GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiSzkolenia z certyfikatem w Cognity

Szkolenia z certyfikatem w Cognity


Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
16Nov

Wybierając firmę szkoleniową ważne, aby pamiętać o certyfikacie, który dostajemy po ukończeniu zajęć. Istotne jest, aby otrzymać profesjonalny dokument potwierdzający nasze nowo zdobyte kompetencje. Ważne także, aby zawierał konkretne informacje (nazwa, data szkolenia) oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu zyskuje realną wartość na rynku pracy.

Po ukończeniu każdego szkolenia w Cognity wszyscy uczestnicy otrzymują imienny certyfikat w dwóch językach: polskim oraz angielskim, na którym znajduje się pełna nazwa kursu, jaki został ukończony. Certyfikat opatrzony jest numerem wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) – numer 2.12/00238/2015. Dokument jest gwarancją wysokich standardów organizacyjnych oraz merytorycznych szkoleń Cognity. Stanowi on także potwierdzenie zdobytych umiejętności i jest ważnym elementem, który można zawrzeć w swoim CV.

Poniżej przedstawiamy wygląd certyfikatu, który otrzymuje każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia:

Na dokumencie znajdują się:

  • Imię i nazwisko osoby, która brała udział w szkoleniu
  • Dokładna nazwa kursu oraz poziom zaawansowania
  • Data, ilość godzin, miejsce szkolenia, numer certyfikatu
  • Imię i nazwisko trenera prowadzącego kurs
  • Pieczątka firmy, która wystawia certyfikat
  • Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Najbardziej pożądane przez pracodawców są certyfikaty, które potwierdzają konkretne umiejętności, jakie mogą okazać się przydatne na danym stanowisku pracy. Certyfikat może być przydatny przy awansie, podwyżce lub zmianie pracy. Według analiz rynkowych osoby, które stale poszerzają swoją wiedzę zarabiają do 30% więcej niż pracownicy, którzy nie podejmują takiego wysiłku. Certyfikaty to dla pracodawców dowód zaangażowania oraz chęci rozwoju osobistego.

Certyfikaty mogą pomóc także przy przekwalifikowaniu się i zmianie branży. Najpopularniejszymi certyfikatami, które są ważne na rynku pracy, to te, które potwierdzają, umiejętności obsługi MS Excel.

Zapraszamy na certyfikowane szkolenia z MS Excel:

Szkolenia z certyfikatem z SQL:

Analiza danych:

Komunikacja zdalna:

Jeżeli nie wiesz, jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni, skontaktuj się z naszymi konsultantami, którzy pomogą Ci w wyborze najlepszego szkolenia.

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl