GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiSzkolenia szyte na miarę

Szkolenia szyte na miarę


Kategoria: Rozwijamy się
29Apr

Po latach pracy możemy stwierdzić, że znamy potrzeby naszych klientów i nasza oferta je odzwierciedla. Czy to wystarczy? Nie!

Rodzaje szkoleń

Mamy trzy typy szkoleń zamkniętych - szytych na miarę: standardowe szkolenie na plikach klienta, autorski program na standarowe szkolenie i kurs na życzenie.


Jak wygląda to w praktyce?

Własne pliki na szkoleniu

Kursy oparte sticte na plikach firmowych dają niespotykaną nigdzie indziej możliwość pokazania trenerowi codziennych problemów w pracy z programem i otrzymania pomocy od ręki. Ten model najczęściej realizujemy na kursach: graficznych, Excela czy Sharepointa.

Szkolenia indywidualne

Szkolenia z indywidualnym programem pozwalają na naukę kluczowych dla klienta umiejętności. Zapewniamy kontakt z trenerem przez mail, telefon, skype lub na osobistych konsultacjach, by zyskać pewność dobrego programu i najlepszych wyników. Model najlepszy dla Excela, prezentacji biznesowych i umiejętności miękkich.

Szkolenia na życzenie

Zagadnienia spoza oferty zawsze są dla nas największym wyzwaniem, przyjmujemy je jednak z dużą checią. Kadry i płace na programie Symfonia, Zarządzanie stresem i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu – są już za nami, z sukcesem. A co Ty masz dla nas?


Nasi klienci inspirują nas każdego dnia swoim różnorodnym podejściem i za to im dziękujemy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą! 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl