GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiWiosenna promocja - szkolenia w Cognity 50% taniej

Wiosenna promocja - szkolenia w Cognity 50% taniej


Kategoria: Promocje, Akcje Cognity
1Apr

Wraz z nadejściem wiosny przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę cenową dla wszystkich, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności. Zapraszamy do udziału w kursach za jedyne 50% ceny standardowej*. Dbaj z nami o swoje kompetencje, jednocześnie oszczędzając pieniądze.

Uzupełnij swoje CV i chwal się zdobytymi umiejętnościami i certyfikatami na rozmowach rekrutacyjnych.

Promocja wiosenna, dzięki której weźmiesz udział w szkoleniach za 50% ceny standardowej, to świetna okazja do rozwoju*.

Prowadzimy szkolenia zarówno z umiejętności miękkich, jak i obsługi programów komputerowych. Posiadamy szeroki zakres tematyczny realizowanych kursów. Jeśli nie masz pomysłu, jakie warsztaty chcesz wybrać, sprawdź naszą ofertę klikając tutaj.

Poniżej, dla ułatwienia, zebraliśmy najczęściej wybierane kursy z wszystkich dostępnych szkoleń na naszej stronie:

Zdajemy sobie sprawę, że w trakcie kryzysu pojawiają się przed nami nowe wyzwania. Większość Twojej firmy pracuje teraz zdalnie? Nie wiesz jak w czasie home office nabyć nowe umiejętności, a może nabyć nowe? Nie ma problemu – wszystkie nasze szkolenia realizujemy również w formie warsztatów online na żywo z Trenerem.

Wejdź na stronę konkretnego kursu, który Cię interesuje i zapisz się przez formularz. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować, warto zasięgnąć porady naszych konsultantów, którzy chętnie dobiorą szkolenie do Twoich potrzeb. Kontakt z nimi możliwy jest za pośrednictwem telefonu: +48 577 136 633 lub wiadomości e-mail: biuro@cognity.pl.

*Oferta dotyczy wszystkich szkoleń realizowanych w trybie stacjonarnym. Promocja jest ograniczona czasowo – sprawdź szczegóły na podstronie konkretnego kursu lub zapytaj naszych konsultantów.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl