GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiWOREK PREZENTÓW od Cognity otwarty! Mikołajowe VOUCHERY Szkoleniowe.

WOREK PREZENTÓW od Cognity otwarty! Mikołajowe VOUCHERY Szkoleniowe.


Kategoria: Promocje
27Nov

Zaprzęgi reniferów w sklepowych witrynach, dzwoneczki w reklamowych dżinglach i mroźne wzory na zaszronionych szybach. Niechybnie – idą święta! Ale zanim na dobre ogarnie nas świąteczna gorączka, przed nami Mikołajki, na które przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję :)

Jak pierwszy śnieg z nieba lecą VOUCHERY NA SZKOLENIA…

Hasło zaskakujące tak samo jak White Christmas w grudniowym repertuarze radiowym… Ale to przecież nieważne – w końcu rozpoczyna się sezon, w którym cieszy nas to, co ludzkie, ciepłe i znajome. I w którym, że nawet ten Kevin znów sam w domu, jakoś nam nie wadzi.Co tu dużo mówić – okres taki, że człowiek człowiekowi bliższy i chce drugiemu coś dobrego sprawić. U nas, w Cognity, nie jest inaczej, dlatego już teraz obsypujemy Was promocyjnymi voucherami szkoleniowymi!

Rabaty na szkolenia w 2016 roku.

Do wzięcia mamy ich całą górę – każdy z Was, kto zgłosi się do nas, chcąc zamówić udział w szkoleniu w 2016 roku, dostanie od nas voucher z mikołajkową zniżką 20%.

Nasze mikołajkowe vouchery dostępne są dla klientów indywidualnych, na szkolenia otwarte, do wykorzystania w dowolnym terminie w 2016 roku.
Dzięki promocyjnym voucherom, w kieszeni zostanie Wam nawet do 1100 zł!

Niewykorzystane środki z budżetu na 2015 rok?

Zrób prezent swoim pracownikom i wykup im szkolenie w 2016 roku!
Wszelkie szczegóły uzgodnisz z naszymi specjalistami – skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub – po prostu – przyjdź do nas na kawę.

Prezent na Mikołajki, Prezent na Święta, Prezent Niestandardowy.

Dla taty krawat, dla dziewczyny perfumy, a dla pracowników kalendarz na biurko? Pomyśl, co naprawdę by im się przydało. Być może, inwestując w ich rozwój i wykupując dla nich szkolenie, zrobisz coś, co naprawdę będzie miało znaczenie. Zaskocz ich!

VOUCHER 

 

Skontaktuj się z nami!

Infolinia: 801 090 187

Mobile: 533 986 633

Mail: biuro@cognity.pl

 

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl