GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiUmowa szkoleniowa – to się opłaca

Umowa szkoleniowa – to się opłaca


Kategoria: Akcje Cognity
7Mar

Coraz więcej firm ma świadomość, że rozwój i przewaga konkurencyjna przedsiębiorstwa w dużej mierze opiera się na wykwalifikowanej kadrze. Pracodawcy częściej decydują się na inwestycje w edukację zatrudnionych osób. W zależności od branży, liczby pracowników czy założonych celów zakład pracy ma różne oczekiwania w stosunku do firm szkoleniowych. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być zawarcie umowy na usługi szkoleniowe. Sprawdź jakie korzyści daje podpisanie takiego kontraktu z Cognity!

Bezpieczeństwo i pewność – Podpisanie umowy szkoleniowej nie wiąże się z żadnym zagrożeniem. Wszystko odbywa się na jasnych, pewnych warunkach. Zlecający wykonanie szkolenia informowany jest w kompleksowy sposób o zawartości umowy i nie musi obawiać się ukrytych szczegółów. Ewentualne zmiany wprowadzane są za pośrednictwem obu stron.

Gwarancja miejsca w grupie szkoleniowej – Zyskasz także pewność, że Twoi pracownicy będą uczestniczyć w wybranych przez Ciebie kursach. Oznacza to, że posiadasz pierwszeństwo zapisu, a w przypadku dużej liczy chętnych nie musisz obawiać się o przysłowiowe „krzesło” dla swojego personelu. 

Elastyczna zmiana daty szkolenia/liczby osób – Podpisując umowę na kilka szkoleń masz możliwość, na podstawie ustalonych wcześniej warunków, dokonywać zmian w rezerwacji miejsca w grupie szkoleniowej i przenosić uczestników w obrębie naszych kursów.

Indywidualne warunki umowy dostosowane do potrzeb Twoich i Twoich pracowników – Każda umowa szkoleniowa sporządzana jest z myślą o kliencie. Rozwiązanie to ma na celu dopasować Twoje oczekiwania do naszej oferty szkoleniowej. W zależności od potrzeb – liczbie kursów, uczestników czy tematyki – omawiamy warunki umowy i przygotowujemy najbardziej korzystną dla Ciebie ofertę.

Dokumentacja potwierdzająca przebieg szkolenia – Po zakończonym procesie szkoleniowym, na Twoje życzenie przygotowujemy raport ewaluacyjny, z którego dowiesz się jak ostatecznie przebiegły szkolenia i jakie efekty przyniosły pracownikom. Uczestnicy kursu otrzymają certyfikaty potwierdzające udział oraz dostęp do Strefy Wiedzy Cognity, gdzie znajdą materiały szkoleniowe oraz ćwiczenia w wersji elektronicznej. Dodatkowo gwarantujemy długofalowe wsparcie i kontakt z trenerem w ramach rocznej bezpłatnej Opieki Poszkoleniowej.

Dodatkowe korzyści – Pamiętaj, że działamy na partnerskich relacjach, dlatego jeśli masz swoje sugestie, na których bardzo Ci zależy, podziel się nimi. Wierzymy, że uda się wypracować konsensus!

Nie zwlekaj i poproś o przygotowanie umowy na indywidualnych warunkach dostosowanych do Twoich potrzeb. Zbuduj tym samym pozytywny wizerunek swojej firmy wśród pracowników i osób z zewnątrz. Zadbaj o swoją konkurencyjność na rynku.

 

  Zadzwoń i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

  tel. 12 421 87 54, biuro@cognity.pl 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl