GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiUsługi dodatkowe Cognity

Usługi dodatkowe Cognity


Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
29Apr

Jak każda firma zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw wyzwaniom związanym z pandemią. Oprócz szkoleń grupowych, zamkniętych dla danej firmy, indywidualnych czy warsztatów online prowadzonych na żywo z trenerem, posiadamy w swojej ofercie również wiele innych usług, które spełniają aktualne zapotrzebowanie rynku.

Nowe usługi pozaszkoleniowe, które wprowadziliśmy:

  • Konsultacje online z Trenerem – otrzymałeś nowy projekt i potrzebujesz wsparcia? Nasz Trener może pracować z Tobą nad udostępnionymi przez Ciebie plikami (nie martw się o zachowanie tajemnicy firmowej – wystarczy, że przygotujesz plik z losowymi danymi). Takie spotkanie może trwać dokładnie tyle czasu ile potrzebujesz, nie narzucamy ilości godzin, choć oczywiście chętnie pomożemy w kwestiach logistycznych.
  • E-marketing – chciałbyś przenieść swój biznes do internetu? Nie wiesz jak go rozreklamować? Nie martw się, pomożemy – nasi Marketingowcy mogą zająć się wszystkim za Ciebie.
  • Audyt finansowy, wewnętrzny, procesów oraz controlling – chcesz określić obszary nad którymi wypadałoby popracować w firmie? Może zastanawiasz się co należałoby poprawić albo gdzie znaleźć oszczędności? Zleć nam audyt, a dostaniesz dokładnie przygotowane raporty, które pomogą Ci w rozwoju przedsiębiorstwa.
  • Wynajem sal szkoleniowych – brakuje Ci miejsca do poprowadzenia szkolenia lub spotkania w firmie? Możesz wykorzystać jedną z naszych trzech sal szkoleniowych, mieszczących 16, 5 i 4 uczestników plus prowadzący.
  • Wynajem komputerów – potrzebujesz laptopów na przeprowadzenie spotkania? A może nie jesteś w stanie zagwarantować odpowiedniej ilości komputerów dla pracowników do pracy zdalnej? Nie ma problemu, wynajmij od nas sprzęt – dysponujemy ponad 100 laptopów.
  • Tworzenie profesjonalnego CV, tłumaczenie CV, stworzenie profilu na LinkedIn – chcesz przyciągnąć jak najwięcej rekruterów? Chciałbyś częściej chodzić na rozmowy kwalifikacyjne? Stworzymy dla Ciebie profesjonalne dokumenty rekrutacyjne, również w wersji angielskiej, oraz wspomożemy Twoją osobistą prezentację w Internecie na profilu LinkedIn. Zdobądź z nami pracę marzeń!

Przypominamy również o usługach, które realizujemy od dłuższego czasu:

  • Tworzenie prezentacji multimedialnych – potrzebujesz pomocy? Napisz do nas, a z pewnością nasi Trenerzy przygotują dla Ciebie profesjonalne zamówienie. Sporządzasz regularnie prezentacje do pracy? W ten sposób raportujesz podjęte działania oraz wyniki? Zgłoś się do nas, pomożemy w opracowaniu oraz usprawnieniu tego procesu.
  • Automatyzacja zadań w Microsoft Office – przytłacza Cię natłok pracy? Chciałbyś ją usprawnić ale nie wiesz jak się za to zabrać, a nie masz czasu by iść na szkolenie i nauczyć się jak to zrobić? Nasi Specjaliści napiszą dla Ciebie niezbędne makro, zaprogramują potrzebne funkcje oraz pomogą z całościową automatyzacją zadań i procesów w firmie.
  • Pomoc w rekrutacji pracowników – Twoje przedsiębiorstwo się rozwija i potrzebujesz powiększyć zespół ale natłok wpływających CV Cię przytłacza? Nie przejmuj się – możemy zrobić to za Ciebie. Nie wiesz jak sprawdzić, który z pracowników spełnia Twoje oczekiwania? Tym również się zajmiemy – bardzo dużo osób korzysta przy okazji z naszej usługi Badanie umiejętności obsługi Excela – w ten sposób dobierzemy Ci samych profesjonalistów.

PAMIĘTAJ – nie jesteś z tym wszystkim sam! Jesteśmy właśnie po to by Ci pomóc!

Skontaktuj się z nami – wyślij wiadomość e-mail na adres: biuro@cognity.pl lub zadzwoń pod nr: +48 577 136 633.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl