cognity

Tworzenie narzędzi do automatyzacji zadań procesów
w pakiecie Ms Office i programie Excel

Zleć nam zadanie a my gwarantujemy, że wykonają je najlepsi specjaliści w dziedzinie!

Dostarczamy GOTOWE NARZĘDZIA, APLIKACJE I ROZWIĄZANIA w oparciu o programowanie w języku VBA oraz SQL, C# i środowisku .Net/COM oraz usługę power automate.

Zaawansowana praca z danymi wymaga wykonywania wielu, nieraz skomplikowanych i mozolnych czynności w programach pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela. Wiele firm, poważnie traktując temat optymalizacji pracy i zwiększania swojej efektywności, poszukuje rozwiązań w obszarze automatyzacji procesów i zadań, których „ręczna” obsługa niepotrzebnie angażuje zasoby czasowe i kompetencyjne pracowników. Świadomość jak tego typu straty mogą wpływać na efekty finansowe, sprawia, że coraz więcej firm korzysta z profesjonalnie przygotowanych narzędzi takich jak Power Automate i Office 365. Z uwagi na to, oferujemy automatyzację procesów biznesowych w całym pakiecie MS Office, w szczególności w programie Excel. Pomagamy także we wdrożeniu i optymalizacji pakietu Office 365, aby Twoja firma mogła pełni wykorzystać jego możliwości w zakresie współpracy online, przechowywania plików w chmurze oraz organizacji zadań.

Przykładowe oferowane rozwiązania automatyzacyjne:

icon
Automatyzacja obsługi klienta

Konfiguracja przepływu, który automatycznie reaguje na zpaytania klientów lub przekierowuje je do odpowiednich zespołów.

icon
Powiadomienia

Informacje na temat zmian we wprowadzanych danych.

icon
Automatyzacja zadań

Automatyczne tworzenie zadań na podstawie
e-maili cykliczne wykonywanie zadań, weryfikacja.

Optymalizacja pracy pod okiem doświadczonych ekspertów.

Nasi specjaliści – na co dzień pracujący w środowisku Excela, VBA, SQL, C#, .NET, Power Automate znający specyfikę pracy w każdej branży (działy logistyki, analiz, prognoz, raportowania) dzięki doświadczeniu osobistemu oraz setek uczestników szkoleń – zaprojektują każde, nawet najbardziej skomplikowane rozwiązanie automatyzacyjne dla Twojej firmy, które są w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym wymaganiom. Dodatkowo, po zrealizowanym procesie zapewnimy wsparcie i szkolenia, aby zapewnić optymalną optymalizację pracy Twojego zespołu.
Dzięki naszym rozwiązaniom za pomocą VBA, C# , środowiska .NET/COM, czy usługi Power Automate Twoja firma może zwiększyć swoją efektywność, oszczędzić czas i zasoby, oraz skupić się na kluczowych zadaniach.

Automatyzacja pracy. Specjalistyczne rozwiązania dla firm.

Jesteśmy pewni naszych kompetencji, dlatego gwarantujemy Ci najwyższą jakość naszych usług. Niezależnie od charakteru pracy Twojej firmy, wykonamy dla Ciebie:

icon

Makra, dzięki którym oszczędzisz czas i pieniądze.

icon

Funkcje, obliczające np. amortyzację, odsetki od lokaty i kredytu, czy wiele innych.

icon

Narzędzia statystyczne, dzięki którym Twoje wnioskowanie na podstawie danych będzie łatwiejsze i skuteczniejsze.

Dlaczego warto?

Przykładowe projekty:

icon

Automatyzacja raportowania projektów dofinansowanych z UE dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej

icon

Aktualizacja i automatyzacja cennika dla Honeywell Sp. z o.o.

icon

Narzędzie automatycznego wyszukiwania ofert wycieczek dla Biuro Turystyczne Toiron.

Kontakt

chat
napisz na chacie
pon. - pt. 8:00-16:00
mail
pon. - pt. 8:00-16:00
telefon
+ 48 577 136 633
pon. - pt. 8:00-16:00

UFAJĄ NAM OD LAT

ikea
umk
panasonic
uj
pgnig
amer
dyson
icon

Formularz kontaktowyContact form

Imię *Name
NazwiskoSurname
Adres e-mail *E-mail address
Telefon *Phone number
UwagiComments
Dostosowujemy się do Ciebie

Nasza strona internetowa używa plików cookie, aby dostosować treści i analizować ruch. Dowiedz się więcej o plikach cookie i zarządzaj swoimi preferencjami.
Szanujemy Twoją prywatność! Przeczytaj naszą Politykę Prywatności, aby dowiedzieć się, jakie dane zbieramy i w jaki sposób są one używane. Twoje dane są u nas bezpieczne!

Akceptuj