane – są rozszerzonym pakietem szkoleń zamkniętych. Skierowane są do osób/firm, które chcą, aby program kursu był spersonalizowany, w 100% dopasowany do wymagań i potrzeb uczestników. Szczegóły dotyczące tej opcji znajdują się tutaj.

 

Szkolenia eventowe – są realizowane w najpiękniejszych miejscach Polski i trwają 2-3 dni, w zależności od upodobań zamawiającego. Ta opcja oferuje kursy branżowe połączone z integracją uczestników. Zawiera także możliwość udziału w lokalnych atrakcjach turystycznych. Szczegóły znajdują się tutaj.

 

Co więcej, widząc potrzeby rynku i naszych klientów, oprócz standardowych sesji szkoleniowych proponujemy możliwość indywidualnego spotkania z wybranym trenerem w celu omówienia odrębnych problemów. W swojej pracy stawiamy na przełamywanie schematów i szukanie kreatywnych rozwiązań, dlatego oferujemy:

Szkolenia indywidualne – dają możliwość spotkania z naszym trenerem w celu indywidualnego omówienia wybranych zagadnień. Po dodatkowe informacje zapraszamy poniżej ⬇.

  

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl