GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównafirmaTrenerzy
MENU

Trenerzy


Grzegorz
Grzegorz

Trener i konsultant Cognity Szkolenia. 

 

Ceniony i uwielbiany przez kursantów oraz cały zespół Cognity. Profesjonalista w każdym calu.

 

Ukończył informatykę ze specjalizacją: bazy danych i hurtowanie danych oraz informatykę i ekonometrię ze specjalizacją: administrator sieci komputerowych. W swojej pracy zawodowej zajmował się m.in. tworzeniem modułów baz wiedzy dla aplikacji dedykowanych, z wykorzystaniem języka C# oraz technologii webowych.

 

Odznaczony licznymi certyfikatami Microsoft (m.in: Microsoft Office Specialist w MS Excel, Word, Access, Powerpoint; Microsoft Technology Specialist Microsoft SQL Server 2008: Database Development; Microsoft Technology Specialist: Windows Applications Development with Microsoft .NET Framework). Jest certyfikowanym trenerem ECDL i ECDL Advanced.

 

Jego skrupulatność, rzeczowość, oraz elastyczne podejście do rozwiązywania problemów są bardzo cenione wśród uczestników szkoleń.

 

Kontakt do trenera: grzegorz.p@cognity.pl


Barbara
Barbara

Trener i konsultant Cognity Szkolenia.

 

Uosobienie spokoju i życzliwości. Swoją trenerską klasą oraz opanowaniem od wielu lat imponuje kursantom i współpracownikom.

 

Po ukończonych studiach na kierunku fizyka, specjalizowała się w dziedzinie techniki komputerowej i informatyki oraz jako nauczyciel techniki i informatyki. Odznaczona certyfikatami, m.in. CISCO CCNA 1, CCNA 2, CCNA 3, CCNA 4 oraz MS 2544: Advanced Web Application Technologies with Microsoft Visual Studio 2005.  

 

Była odpowiedzialna za projektowanie i planowanie procesu dydaktycznego oraz przeprowadzenie zajęć informatycznych w państwowych i prywatnych placówkach dydaktycznych.

 

Uczestniczka wielu kursów i seminariów doskonalących w obszarze kompetencji biznesowych, obejmujących: komunikację pisemną, komunikację w projekcie, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie konfliktem, rozwiązywanie problemów, oraz podejmowanie efektywnych decyzji. 

 

W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem wizualizacji i animacji w programie 3DSMax.

 

Ceniona za profesjonalizm i rzeczowe podejście w tematach prowadzonych przez siebie szkoleń.

 

Kontakt do trenera: barbara.s@cognity.pl


Błażej
Błażej

Trener i konsultant Cognity Szkolenia

 

Z wykształcenia jest finansistą ze specjalnością inżynieria finansowa, pracuje jako specjalista ds. finansowych w międzynarodowej korporacji.


Stosuje głównie program MS Excel oraz  MS Power Point do zaawansowanej wizualizacji danych i analiz. Pasjonat wystąpień publicznych, prowadził liczne szkolenia na temat m.in. mowy ciała oraz technik redukcji stresu, członkiem międzynarodowej organizacji Toastmasters skupiającej się na ciągłym treningu wystąpień publicznych. Ukończył kurs trenera dorosłych oraz posiada uprawnienia pedagogiczne.

Na szkoleniach znany jest z pogodnego usposobienia i prowadzenia zajęć w przyjemnej atmosferze jednocześnie zachowując profesjonalne podejście do uczestników. 


Elastycznie podchodzi do potrzeb szkoleniowych upewniając się, że uczestnicy skorzystają w swojej pracy z poznanych umiejętności. Jest również ceniony za przydatne wskazówki i triki wspominane w trakcie zajęć które często okazują się rozwiązaniem oszczędzającym uczestnikom wiele pracy.


Jego domeną jest ciągły rozwój i pomaganie ludziom z czego czerpie ogromną satysfakcję. Hobbystycznie gra na gitarze oraz biega.

 

Kontakt do trenera: blazej.k@cognity.pl


Anna
Anna

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia.

 

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej na Wydziale Matematyki Stosowanej, ze specjalizacją Matematyka w Ekonomii, Finansach i Ubezpieczaniach.

 

Swoją przygodę ze szkoleniami rozpoczęła w 2006 roku i nadal z wielka pasją ją kontynuuje.  Od początku swojej ścieżki zawodowej związana z poszukiwaniem rozwiązań optymalizacyjnych,  tworzeniem makr w VBA, pisaniem skryptów oraz narzędzi z formułami.

 

W 2008 została laureatką nagrody Innovatora procesów.

 

Nastawiona na własny rozwój poprzez kursy i szkolenia, m.in. trenerskie, dla liderów, Studium Przygotowania Pedagogicznego, VBA w Excelu Przekrojowy, z obszarów zarządzanie stresem, zarządzanie poprzez cele, planowanie, zarządzanie sobą w czasie, podnoszenie własnej efektywności, kreatywne rozwiązywanie problemów, udzielanie informacji zwrotnej, Kaizen/Lean III.

 

Prowadząc szkolenia duży nacisk kładzie na ćwiczenia i praktykę. Jak sama twierdzi w każdym z nas tkwi nieograniczony potencjał, w niektórych jest on drzemiący i wystarczy go lekko obudzić.

 

Prywatnie nieokiełznana optymistka. 

 

Kontakt do trenera: anna.b@cognity.com.pl


Dominika
Dominika

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia.

 

Pedagog, doradca zawodowy, trener umiejętności miękkich z dwunastoletnim doświadczeniem zawodowym w prowadzeniu warsztatów oraz szkoleń metodami aktywnymi.

 

Z zamiłowania jest trenerem kompetencji cyfrowych, posiada certyfikat Latarnika Polski Cyfrowej. Ukończyła studia podyplomowe na kierunku informatyka w zakresie technologii elektronicznego przetwarzania informacji. Odznaczona licznymi certyfikatami potwierdzającymi umiejętności komputerowe.

 

Entuzjastka w pracy z drugim człowiekiem, angażuje się w różne działania oraz  projekty na rzecz osób starszych oraz poszukujących pracy w celu aktywnego powrotu na rynek pracy. W pracy zawodowej stosuje różne metody pracy grupowej oraz coaching, których zadaniem jest wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego klientów.

 

Ceniona za otwartość, komunikatywność oraz empatię w kontaktach zawodowych. 

 

Prywatnie miłośniczka gór i różnego rodzaju aktywności fizycznej.

 

Kontakt do trenera: dominika.ch@cognity.pl


Maciej
Maciej

Trener i konsultant Cognity Szkolenia.

Wszechstronnie wykształcony specjalista. Dzięki swojej ogromnej wiedzy praktycznej, jest świetnym doradcą dla wymagających klientów biznesowych.

 

Zdobył liczne certyfikaty, wśród których wymienić można Microsoft Certified Professional, Maintaining a Microsoft SQL Server 2008 R2 Database, czy Administering Microsoft SQL 2010 Database.

 

Nie ma sobie równych w dziedzinie korporacyjnego raportowania HR/Business Intelligence. 

 

Certyfikowany trener – ukończył m.in. Kurs Trenerski Wszechnicy UJ oraz Kurs Trenera Wewnętrznego. 

 

Pracował jako trener wewnętrzny w międzynarodowych organizacjach zajmujących się outsourcingiem procesów księgowych i rekrutacyjnych.

 

Jest absolwentem Japonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 

 

Zna 3 języki obce (angielski, niemiecki,  japoński). Jest certyfikowanym przewodnikiem grup obcojęzycznych w Kopalni Soli Wieliczka. Pracuje również jako tłumacz.


Kontakt do trenera: maciej.c@cognity.pl


Tomasz
Tomasz

Trener i konsultant Cognity Szkolenia. 

 

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie ukończył rachunkowość na kierunku Cybernetyka.

 

Doradca, trener, mentor z zakresu finansów i strategii firmy, specjalizuje się w poprawie efektywności procesów biznesowych.

 

W swojej ponad 20 letniej działalności doradczej oraz szkoleniowej przekazuje bogate doświadczenie zawodowe oraz wiedzę zdobytą w ponad 100 projektach. Związany z takimi branżami jak budownictwo, przemysł lotniczy, energetyka (OZE), handel hurtowy i detaliczny, przemysł obuwniczy, a także szkolnictwo wyższe.

 

W pracy trenera wykorzystuje doświadczenie zdobyte jako członek Zarządu ds. finansowych wielu spółek oraz w pracach rad nadzorczych spółek prywatnych i Skarbu Państwa. Posiada uprawnienia MSP do zasiadania w radach nadzorczych.

 

Kontakt do trenera: tomasz.f@cognity.com.pl


Maciej
Maciej

Trener i konsultant Cognity Szkolenia

 

Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku Informatyki w Inżynierii Rolniczej. Ukończył także kurs pedagogiczny. 

 

W dorobku posiada wiele godzin szkoleń dla różnych grup wiekowych z zakresu oprogramowania biurowego oraz grafiki komputerowej. Od 14 lat, zdobywa doświadczenie pedagogiczne, począwszy od nauczania podstawowego i gimnazjalnego, przez wykłady w szkołach typu studium, po dowolne grupy słuchaczy.

 

Od 10 lat związany z zagadnieniami grafiki komputerowej wykorzystywanej w praktyce: reklama, strony internetowe. Dlatego najczęściej na szkoleniach prezentuje zastosowanie programów CorelDraw i Adobe Photoshop. Z pakietów biurowych najbliższe mu są  LibreOffice i MS Office.

 

Kontakt do trenera: maciej.g@cognity.com.pl


Joanna
Joanna

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia.


Projektantka 2D i 3D.


Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Form Przemysłowych.


W 2016 roku wyróżniona na Międzynarodowym Przeglądzie Projektów Dyplomowych – Graduation Projects.  Jej projekty wystawiane były m.in. w Krakowie - MOCAK, w Budapeszcie – „14 Madeinhungary +04.MeeD” a także w Łodzi na – Łódź Design Festiwal.


Wraz z Dominiką Brzostowską-Grodny i Katarzyną Gierat współtworzy Grupę Projektową W Formie.
Od października 2015 pracownik Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w Instytucie Grafiki i Wzornictwa. 


Specjalistka zajmująca się szkoleniami z zakresu Adobe InDesign, Adobe Illustrator oraz Adobe Photoshop. Pracę trenera traktuje  profesjonalnie i z wielkim zaangażowaniem co odzwierciedla się  w pozytywnych opiniach uczestników szkoleń. 

 

W wolnych chwilach uwielbia projektowanie uniwersalne, gotowanie i jazdę na rowerze.

 

Kontakt do trenera: joanna.g@cognity.pl


Katarzyna
Katarzyna

Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych i artykułów popularnonaukowych. Doświadczona trenerka – ekspert w zakresie szkoleń międzykulturowych.

 

Posiada certyfikat trenerski „Becoming a Confident Trainer” wydany przez Open Universities Australia (OUA) Melbourne, Australia. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.

 

Swoje doświadczenie zdobywała pracując jako koordynator projektów międzynarodowych m.in. w Wielkiej Brytanii, Maroku, Indiach i Chinach.

 

Szkolenia prowadzi w dynamiczny i angażujący sposób, dając uczestnikom przestrzeń na doświadczenie i refleksję. W ich trakcie koncentruje się na praktycznej stronie poruszanych zagadnień, projektuje gry i interaktywne narzędzia szkoleniowe, dzięki którym przekazywana wiedza trafia do uczestników w przystępny i efektywny sposób.

 

Kontakt do trenera: katarzyna.j-s@cognity.pl


Lech
Lech

Trener i konsultant Cognity Szkolenia.

Wirtuoz szkoleń i mistrz trenerski dla kilku tysięcy przeszkolonych pracowników polskich firm i międzynarodowych korporacji.

 

Posiada 16-letnie doświadczenie trenerskie jako wykładowca IT. Jest certyfikowanym trenerem Microsoftu (Microsoft Certified Trainer, Microsoft Certified Professional, Microsoft Office Specialist, Microsoft Excel Power User).

 

Jego życiowe pasje są ściśle związane z ukończonymi kierunkami: fizyką z astronomią oraz fotografią.

Pracował jako dokumentalista, nauczyciel grafiki (Adobe Photoshop), fotograf, grafik (Adobe Premiere Pro). Jest autorem artykułów na temat Excela i Photoshopa. 

 

W wolnych chwilach chętnie uprawia sporty: tenis ziemny oraz narciarstwo.

Kontakt do trenera: lech.j@cognity.pl


Agnieszka
Agnieszka

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia.

 

Psycholog, trener oraz licencjonowany doradca zawodowy, absolwentka podyplomowych studiów prawa pracy, specjalista w zakresie godzenia życia zawodowego z osobistym.

 

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i szkoleń metodami aktywnymi. Ceniona za pomysłowość, zaangażowanie i profesjonalizm, nie ustaje w zdobywaniu wiedzy, którą chętnie dzieli się z innymi. Kieruje się założeniami podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach i poszukiwaniem tego, co najlepsze w drugim człowieku, systemie, czy procedurze.

 

Odbiorcami jej szkoleń byli przede wszystkim pracownicy firm i instytucji, szkół, różnych organizacji samorządowych, stowarzyszeń, a także osoby poszukujące pracy.

 

W swojej pracy zajmuje się wspieraniem szeroko rozumianego rozwoju osobistego i zawodowego klientów, jak również prowadzeniem działań związanych z diagnozą kompetencji. Obszary jej zainteresowań i prowadzonych szkoleń obejmują m.in. następujące tematy: badanie potencjału osobistego i projektowanie działań rozwojowych, radzenie sobie ze stresem, twórczość i kreatywność w działaniu, zarządzanie sobą w czasie oraz określanie celów i planowanie działań. 

 

Prywatnie mama, pasjonatka współczesnych pisarzy latynoamerykańskich oraz rodzinnych wycieczek rowerowych. 

 

Kontakt do trenera: agnieszka.j@cognity.pl


Michał
Michał

Trener i konsultant Cognity Szkolenia.

 

Z wykształcenia magister inżynier mechanik i automatyk –  absolwent AGH. Na co dzień pracuje jako zakupowiec w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Nastawiony na skuteczne i kompleksowe przekazywanie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie w aktywności zawodowej klienta.

 

Jako były nauczyciel akademicki rysunku technicznego posiada wiedzę i umiejętności uczenia języka konstrukcji z uwzględnieniem potrzeb rynku.

 

Biznes w praktyce to coś, czym zajmuje się od 10 lat. Znajomość inżynierskich potrzeb przemysłu, jak i wypracowane umiejętności negocjacyjne pozwalają mu na skuteczną realizację powierzonych zadań.

 

Hobbystycznie zajmuje się projektowaniem maszyn, w  2006 r. opatentował m.in. projekt zaworu pneumatycznego trójdrogowego dwupołożeniowego.  

 

Kontakt do trenera: michal.j@cognity.pl


Edyta
Edyta

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia.


Świeżość podejścia w prowadzeniu szkoleń to cecha, którą nasza trenerka zaskarbia sobie uznanie kursantów. Doskonale rozpoznaje potrzeby szkoleniowe każdej branży przez wzgląd na swoje wszechstronne doświadczenie zawodowe.


Swoje umiejętności informatyczne oraz dydaktyczne, potwierdzone dyplomami: Informatyka-Programisty, Informatyka w Technologii Materiałów, oraz Edukacji Technicznej i Edukacji Informatycznej, wykorzystywała m.in. w pracy administracyjnej, księgowości, logistyce, oraz działach technologicznych.


Swoim praktycznym podejściem czyni szkolenia przystępnymi i przyjaznymi w odbiorze.

 

Po godzinach – entuzjastka fotografowania, podróży i sportu.

 

Kontakt do trenera: edyta.k@cognity.pl


Jagoda
Jagoda

Trener i konsultant Cognity Szkolenia.

 

Z wykształcenia mgr inż. elektronik -Akademia Górniczo-Hutnicza.

 

Z doświadczenia zawodowego: 10 lat w Centrach Usług Wspólnych –lider zespołów wsparcia IT, a następnie lider i konsultant procesów w obszarze HR w międzynarodowych korporacjach.

 

Z zamiłowania-szkoleniowiec, który lubi poznawać nowe obszary wiedzy i narzędzia,
a następnie przekazywać swoją wiedzę. Certyfikowany Lean Practitioner (certyfikat dotyczy doskonalenia procesów w oparciu o koncepcję Lean Management). Posiadający akredytację trenera wewnętrznego dla szkoleń liderskich w Shell.

 

"Dzięki dostarczanym szkoleniom mam możliwość poszerzać wiedzę uczestników oraz swoją. Cieszą mnie ciekawe pytania, dyskusje i pozytywne interakcje podczas szkolenia."

 

Przeprowadzała szkolenia i sesje mentoringowe z motywacji zespołów, sztuki efektywności,
7 nawyków Covey-a, metodologii Six Sigma, wystąpień publicznych, używania map myśli, PREZI.

 

Po godzinach – entuzjastka nowości oferowanych przez platformy e-learningowe, książek fantasy i kryminałów, a także seriali (m.in. Dexter i House of Cards)

 

Kontakt do trenera: jagoda.m@cognity.com.pl


Jarosław
Jarosław

Trener i konsultant Cognity Szkolenia.

 

Ukończył studnia inżynierii środowiska.


Prowadzi szkolenia między innymi z zakresu: CorelDRAW, Photoshop, grafika webowa, HTML, webmastering, AutoCAD 2D/3D, Adobe Flash oraz Adobe Dreamweaver. Pracę trenera wykonuje od wielu lat z wielkim zaangażowaniem, co odzwierciedla się w wysokich ocenach uczestników szkoleń. 


W pracy zawodowej - manager produktu siłownie plenerowe (outdoor-fitness).


Prywatnie interesują go sztuczne sieci neuronowe, ich wykorzystanie w prognozach ekonomicznych, nowości technologiczne szczególnie z branży mobilnej oraz tenis ziemny.

 

Kontakt do trenera: jaroslaw.n@cognity.com.pl


Szymon
Szymon

Trener i konsultant Cognity Szkolenia.

 

Projektant graficzny, operator DTP, specjalista w dziedzinie szeroko pojętego przygotowania publikacji do druku. Humanista ze ścisłym umysłem. Zamiłowanie do typografii wyniósł ze studiów - ukończył edytorstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie a jego praca licencjacka została uhonorowana pierwszą nagrodą w III Konkursie PTWK im. Leona Marszałka.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z wieloma wydawnictwami, agencjami reklamowymi, instytucjami kulturalnymi. Projektowanie i przygotowywanie do druku publikacji z uwzględnieniem wszelkich możliwych uszlachetnień (lakiery UV, kolory dodatkowe, wykrojniki laserowe, tłoczenia, hotstamping, coldstamping…) – to jego chleb powszedni. Swoją pracę traktuje jako połączenie solidnego rzemiosła z kreatywnym artyzmem.

 

Specjalizuje się w programach z rodziny Adobe, ze szczególnym naciskiem na InDesign oraz Photoshop. Dzielenie się wiedzą i umiejętnościami sprawia mu dużą satysfakcję. To dlatego jest także instruktorem narciarstwa, wychowawcą kolonijnym oraz nauczycielem gry na gitarze.

 

Poza grafiką, narciarstwem i muzyką posiada też inne pasje – warzy domowe piwo, gra w piłkę nożną oraz w snookera.

 

Kontakt do trenera: szymon.p@cognity.com.pl


Katarzyna
Katarzyna

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia


Erickson Certified Professional Coach (ECPC), certyfikowany coach międzynarodowej organizacji zrzeszającej coachów International Coach Federation (ICF) na poziomie: Associated Certified Coach (ACC), dyplomowany Coach Relacji, Trenerka Zarządzania MATRIK, certyfikowana trenerka Komunikacji Transformującej.  Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe. Pracowała m.in. w mediach (dziennikarka w TVP S.A.), promocji (RMF FM), reklamie i PR (Biuro Festiwalowe Kraków 2000). Specjalizuje się w coachingu kariery, relacji i komunikacji oraz budowaniu marki osobistej.


Pomaga osobom po przejściach, które mają trudności z budowaniem trwałych relacji stworzyć satysfakcjonujące więzi z innymi tak, by mogły odnaleźć sens i radość w życiu. Wspiera także menedżerów w tworzeniu własnego wizerunku oraz w procesie znalezienia satysfakcjonującej zmiany zawodowej.


Wykłada coaching i PR na Akademii Ignatianum w Krakowie. Studiuje psychologię na Uniwersytecie SWPS. Należy do Stowarzyszenia Doradców Europejskich PLinEU. Jest członkiem i pracuje wg Kodeksu Etycznego International Coach Federation.

Prywatnie dużo podróżuje i z pasją odkrywa nowe smaki. 

 

Kontakt do trenera: katarzyna.p@cognity.pl


Małgorzta
Małgorzta

Trenerka i konsultantka Cognity


Szefowa działu personalnego. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze HR. Pracowała na stanowiskach od specjalisty po kierownicze, w firmach o bardzo zróżnicowanej strukturze organizacyjnej, co zaowocowało szerokim spojrzeniem na problematykę zarządzania zasobami ludzkimi.

 

Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, komunikacji w biznesie, prawa pracy, controlling/business intelligence, a także kursu zawodowego Coaching w Biznesie.


W dziedzinie szkoleń specjalizuje się w zagadnieniach prawa pracy, kadr i płac, komunikacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Doświadczenie w łączeniu „twardych” i „miękkich” aspektów prowadzenia kadr przekłada na rozwiązania niedostępne teoretykom, co wykorzystuje także w pracy trenera. Kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie omawianych zagadnień, trenuje konkretne umiejętności i zachowania.

 

Uczestnicy szkoleń cenią ją za wysoki poziom merytoryczny, profesjonalne przygotowanie ćwiczeń, dostosowanych do indywidualnych potrzeb grupy, i życzliwą atmosferę w trakcie prowadzonych zajęć.

 

Interesuje się kuchnią nowoczesną, medycyną, sportem i rekreacją. 

 

Kontakt do trenera: malgorzta.p@cognity.com.pl


Łukasz
Łukasz

Trener i konsultant Cognity Szkolenia.

 

Prawnik, radca prawny, trener i specjalista z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy, specjalista ds. kadr i płac, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

 

Swoje doświadczenie z różnych dziedzin prawa i biznesu zdobył współpracując z wieloma kancelariami prawnymi jak również świadcząc pracę na rzecz spółek kapitałowych, urzędów miasta, a także praktykując w sądzie.

 

Od 5-ciu lat prowadzi szkolenia z dziedziny prawa i biznesu. Największy nacisk podczas swoich szkoleń kładzie na wiedzę praktyczną.

 

Swoją wiedzę teoretyczną poszerza biorąc czynny udział w licznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach międzynarodowych z zakresu prawa pracy, negocjacji handlowych i sporządzania umów handlowych, praw konsumenta, zasad sprzedaży. Jest autorem licznych publikacji z zakresu prawa pracy oraz referentem na konferencjach międzynarodowych, warsztatach i sympozjach z zakresu prawa.

 

Prywatnie interesuje się muzyką, filmami, modelarstwem oraz historią. Lubi spędzać czas w podróżach po Europie i górskich wycieczkach, często w towarzystwie dobrej lektury.

 

Lubi dzielić się swoją wiedzą oraz pozytywnym nastawieniem do świata!

 

Kontakt do trenera: lukasz.s@cognity.pl

 


Julia
Julia

Trener i konsultant Cognity Szkolenia. 

 

Prawnik, pracownik organu administracji samorządowej. Administrator bezpieczeństwa informacji z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Zajmuje się w szczególności sporządzaniem i prowadzeniem dokumentacji ochrony danych osobowych,  zawieraniem umów o powierzenie przetwarzania danych, prowadzeniem wewnętrznych kontroli  zabezpieczeń danych osobowych.

 

Jest odpowiedzialna za nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych przez pracowników jednostki samorządu terytorialnego.

 

W dziedzinie szkoleń specjalizuje się w zagadnieniach prawa ochrony informacji, w szczególności ochrony danych osobowych. W prowadzonych przez siebie kursach łączy wiedzę merytoryczną z praktyką nabytą w zakresie prawa i informatyki.

 

Posiada doświadczenie w prowadzeniu szkoleń zarówno dla pracowników administracji publicznej, jak również dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Kontakt do trenera: julia.w@cognity.pl


Stanisław
Stanisław

Trener i konsultant Cognity Szkolenia.

 

Projektant wizualny z duszą artysty.

 

Absolwent  Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego na Wydziale Sztuki - specjalizacja Multimedia. W tym samym roku przeprowadził się do Krakowa i rozpoczął pracę jako grafik komputerowy. Od 2015r jest freelancerem na pełen etat.

 

Specjalizuje się w pracy w programach Adobe, szczególnie graficznych: Photoshop i Illustrator, ale wykorzystuje również oprogramowanie do obróbki audio-wideo. Najbardziej lubi projektować identyfikacje wizualne marek, pracować z ikono i typografią. Prowadził dwa cykle profesjonalnych szkoleń z obsługi Photoshopa i Illustratora o nazwie „Wekto-Raster”. Od jakiegoś czasu interesuje się również fotografią cyfrową.

 

Uczestnicy warsztatów cenią go za olbrzymią cierpliwość i życzliwe podejście. Posiada dużo empatii i optymizmu, co bezpośrednio przekłada się na poziom zadowolenia jego kursantów.

 

W wolnych chwilach pisze opowiadania i gra w gry wideo – co planuje kiedyś połączyć i stać się projektantem właśnie tego typu gier.

 

Kontakt do trenera: stanislaw.z@cognity.com.pl


Patrycja
Patrycja

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia. 

 

Ekspert w dziedzinie prowadzonych przez siebie szkoleń z zakresu, między innymi, kompetencji miękkich, rozwoju osobistego, komunikacji  z klientem, oraz zarządzania czasem. 

 

Prowadziła liczne szkolenia dla przedstawicieli administracji publicznej, a także pracowników korporacji oraz małych i średnich firm.

 

Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku psychologia w biznesie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Szkoły Trenerów i Menedżerów Projektów Szkoleniowych Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz Public Relations Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. J. Tischnera w Krakowie.

Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie oraz szkoleniowe. 

 

Ceniona przez uczestników szkoleń za warsztatową formę prowadzonych szkoleń oraz wysokie umiejętności komunikacyjne. 

 

Kontakt do trenera: patrycja.z@cognity.pl


Łukasz
Łukasz

Trener i konsultant Cognity Szkolenia. 

 

Skuteczny wykładowca, ceniony za łatwość z jaką nawiązuje kontakt z uczestnikami swoich szkoleń. Precyzyjny, analityczny umysł. Ekspert programu MS Excel.

 

Zawodowy, doświadczony na wielu polach finansista. Ukończył studia na kierunkach Finanse i Rachunkowość Przedsiębiorstw oraz Inwestycje Kapitałowe.

 

Przeprowadził szereg szkoleń w zakresie obsługi programu MS Excel dla wielu firm wielkopolskich na wszystkich poziomach zaawansowania. Uwielbia projektować rozwiązania automatyzujące codzienną pracę, chętnie dzieląc się swoją wiedzą.

 

Prywatnie zapalony wspinacz górski.

 

Kontakt do trenera: lukasz.z@cognity.pl 


Krzysztof
Krzysztof

Trener i konsultant Cognity Szkolenia


Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, na wydziale techniki Rolnej i Leśnej – mgr inż. Mechanizacji leśnictwa. Ponadto absolwent licznych studiów podyplomowych z zakresu m.in. informatyki oraz komputerowych systemów wspomagania decyzji. 

 

Posiada liczne certyfikaty: Comptia Network+, Micfosoft Certified Technology Specialist, Micfosoft Certified Professional, Micfosoft CertifiedDesktop Support Technician, Micfosoft Certified Office Specialist, Micfosoft Certified Trainer.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując jako nauczyciel historii i informatyki oraz administrator sieci.

 

Wśród kursantów ceniony za indywidualne i profesjonalne podejście do uczestników.  

 

Kontakt do trenera: krzysztof.k@cognity.pl


Adam
Adam

Trener i konsultant Cognity Szkolenia


Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Informatyka i Ekonometria.


W swoim dorobku posiada wiele godzin szkoleń w zakresie obsługi programu MS Excel dla wielu firm  na wszystkich poziomach zaawansowania. Od kilku lat ekspert w dziedzinie logistyki, a od 3 lat specjalista w dziale zakupów w dwóch dużych firmach produkcyjnych.


Uczestnicy szkoleń cenią go za ogromną wiedzę i entuzjazm podczas szkoleń.


Po pracy pasjonata sportu, w szczególności tenisa.

 

Kontakt do trenera: adam.z@cognity.pl


Dominik
Dominik

Trener i konsultant Cognity Szkolenia. 

 

Szkoleniowiec programów z zakresu MS Office i programów statystycznych. Szkolił pracowników korporacji, administracji i urzędów.   
Na SGH prowadził ćwiczenia z ekonometrii, mikroekonomii i programowania liniowego w Excelu.


Absolwent SGH na kierunku Metod Ilościowych w Ekonomii. Posiada certyfikat LCCI, 3 poziom. Obecnie pisze pracę doktorską nt. Symulacji stochastycznych związanych z regułą wydatkową oraz optymalizacji polityki finansowej samorządów.   


Publikował w Banku i Kredycie (nagroda Prezesa NBP za najlepszy artykuł) oraz czasopiśmie z listy filadelfijskiej.


Prywatnie mąż, ojciec, miłośnik piłki nożnej i literatury science fiction

 

Kontakt do trenera: dominik.k@cognity.pl


Robert
Robert

Trener i konsultant Cognity Szkolenia

Absolwent Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, gdzie ukończył studia na kierunku Informatyka.

 

Doświadczony trener IT, głównie z zakresu MS Office na różnych poziomach zaawansowania.

 

Posiada uprawnienia egzaminatora ECDL z licznych produktów oraz certyfikaty Microsoft Office Specialist Word, Excel oraz PowerPoint 2013.


Ceniony za otwartość, poczucie humoru i łatwość przekazywania wiedzy.

 

Kontakt do trenera: robert.c@cognity.pl


Ewa
Ewa

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia. 

 

Dyplomowana trenerka i specjalistka w dziedzinie e-marketingu. Najwyższą efektywność swoich szkoleń zapewnia dzięki dokładnemu poznaniu potrzeb szkoleniowych uczestników oraz pracy w oparciu o cykl uczenia się Kolba.

Trener i egzaminator Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Informatycznych w dziedzinie e-marketingu.

 

Absolwentka podyplomowych studiów w zakresie e-marketingu. Ukończyła szkołę trenerską Heuresis.

Swoje bogate doświadczenie zdobywała, między innymi, pracując z właścicielami i menadżerami firm w branży health&beauty. Dzieląc się swoją wiedzą z zakresu e-marketingu, uczy jak wykorzystać potencjał firmy i zwiększyć jej zysk.  

Absolwentka turystyki i rekreacji z odnową psychosomatyczną na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, instruktorka nordic walking i kinezygerontoprofilaktyki.

 

Kontakt do trenera: ewa.g@cognity.pl


Albert
Albert

Trener i konsultant Cognity Szkolenia. 

 

Absolwent informatyki, specjalizacja: informatyka w zarządzaniu. Ukończył także studia podyplomowe na kierunku matematyka oraz zarządzanie w oświacie.

Posiada następujące certyfikaty:

Autoryzowany certyfikat Microsoft z zakresu Administrowanie Systemem Windows NT 4.0, Supporting MS Windows NT 4.0 - Core Technologies NT Server 4.0, Certyfikat TRENERA FIRMY INTEL w programie "INTEL Teach to the future".

Certyfikat Egzaminatora Europejskiego Certyfikatu Komputerowego (ECDL), Egzaminatora Europejskiego Certyfikatu Komputerowego WEB EDITING, EITCA Computer Graphics Programme, Certyfikat Egzaminatora Europejskiego Certyfikatu Komputerowego IMAGE EDITING.

W roku 2011 został wyróżniony nagrodą "Najlepszy egzaminator ECDL".


Swoją cierpliwością i spokojem zdobył uznanie wśród uczestników szkoleń.

 

Kontakt do trenera: albert.h@cognity.pl


Przemysław
Przemysław

Trener i konsultant Cognity Szkolenia. 

 

Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Informatyki i Zarządzania. Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu controllingu, zarządzania projektami i wykorzystania arkusza kalkulacyjnego w praktyce.

W pracy zawodowej wieloletnie doświadczenie w controllingu operacyjnym w spółce energetycznej. Przeprowadził szereg szkoleń w zakresie obsługi programu MS Excel w spółkach energetycznych na różnych poziomach zaawansowania.

Elastyczne podejście do potrzeb szkoleniowych oparte na praktycznym doświadczeniu,  pozwala uczestnikom jego szkoleń maksymalnie skorzystać w swojej pracy z poznanym umiejętności. Prowadząc szkolenia kładzie duży naciska na dopasowane do potrzeb uczestników przykłady oparte o rzeczywiste sytuacje.

Pogodne usposobienie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów pozwala mu skutecznie i profesjonalnie prowadzić zajęcia.

Ceniony przez uczestników m.in. za formę prowadzenia szkoleń, umiejętności komunikacyjne i sposób przekazywania wiedzy.

Prywatnie miłośnik motocykli, amerykańskich samochodów, książek i aktywności fizycznej.

 

Kontakt do trenera: przemyslaw.g@cognity.pl


Artur
Artur

Trener i konsultant Cognity Szkolenia. 

 

Z wykształcenia informatyk. Pasjonat IT w szczególności nowych rozwiązań, które da się uczynić praktycznymi i przyjaznymi dla innych.


Wieloletni praktyk zarówno w przemyśle jak i oświacie z doświadczeniem od wdrażania ogólnopolskich projektów po szkolenie osób niepełnosprawnych.


Doświadczenie w zakresie szkoleń nabył podczas współpracy z większością znaczących polskich firm szkoleniowych.

 

Wieloletni trener i egzaminator ECDL – może poszczycić się certyfikatem egzaminatora z 1. setki egzaminatorów (PL-E0093).

Własny rozwój widzi w udziale w szkoleniach zarówno jako szkolony jak i jako prowadzący – uważa, że obie te formy aktywności wnoszą dużo do rozwoju.

 

Kontakt do trenera: artur.s@cognity.pl


Katarzyna
Katarzyna

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia. 

 

Absolwentka Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie Wydziału Wychowania Artystycznego. Specjalizacja: projektowanie graficzne mgr sztuki. Ukończyła Kolegium Mody na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz podyplomowe studia informatyczne, specjalizacja: grafika komputerowa w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk w Warszawie.

Lektor języka angielskiego. Absolwentka Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Warszawie. Ukończyła Akademicki Kurs Typografii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz kurs operatora DTP na platformę MAC w Ośrodku Szkoleniowym Apple. Prowadzi działalność pedagogiczną. Doświadczony nauczyciel.

Wykłada z angażowaniem i pasją. Podczas szkoleń daje całą siebie. Zajmuje się projektowaniem graficznym i nauczaniem języka angielskiego. Zainteresowania: malarstwo i grafika.

W wolnym czasie lubi chodzić na wycieczki piesze i zwiedzać zabytki. Pilot wycieczek zagranicznych. Uprawia narciarstwo zajazdowe i biegowe, żeglarstwo oraz pływanie.

 

Kontakt do trenera: katarzyna.b@cognity.pl


Emil
Emil

Trener i konsultant Cognity Szkolenia

 

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Informatyka i Ekonometria o specjalizacji: Zarządzanie informacjami oraz kierunku Ekonomia o specjalizacji: Strategie rozwoju biznesu.

 

Jest certyfikowanym ekspertem z zakresu: C#, VBA, VB, Excel, SQL.


Współpracuje z wieloma firmami wspomagając ich w optymalizacji oraz automatyzacji procesów. Jest autorem wielu aplikacji tworzonych w Visual Studio z wykorzystaniem VB oraz SQL.

 

Na co dzień pracuje jako menedżer zespołu analiz danych oraz prowadzi szkolenia z zakresu VBA oraz Excel w ramach programu „Podziel się wiedzą”.

 

Prywatnie wielki pasjonat piłki nożnej, uwielbia również podróżować.

 

Kontakt do trenera: emil.w@cognity.com.pl


Justyna
Justyna

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia

 

Magister Sztuki, technik organizacji reklamy, trener technik komputerowych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy grafika freelancera oraz we współpracy z agencją.


Dyplom magistra obroniła w 2016 roku z wyróżnieniem, a sam projekt dotyczył usługi wspierającej edukację grafików.

 

Specjalizuje się w szkoleniach z obsługi komputera, oprogramowania biurowego oraz graficznego. Na co dzień pracuje z programami Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Muse.

 
Pracę trenera traktuje profesjonalnie, a dużą satysfakcję sprawia jej widok kursantów podnoszących swoje umiejętności.

 

W wolnych chwilach uczy się nowych rzeczy, odnawia stare meble lub czyta motywujące lub branżowe książki.

 

Kontakt do trenera: justyna.m@cognity.com.pl


Iwona
Iwona

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia

 

Trener z pasji i chęci ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji własnych i innych. Od ponad 11 lat związana z branżą szkoleń, rozwojem pracowników, zarządzaniem wiedzą, ale także z IT i marketingiem.


Trener MS Office od 2007 roku, posiada ponad 1500 przepracowanych godzin szkoleniowych z programów: MS Excel, MS PowerPoint, MS Word oraz MS Outlook i z podstaw obsługi komputera.


Posiada następujące certyfikaty: Microsoft Office Specialist Certification oraz Certyfikat ECDL Advanced – Moduł A2.


Jest absolwentką Socjologii na Uniwersytecie Warszawskim, Zarządzania Zasobami Pracy w Szkole Głównej Handlowej oraz Marketingu Internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego. Ukończyła również szkolenia z zakresu pracy trenera, przygotowywania szkoleń, zarządzania szkoleniami tj.: Projektowanie Efektywnych Szkoleń i Procesów Rozwojowych, E-learning i technologie informacyjne w szkoleniach, Kompetentny Trener Biznesu, Coaching w organizacji, Zarządzanie szkoleniami w nowoczesnej firmie, Budowanie efektywnych struktur trenerskich.


Dotychczasowe doświadczenie zawodowe (praca w firmach szkoleniowych, w korporacji finansowej w dziale HR i jako trener MS Office) pozwala jej spojrzeć na proces szkoleniowy w sposób praktyczny i globalny. Praca trenera to pasja, którą realizuje z zaangażowaniem, daje satysfakcję i radość z możliwości przekazywania wiedzy oraz poznawania wielu wspaniałych ludzi a jednocześnie umożliwia ciągłe poszerzenie wiedzy i rozwój.


Jej hobby to malarstwo, grafika i aranżacja wnętrz. Wolny czas spędza nad poszerzaniem wiedzy z zakresu  historii zwyczajów, obyczajów i życia codziennego. Jest także fotografem.

 

Kontakt do trenera: iwona.s@cognity.com.pl


Anna
Anna

Trenerka i konsultantka Cognity Szkolenia


Ukończyła studia na kierunku matematyka stosowana oraz informatyka.


Przygodę ze szkoleniami rozpoczęła prawie 10 lat temu, od tego czasu  przeprowadziła ponad 2500 godzin szkoleń dla odbiorców indywidualnych oraz środowisk biznesowych. Prowadzi szkolenia z zakresu obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint) na każdym poziomie zaawansowania.


W swojej pracy kładzie nacisk zarówno na aspekt merytoryczny jak i na dobre relacje z uczestnikami szkoleń.

 

Posiada certyfikat egzaminatora ECDL. Przygotowuje również uczestników do zdawania egzaminów ECDL Base, Advanced oraz E-Urzędnik.


Prywatnie jest miłośniczką turystyki górskiej oraz gier planszowych.


Kontakt do trenera: anna.s@cognity.com.pl


Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl