GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiTest- Excel Rekrutacja

Test- Excel Rekrutacja


Kategoria: Rozwijamy się
5Apr

Zajmujesz się rekrutacją nowych pracowników?   Chcesz poznać umiejętności dotychczasowych pracowników z zakresu obsługi programu MS Excel? 
Odpowiedź na powyższe pytania brzmi: „tak” ? Zostaw to nam!  Przygotujemy dla Ciebie test badający kompetencje z Excela.

Proces rekrutacji


Rekrutacja pracowników jest skomplikowanym i pracochłonnym procesem, a wyłonienie tych właściwych osób spośród szeregu napływających aplikacji stawia poprzeczkę jeszcze wyżej. W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć CV, w którym nie widniałaby informacja o biegłej obsłudze pakietu MS Office. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym problemom i znaleźliśmy rozwiązanie, które nie tylko zaoszczędzi Wasz czas, ale także zweryfikuje czy informacje zawarte w CV są prawdziwe. Zespół naszych ekspertów opracował narzędzie za pośrednictwem, którego w prosty sposób jesteśmy w stanie precyzyjnie określić poziom zaawansowania obsługi pakietu MS Office. Za pośrednictwem powyższego narzędzia jesteśmy w stanie określić czy nasz kandydat potrafi dokonać analizy danych przy wykorzystaniu zarówno tych prostych funkcji jak i również bardziej zaawansowanych.

Test z Excela dla kandydatów do pracy


Narzędzie, jakie stworzyliśmy może mieć formę prostego testu, do którego stworzyliśmy klucz odpowiedzi lub aplikacji online, która sprawdzi oraz oceni umiejętności kandydata niezwłocznie po zakończeniu testu. 

Wyselekcjonowanie najlepszych specjalistów


Reasumując Cognity jako profesjonalny partner w realizacji procesów szkoleniowych, wychodzi teraz naprzeciw Waszym potrzebom. Wspierając procesy rekrutacji sprawiamy, że staje się to jeszcze prostsze. Zgłoś się do nas a zaoszczędzisz nie tylko czas, polegając na naszym doświadczeniu zyskasz prawdziwych specjalistów.

 

Sprawdź więcej informacji o naszych projektach rekrutacyjnych.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl