GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy nami
MENU

Pomiędzy nami: Wokół Cognity


Szkolenia Efektywne Biznesowo (SEB) - zaprojektuj z nami skuteczne szkolenie dla swojej firmy
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Rozwijamy się
28Feb

Model SEB – Szkolenia Efektywne Biznesowo, to metoda projektowania oraz realizacji szkoleń, które mają na celu rozwijanie kompetencji pracowników i przyczynianie się do rozwoju firmy. SEB jest kompleksowym procesem, który składa się z 5 elementów: analizy potrzeb szkoleniowych, projektowania programu szkoleniowego, realizacji szkolenia, oceny skuteczności szkolenia oraz utrwalania efektów szkolenia. Wszystkie elementy zrealizujesz razem z Cognity.

Czytaj całość
Wesołych Świąt
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Zespół Cognity
22Dec

W te Święta..
...wyłącz makra.
Włącz relacje!

Pięknego Bożego Narodzenia w gronie bliskich, życzymy wszystkim naszym Przyjaciołom, Klientom, Trenerom!

Czytaj całość
Mikołajkowa promocja na wszystkie szkolenia!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje, Wokół Cognity
4Dec

Ho! Ho! Sypie śnieg? A w COGNITY sypiemy rabatami! Od 6 grudnia wszystkie szkolenia w naszej firmie dostępne są z atrakcyjnym 10% rabatem, który uzyskać można podając podczas zapisu hasło: Mikołaj2022. Promocja trwa do 20 grudnia 2022 r. Daj się skusić!

Czytaj całość
Szkolenia z certyfikatem w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
16Nov

Wybierając firmę szkoleniową ważne, aby pamiętać o certyfikacie, który dostajemy po ukończeniu zajęć. Istotne jest, aby otrzymać profesjonalny dokument potwierdzający nasze nowo zdobyte kompetencje. Ważne także, aby zawierał konkretne informacje (nazwa, data szkolenia) oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu zyskuje realną wartość na rynku pracy.

Czytaj całość
VOUCHER na szkolenia 2022
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje, Wokół Cognity
6Dec

Kup voucher do końca 2021 roku i zapewnij sobie lub swoim pracownikom praktyczne szkolenia! Kurs zrealizujesz w kolejnym roku, a w tym dobrze wykorzystasz budżet. Dzięki voucherowi zadbasz o rozwój umiejętności pracowników, który będzie miał wpływ do zwiększenia motywacji, a dzięki temu szybszej, sprawniejszej, a także efektywniejszej pracy. Voucher może być również praktycznym świątecznym lub noworocznym prezentem dla pracowników.

Czytaj całość
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm
Kategoria: Wokół Cognity
5Feb

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm.

Czytaj całość
Jakie kursy warto zrobić w 2023?
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
4Feb

Poprzedni rok przyniósł wiele zmian na rynku pracy. Warto śledzić trendy i ciągle poszerzać swoje kompetencje, a także zdobywać nowe umiejętności. Jakie kursy będą opłacalne w 2023 roku? Poniżej przedstawiamy, które zawody w pracy biurowej są pożądane przez pracodawców i kto będzie cieszył się głównym zainteresowaniem rekruterów. Już teraz warto zapewnić sobie wysoką pozycję i podjąć odpowiednie kroki, aby zdobyć przewagę nad konkurentami w rekrutacji.

Czytaj całość
Rok 2020, czyli Cognity w liczbach
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
18Jan

Zanim podejmiemy kolejne wyzwania w Nowym Roku, chcemy podsumować miniony okres. Poniżej przedstawiamy informacje, co udało nam się zrealizować w 2020 roku – ile projektów szkoleniowych zrealizowaliśmy, ile tematów dydaktycznych dodaliśmy do naszej oferty oraz jakie zmiany przyniósł nam ubiegły rok. Minęło 9 lat odkąd pojawiliśmy się na rynku szkoleniowym i z każdym kolejnym dniem pracujemy nad dalszym rozwojem. Wszystko dlatego, aby zadowalać i wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów.

Czytaj całość
Nowości w ofercie szkoleniowej 2020
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Wokół Cognity
29Dec

Rok 2020 przyniósł dużo zmian na rynku pracy. Większość spraw firmowych przeniosła się do świata online i pracy zdalnej. W związku z zapotrzebowaniem rynku ciągle przygotowujemy kolejne tematy szkoleń poszerzając swoją ofertę kursów. Proponujemy uczestnictwo w innowacyjnych zajęciach zarówno z obsługi przydatnych programów komputerowych, jak i umiejętności miękkich. Nowością w 2020 roku są warsztaty online na żywo z trenerem. Nasze kursy oparte są na rzeczowych i praktycznych przykładach wykorzystania teoretycznej wiedzy. W ostatnim czasie wprowadziliśmy szereg szkoleń poruszających temat pracy w systemie zdalnym, w których proponujemy ciekawe rozwiązania dla efektywnego zarządzania zadaniami podczas home office. Uczymy również jak skutecznie prowadzić spotkania biznesowe przez internet.

Czytaj całość
Wesołych Świąt życzy Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Zespół Cognity
21Dec

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego pragniemy podziękować za zaufanie, dotychczasową współpracę, realizację wielu wartościowych projektów i celów. Kierujemy świąteczne życzenia do wszystkich współpracowników, klientów oraz sympatyków Cognity.

Czytaj całość
VOUCHER na szkolenia 2021
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Promocje
2Dec

Zapewnij sobie lub swoim pracownikom praktyczne szkolenia! Kup voucher do końca 2020 roku, a szkolenie zrealizuj w kolejnym – 2021. Voucher to szansa na dobre wykorzystanie budżetu oraz zadbanie o rozwój umiejętności pracowników, który na pewno przyczyni się do zwiększenia motywacji, szybszej, sprawniejszej, a także efektywniejszej pracy. Voucher może być również praktycznym świątecznym prezentem dla pracowników.

Czytaj całość
Dlaczego certyfikat jest ważny? Jakie certyfikaty warto posiadać?
Kategoria: Wokół Cognity
2Oct

O czym warto pamiętać, wybierając firmę szkoleniową? Przede wszystkim o certyfikacie! Nie zawsze po ukończonym szkoleniu otrzymujemy profesjonalny dokument, który potwierdza nasze nowo zdobyte kompetencje. Ważne również, aby zawierał konkretne informacje oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu zyskuje realną wartość na rynku pracy.

Czytaj całość
Półkolonie z kursem IT. Wykorzystaj wolny czas na naukę programowania!
Kategoria: Wokół Cognity, Konkursy
11Aug

Jak wykorzystać wolny czas w trakcie wakacji? W tym roku mamy wyjątkową propozycję dla młodzieży w wieku od 14 do 18 lat. Zapraszamy do udziału w półkoloniach z kursem IT. Naucz się programowania w języku SQL oraz tworzenia stron w HTML.

Czytaj całość
Jakie szkolenia warto zrobić w epoce koronawirusa? Jakie kursy zrobić?
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
15Jul

Jakie zmiany na rynku pracy przyniósł 2020? Warto pomyśleć o zdobyciu nowych umiejętności oraz poszerzeniu już posiadanych kompetencji. Poniżej prezentujemy jakie kursy warto obecnie zrealizować, aby zapewnić sobie przewagę w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Czytaj całość
Nowe standardy sanitarne podczas szkoleń stacjonarnych
Kategoria: Wokół Cognity, Rozwijamy się
1Jun

Trwa proces odmrażania gospodarki. Firmy, hotele, restauracje oraz punkty usługowe powoli wracają do swoich standardowych działalności. U nas jest podobnie! Otwieramy ponownie nasze sale szkoleniowe, a w trosce o wszystkich Uczestników kursów – wprowadzamy nowe standardy sanitarne. Zadbamy o Wasz komfort i bezpieczeństwo. Przeczytajcie, jakie zmiany wprowadzamy i przychodźcie do nas! Czekamy na kolejne spotkania i zdobywanie wiedzy pod okiem doświadczonych szkoleniowców w naszych murach!

Czytaj całość
Usługi dodatkowe Cognity
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
29Apr

Jak każda firma zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw wyzwaniom związanym z pandemią. Oprócz szkoleń grupowych, zamkniętych dla danej firmy, indywidualnych czy warsztatów online prowadzonych na żywo z trenerem, posiadamy w swojej ofercie również wiele innych usług, które spełniają aktualne zapotrzebowanie rynku. 

Czytaj całość
Szkolenia 2020 - nowości w ofercie
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
13Mar

Bezustannie dążymy do poszerzania oferty szkoleniowej w Cognity. Przygotowujemy kolejne tematy w oparciu o wymogi i zapotrzebowanie rynku. Proponujemy uczestnictwo w innowacyjnych kursach zarówno z obsługi programów komputerowych, jak i umiejętności miękkich. Nowością są również kursy prowadzone przez internet.

Czytaj całość
Jakie kursy warto zrobić w 2020?
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
28Jan

Planując swoją karierę w 2020 roku warto pomyśleć o poszerzeniu kompetencji i zdobyciu nowych umiejętności, które będą niezbędne i pozwolą sprostać występującemu zapotrzebowaniu na rynku pracy. Poniżej prezentujemy jakie zawody są pożądane przez pracodawców i kto będzie cieszył się głównym zainteresowaniem rekruterów. Już teraz warto podjąć kroki, by zapewnić sobie wysoką pozycję i przewagę nad konkurentami w procesach HR.

Czytaj całość
Nowości w ofercie szkoleniowej
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
16Jan

Miniony rok był dla nas czasem intensywnego rozwoju. Przygotowaliśmy wiele nowych tematów szkoleń, które są odpowiedzią na potrzeby Wasze oraz rynku. Warsztaty są świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących kontaktu z wysokiej klasy specjalistami oraz możliwości wymiany poglądów z innych uczestnikami. Jeśli zdobywać wiedzę, to od najlepszych.

Czytaj całość
Rok 2019, czyli Cognity w liczbach
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Zespół Cognity
8Jan

Kolejny rok przynosi kolejne wyzwania. Jednak zanim zaczniemy realizować cele, chcielibyśmy podsumować miniony okres. W artykule podzielimy się tym, co udało się stworzyć wspólnymi siłami – ile projektów szkoleniowych zrealizowaliśmy, ile tematów dydaktycznych posiadamy obecnie w ofercie. Minęło 8 lat odkąd pojawiliśmy się na rynku szkoleniowym i z każdym kolejnym dniem pracujemy nad dalszymi udoskonaleniami. Wszystko po to, aby zadowalać i wychodzić naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów.

Czytaj całość
Wesołych Świąt życzy Zespół Cognity
Kategoria: Wokół Cognity, Zespół Cognity
20Dec

Zbliża się magiczny czas w roku, dlatego też pragniemy wyrazić wdzięczność za zaufanie, dotychczasowe współdziałanie, realizację wielu wartościowych przedsięwzięć oraz celów. Kierujemy słowa podziękowania do wszystkich współpracowników, klientów i sympatyków Cognity.

Czytaj całość
VOUCHER na szkolenia 2020
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
8Nov

Praktyczne szkolenia w Twojej firmie? To brzmi jak doskonały plan! Już teraz możesz zapewnić sobie uczestnictwo w kursach realizowanych w przyszłym roku – wystarczy, że zakupisz voucher do końca 2019 roku. Jeśli chcesz dobrze wykorzystać budżet, zadbać o rozwój umiejętności pracowników, które przyczynią się do zwiększenia motywacji, sprawniejszej pracy i efektywnego osiągania celów – warsztaty w Cognity są idealnym środkiem.

Czytaj całość
Jak być eko – sposoby na życie bez plastiku?
Kategoria: Wokół Cognity
30Sep

Obecnie, w czasach wzrastającego konsumpcjonizmu zwraca się dużą uwagę na kwestie dotyczące produkcji i korzystania z plastiku. Warto uzmysłowić sobie skalę problemu oraz tego, co możemy zrobić, aby zatroszczyć się o środowisko, w którym żyjemy. Najwyższa pora zmienić złe nawyki, aby nie dopuścić do powstania plastikowej wyspy.

Czytaj całość
Rekomendowani partnerzy branży hotelowej
Kategoria: Wokół Cognity
9Sep

Dbając o najwyższe standardy organizowanych szkoleń zapewniamy nocleg dla osób dojeżdżających. Komfort i zadowolenie naszych klientów jest najważniejsze. Współpraca ze sprawdzonymi kontrahentami pozwala na zagwarantowanie idealnych warunków do odpoczynku. Wybrani przez nas partnerzy cechują się dużym doświadczeniem, cieszą się pozytywnymi opiniami, spełniają oczekiwania najbardziej wymagających.

Czytaj całość
Excel courses in English
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Rozwijamy się
7May

Are you looking for a professional computer courses? Do you want to gain new knowledge? You’ve just found a great place for learning and improving skills in Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint, SQL, VBA, Adobe, SharePoint, PHP, JAVA, Julia and more. Our practical approach – "learning by doing” is our method of training what makes us a pioneer as a training center.

Czytaj całość
Nowości szkoleniowe Cognity
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
8Mar

Sporo działo się u nas w 2018, o czym już pisaliśmy w krótkim podsumowaniu. Teraz czas sprawdzić, jakie nowości tematyczne wprowadziliśmy w poprzednim roku. Z myślą o Waszych potrzebach dążymy do bezustannego rozszerzania oferty szkoleniowej. Dobrze wiemy, że praktyczne kursy są jedną z najbardziej efektywnych form zdobywania nowych umiejętności oraz podnoszenia kompetencji. Inwestycja w siebie – jest najlepszą inwestycją.

Czytaj całość
Cognity gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
8Jan

Wśród wielu ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, polityków jesteśmy i MY. Też pragniemy podzielić się cząstką siebie, zrobić coś z dobroci serca i, na miarę naszych możliwości, wesprzeć dzieci potrzebujące specjalistycznego sprzętu medycznego.

Czytaj całość
Rok 2018 w Cognity
Kategoria: Wokół Cognity, Zespół Cognity, Rozwijamy się
28Dec

Rok 2018 dobiega końca, więc nadszedł czas podsumowań. Co się wydarzyło przez ostatnie 365 dni? Ile szkoleń zrealizowaliśmy, jaka jest średnia ocen uczestników, w jakich miastach najczęściej obywały się kursy? Sprawdźcie krótki przegląd minionego czasu 😊.

Czytaj całość
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Cognity
Kategoria: Wokół Cognity, Zespół Cognity
20Dec

„Taka noc przypada tylko raz do roku,
Przynosi radość i niebiański Pokój.
Dzieciątko małe w żłóbku już leży,
Kto tylko może, do niego bieży.”

Czytaj całość
Warszawa z Cognity – wybrane atrakcje stolicy
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
31Jan

Kolejna odsłona naszego Cognitowskiego przewodnika po miastach! Tym razem na tapetę bierzemy stolicę, która podobnie jak Kraków, ma wiele do zaoferowania. I choć oba te miasta znacznie się od siebie różnią i proponują coś innego, a ich klimat umiejscawia je na przeciwnych biegunach, łączy je szczególne miejsce jakie zajmują w sercach i świadomościach Polaków.

Czytaj całość
Kraków z Cognity – rano szkolenie, wieczorem zwiedzanie
Kategoria: Wokół Cognity, Wydarzenia w Krakowie
16Jan

Jesteście pierwszy raz w Krakowie? A może podczas poprzednich wizyt nigdy nie było czasu pozwiedzać? Możecie to zmienić. W tym wpisie przygotowaliśmy dla Was listę miejsc, które warto odwiedzić przy okazji wizyty w mieście królów.

Czytaj całość
Cognity w 2017
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Zespół Cognity
3Jan

Witajcie w Nowym Roku! Skoro 2017 jest już za nami, nadszedł czas podsumowań. Zobaczcie co działo się u nas przez ostatnie 365 dni.

Czytaj całość
Zespół Cognity życzy Wesołych Swiąt
Kategoria: Wokół Cognity, Zespół Cognity
22Dec

„Piękna jest radość w Święta,
ciepłe są myśli o bliskich,
niech pokój, miłość i szczęście,
otoczy dzisiaj nas wszystkich.”

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe Excel na podkładkach pod mysz
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
5Dec

Zastanawialiście się kiedyś ile czasu spędzacie na poszukiwaniu potrzebnych poleceń w MS Excel? O ile prościej byłoby korzystać z programu mając (dosłownie) pod ręką skróty klawiaturowe i jak zoptymalizowałoby to Waszą pracę? 

Czytaj całość
Zostań Programistą baz danych z językiem T-SQL!
Kategoria: Rozwijamy się, Akcje Cognity, Wokół Cognity
12Sep

Zawód programisty to jeden z najlepiej opłacanych zawodów w branży IT. Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być programistą, o którego zabiegają pracodawcy?

 

Czytaj całość
Pomysł na oryginalny prezent... Wykorzystaj vouchery szkoleniowe Cognity!
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity, Wokół Cognity
1Sep

Zbliżają się urodziny bliskiej Ci osoby? Bądź czeka Cię ważna rocznica? Albo jubileusz? A może zwyczajnie chcesz pokazać jak bardzo Ci na kimś zależy? Jeśli tak, to na pewno szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent…

Czytaj całość
Szkolenia dedykowane dla firm!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
1Jun

Nie widzisz w naszej ofercie szkolenia, które Cię interesuje? Żaden problem. Przygotujemy takie szkolenie dla Ciebie bądź Twojej firmy „na życzenie”!

Czytaj całość
Wiosenna promocja w Cognity!
Kategoria: Promocje, Wydarzenia w Krakowie, Wokół Cognity
11Apr

W końcu nadeszła długo oczekiwana wiosna. Budząca się natura i ciepłe promienie słoneczne rozbudzają ukryte pokłady energii. To świetny moment by zacząć działać! Proponujemy Państwu promocję!

Czytaj całość
2016 rok w Cognity!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
5Jan

Styczeń to jeszcze okres na podsumowanie minionego roku. Podobnie jest i w Cognity. Zapraszamy do krótkiego przeglądu :)
Rok 2016, jak każdy inny był dla nas ważny, jednak ten był szczególny. Przede wszystkim obchodziliśmy mały jubileusz – 5 lecie istnienia i zmieniliśmy lokalizację. Ale może po kolei…

Czytaj całość
Czas na zmianę
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
27Dec

Zmiany, zmiany, zmiany :)
Coraz bliżej Nowy Rok i ... przeprowadzka :)

Czytaj całość
Życzenia Świąteczne.
Kategoria: Wokół Cognity, Zespół Cognity
22Dec

Kochani,

Jak mówią nam słowa piosenki

Jest taki dzień bardzo ciepły choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory…”

Czytaj całość
Dlaczego warto wybrać Cognity – opinie
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
17Nov

W ostatnim czasie zabraliśmy Was na wycieczkę szlakiem komunikacji szkoleniowej Cognity. Mamy nadzieję, że ta podróż się Wam spodobała i kiedyś z niej skorzystacie. Aby Was do tego zachęcić, dzisiaj pragniemy przedstawić jakie korzyści z tego płyną, a jest ich nie mało :).

Czytaj całość
VOUCHERY Szkoleniowe Cognity do realizacji w 2017 roku!
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity, Wokół Cognity
10Nov

Niedługo rok 2016 dobiegnie końca…
Twoja firma nie ma możliwości zorganizowania szkolenia, bądź zwyczajnie pracownicy nie mają w tej chwili na to czasu?
Mamy rozwiązanie!
VOUCHERY szkoleniowe Cognity, które zakupione w roku 2016, zapewnią Ci miejsca na szkoleniach w 2017 roku!

Czytaj całość
Podróż szlakiem komunikacji szkoleniowej Cognity.
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
3Nov

Zapraszamy na  wycieczkę szlakiem szkoleń Cognity.


Gotowi?! Zapinamy pasy! Start.

Czytaj całość
Promocja - nocleg w cenie kursu lub dodatkowa godzina szkolenia.
Kategoria: Promocje, Akcje Cognity, Wokół Cognity
9Sep

Nigdy nie jest za późno na naukę, mówi mądre przysłowie. My tez tak uważamy. Rozpoczął się rok szkolny, to dobry czas, aby nie tylko dzieci i młodzież zaczęły się uczyć, ale także i my dorośli możemy postawić na naukę. Chcąc przyczynić się chociaż trochę do Państwa rozwoju przygotowaliśmy promocję.

Czytaj całość
Wykorzystaj wakacje!
Kategoria: Akcje Cognity, Promocje, Wokół Cognity
10Aug

Powolutku, powolutku zbliża się koniec  wakacji. Aby Wam ten niezbyt miły fakt troszkę chociaż umilić przygotowaliśmy taką małą promocję – niespodziankę.

Czytaj całość
Szkolenia z zarządzania-nowości w Cognity!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
3Aug

Wszystkie Państwa sugestie i pomysły staramy się przeanalizować i wprowadzać w życie. Państwa potrzeby są dla nas najważniejsze, dlatego przygotowaliśmy kilka nowych propozycji, skupiając się nie tylko na pakiecie MS Office, ale także na umiejętnościach miękkich.

Czytaj całość
Biuro nieczynne - PRZEPRASZAMY
Kategoria: Wydarzenia w Krakowie, Wokół Cognity
21Jul

W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży, pragniemy poinformować, iż w dniach od 25.07 do 01.08.2016 biuro Cognity Szkolenia zlokalizowane przy ul. Dietla 25/5 w Krakowie będzie nieczynne.

Czytaj całość
Certyfikaty w języku angielskim
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
4Jul

Każdy kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego kwalifikacje zdobyte podczas szkolenia.

Czytaj całość
Dlaczego warto wybrać Cognity ?!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity
30May

Pewnie bardzo często stajecie przed wyborem firmy szkoleniowej, która miałaby dla Was  zrealizować kursy. Rynek szkoleniowy jest bardzo duży, jednak nie wszyscy świadczą usługi najwyższej jakości. Dlatego też chcemy Wam po krótce przedstawić Cognity.

Czytaj całość
Krajowy Fundusz Szkoleniowy – dofinansowanie szkoleń.
Kategoria: Wokół Cognity
25Jan

Wszyscy, bez względu na wiek, będą mogli od 2016 r. podnosić kwalifikacje. Krajowy Fundusz Szkoleniowy to cześć Funduszu Pracy przeznaczona na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców, podejmowanego z inicjatywy lub za zgodą pracodawcy. (PAP)

Wszyscy, bez względu na wiek, będą mogli od 2016 r. podnosić kwalifikacje. Krajowy Fundusz Szkoleniowy to cześć Funduszu Pracy przeznaczona na dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców, podejmowanego z inicjatywy lub za zgodą pracodawcy. (PAP)

Czytaj całość
Cognity wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
5Jan

Jak co roku zachęcamy wszystkich do udziału w naszej licytacji dla Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy!

Czytaj całość
Dofinansowanie szkoleń 45+
Kategoria: Wokół Cognity, Promocje
5Aug

Masz firmę i zatrudniasz pracowników powyżej 45 lat? Chciałbyś uzyskać dofinansowanie na szkolenie? Podpowiadamy jak je uzyskać i jakie są warunki do spełnienia. 

Czytaj całość
Letnie staże 🎓 w dziale marketingu Cognity
Kategoria: Wokół Cognity, Zespół Cognity
17Jul

W lipcu po raz pierwszy w Cognity organizujemy letnie staże w dziale marketingu. Rekrutacji na staż przyświecało hasło: „Dlaczego warto uczyć się przez całe życie?”. Zainteresowanie było ogromne, zgłosiło się wielu chętnych. Najbardziej spodobały nam się prace Magdaleny Kolasy i Kacpra Trocia.

Czytaj całość
Fotorelacja z Małopolskiego Festiwalu Innowacji
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Wydarzenia w Krakowie
1Jun

27 maja w ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji zaprosiliśmy Was do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu z zakresu budowania niebanalnych i profesjonalnych prezentacji multimedialnych w Prezi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z MFI w Cognity. 

Czytaj całość
Zmiany, zmiany, zmiany
Kategoria: Wokół Cognity, Rozwijamy się
5May

W atmosferze  twórczej i kreatywnej współpracy, pracując metodą burzy mózgów zespół Cognity wypracował zmiany, które od maja możecie zaobserwować na naszej stronie www i nie tylko….

Czytaj całość
#7 faktów o Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity, Zespół Cognity
30Apr

W maju Cognity obchodzi 4. urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was film przedstawiający 7 faktów o Cognity. 

Czytaj całość
Sprawdź ile wiesz o Cognity – konkurs z nagrodami!
Kategoria: Akcje Cognity, Konkursy, Wokół Cognity
28Apr

W maju Cognity obchodzi swoje 4. urodziny -  z tej okazji zapraszamy do udziału w konkursie, który sprawdzi ile Ty wiesz o nas :) Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Czytaj całość
Cognity na Festiwalu HR Uniwersytetu Ekonomicznego
Kategoria: Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie, Wokół Cognity
7Apr

Trenerzy Cognity odwiedzą studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w ramach 5. Festiwalu HR organizowanego przez Koło Naukowe Personalni. 

Czytaj całość
Prima Aprilis w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wokół Cognity
1Apr

Zapraszamy na prima aprilisowy film Cognity. W tym roku w roli głównej Minionki. 

Czytaj całość
✈ Cognity szkoli w całej Polsce!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
23Feb

Wraz z nowym rokiem podejmujemy nowe wyzwania. Już od marca zapraszamy na szkolenia otwarte w głównych miastach Polski: Warszawy, Poznania, Gdańska, Katowic, Wrocławia, Rzeszowa, Gdańska i Łodzi.

Czytaj całość
Tydzień Cognity! Zapraszamy na bezpłatne kursy Excel w ramach Tygodnia z Cognity!
Kategoria: Akcje Cognity, Rozwijamy się, Wokół Cognity
23Dec

Zapisz się na bezpłatne szkolenie Excel organizowane w ramach Tygodnia Cognity i dowiedz się jak w skuteczny sposób pracować w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel. 

Czytaj całość
Cognity w 2015 roku - sprawdź co przygotowaliśmy na nowy rok!
Kategoria: Rozwijamy się, Wokół Cognity, Akcje Cognity
22Dec

W nowym roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji! Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, nie tylko szkoleniowymi, na rok 2015.  

Czytaj całość
Nowelizacja ustawy o ochronie danych osobowych – seminarium z Maciejem Kaweckim w Cognity
Kategoria: Akcje Cognity, Wydarzenia w Krakowie, Wokół Cognity
19Nov

W raz z nowym rokiem od 1 stycznia 2015 roku w polskim systemie prawnym obowiązywać będą nowe przepisy prawa dotyczące ochrony danych osobowych. Zapraszamy do udziały w seminarium prowadzonym przez Macieja Kaweckiego – prawnika, eksperta ds. ochrony danych osobowych, wykładowcę Uniwersytetu Jagiellońskiego, które przedstawi zmiany wprowadzane przez nowelizację ustawy o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997r. 

Czytaj całość
Wokół Cognity - krakowski Kazimierz
Kategoria: Wokół Cognity
21Oct

Biuro oraz sale szkoleniowe Cognity znajdują się na magicznym krakowskim Kazimierzu - miejscu tłumnie odwiedzanym przez turystów zarówno tych z Polski jak i zagranicy. Zapraszamy do artykuł, który przybliży Państwu postać Ferdynanda Lieblinga. Architekta, który zaprojektował kamienice przy ul. Dietla 25. 

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl