GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiWitamy nowych ekspertów w zespole Cognity

Witamy nowych ekspertów w zespole Cognity


Kategoria: Rozwijamy się, Zespół Cognity
10Aug

Z przyjemnością informujemy, że do zespołu ekspertów Cognity dołączyło czterech nowych trenerów realizujących kursy Excel, kursy MS PowerPoint oraz kursy z programów graficznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami naszych nowych trenerów:

 

Barbara Skowrońska CognityBarbara Skowrońska

Trenerka z wieloletnim doświadczeniem. Realizuje kursy i szkolenia dla osób dorosłych, a także młodzieży. Była odpowiedzialna z projektowanie i planowanie procesu dydaktycznego oraz przeprowadzenie zajęć informatycznych w państwowych i prywatnych placówkach dydaktycznych. Po pracy tworzy wizualizacje i animację w programie 3DSMax.

W Cognity Szkolenia realizuje kursy Excel, a także szkolenia z zakresu programu MS Word.

Zapraszamy na szkolenia z Panią Barbarą:

 

Mateusz Hauschild CognityMateusz Hauschild

Specjalista i praktyk, trener z kilkuletnim doświadczeniem. Związany z branżą informatyczną - pracował jako programista, analityk oraz manager projektów informatycznych. Od kilku lat prowadzi szkolenia m.in. z obsługi oprogramowania Microsoft Office, systemów klasy ERP oraz typu SaaS. Realizując szkolenia skupia się przede wszystkim na praktycznych ćwiczeniach, które pomagają uczestnikom kursy zrozumieć funkcjonalności oprogramowania. Hobbystycznie zajmuje się crowdfundingiem, wspierając kreatywnych ludzi w tworzeniu nowych projektów.

Pan Mateusz w Cognity Szkolenia prowadzi szkolenia:

 

Michał Jagosz CognityMichał Jagosz

Na co dzień związany z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Współpracuje z europejskimi organizacjami studenckimi m.in z Board of European Students of Technology AGH Kraków, realizując dla nich projekty graficzne oraz koordynując działania PR. W ramach swojej pracy projektuje m.in. ulotki, plakaty, katalogi, bilbordy a także odzież. Uczestnicy kursów cenią go za przystępne przekazywanie treści i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. W wolnym czasie prowadzi również szkolenia z pierwszej pomocy oraz fotografuje, zdobywa górskie szczyty na dwóch kółkach oraz jeździ na nartach. 

Zapraszamy na szkolenia z programów graficznych prowadzone przez Pana Michała:

 

Andrea AustioniAndrea Austoni  

Grafik i ilustrator z ponad 15 letnim doświadczeniem, trener z ponad 5 letnim doświadczeniem w prowadzeniu kursow dla osób dorosłych. W czasie swojej kariery zawodowej współpracował z wieloma agencjami reklamowymi w Europie i Polsce tworząc grafiki i ilustrację, także w technice 3D, projektując strony www i identyfikację wizualną m.in. dla branży FMCG. Ponadto współpracuje z wieloma serwisami www m.in. Cutelittlefactory.com, Smashing Magazine oraz Tuts+ network publikując tutoriale poświęcone ilustracji i grafice.

W Cognity szkolenia realizuje kursy z programów graficznych  m.in.:


Nasze szkolenia realizujemy również w języku angielskim, szczegóły dostepne TUTAJ.

Chcesz wiedzieć co jeszcze słychać w Cognity - czytaj:

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl