GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzyTworzenie profesjonalnych dokumentów w MS Word
MENU

Tworzenie profesjonalnych dokumentów w MS Word


Kategoria: Kurs Word, Profesjonalne dokumenty, Perfekcyjna Asystentka
27Jun

Dokumenty, które tworzymy i przekazujemy są wizytówką firmy, w której pracujemy, a także naszego osobistego profesjalizmu. Ich wygląd może zbudować pozytywny wizerunek jak i wręcz przeciwnie go zrujnować. W związku z tym umiejętność tworzenia perfekcyjnych dokumentów jest niezwykle ceniona przez pracodawców.

Obecnie najbardziej popularnym edytorem tekstu jest program MS Word – to w nim codziennie tworzone są miliony stron dokumentów firmowych. Umiejętne korzystanie z edytorów tekstu typu Word to podstawa na dzisiejszym rynku pracy.  

Powód jest prosty - niezależnie, jaki jest nasz zawód czy pełniona funkcja prędzej czy później będziemy potrzebowali napisać i wydrukować parę słów. Z programów do edycji tekstów korzysta więc każdy - od handlowców przekształcających dane opracowane w Excelu w raporty do architektów sporządzających opisy do swoich projektów. 

Wiedza taka jednak jest szczególnie ceniona u osób, które zajmują stanowiska sekretarki/ sekretarza lub asystentki/ asystentaw firmie – to właśnie te osoby głównie odpowiadają za przygotowanie dokumentów firmowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. 

Ich zadaniem jest przygotowywanie różnorodnych dokumentów firmowych: od pisania listów i pism urzędowych, tworzenia korespondencji biznesowej przez obsługę i zarządzanie korespondencją seryjną do tworzenia skomplikowanych raportów i sprawozdań.

Szczegółowe omówienie materiału z powiższego artykułu następuje na kursie MS Word. 

Aby przybliżyć Państwu tworzenie profesjonalnych dokumentów w MS Office zapraszamy na zapoznania się z cyklem artykułów na ten temat:

Zapraszamy na szkolenia: 

Osobom zainteresowanym pracą sekretarki/sekretarza lub asystentki/asystenta polecamy lekturę:

Możesz też być zainteresowany:

 

Licencja Creative Commons
Tworzenie profesjonalnych dokumentów w MS Word by Cognity Szkolenia is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 4.0 Międzynarodowe License.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl