GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiSzybki Kurs Excel – sposób na pracę.

Szybki Kurs Excel – sposób na pracę.


Kategoria: Rozwijamy się
18Jan

Sytuacja pierwsza. Twoja praca z danymi – wprowadzanie, porządkowanie, analiza, raportowanie – wszystko w Excelu  i potrzebne na już. Jeżeli w swojej pracy używasz komputera, ten temat na pewno nie jest Ci obcy.

Sytuacja druga. Szukasz pracy i chcesz zwiększyć swoje szanse wśród wymagających biegłej obsługi Excela i pakietu Office pracodawców.

W obu sytuacjach nowy Szybki Kurs Excel Cognity to recepta na Twoją efektywność.

Jednodniowy Kurs Excel - Oszczędność czasu i pieniędzy.

Szybki Kurs Excel to dynamiczne, skupione na przekazaniu praktycznych umiejętności szkolenie, które ukończysz w ciągu jednego dnia! Proponujemy też atrakcyjną cenę, dzięki której inwestycja w swój rozwój będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.

Certyfikat ukończenia kursu Excel w języku polskim i angielskim.

Twoje nowe umiejętności, zdobyte w trakcie szkolenia, udokumentowane zostaną certyfikatem, który wzbogaci Twoje CV lub przyda się w trakcie rozmowy z szefem na temat podwyżki. Certyfikat wystawiamy również w języku angielskim – na potrzeby Twojej pracy w międzynarodowych firmach i korporacjach.

Wszechstronność szkolenia Excel w Cognity.

Dzięki zdobytym w trakcie Szybkiego Kursu Excel umiejętnościom zwiększysz skuteczność swoich działań niezależnie od dziedziny.

  • Na codzienną pracę z danymi będziesz poświęcać mniej czasu, dzięki wykorzystaniu skrótów, poleceń, czy automatyzacji czynności, a efekty Twojej pracy będą jasne, czytelne i profesjonalne.
  • Istotnie wpłyniesz na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy, dzięki udokumentowanym umiejętnościom konkretnie figurującym w Twoim CV.
  • Na co dzień wykorzystasz Excela jako program do zaawansowanego planowania i monitorowania budżetu domowego. Dzięki temu uzyskasz kontrolę nad wydatkami, a w kieszeni zostaną Ci pieniądze, które zaoszczędzisz lub przeznaczysz na odkładane z miesiąca na miesiąc cele.

Szybki Kurs Excel to szkolenie właśnie dla Ciebie! - Sprawdź najbliższe terminy TUTAJ


 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl