GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiWykorzystaj wakacje!

Wykorzystaj wakacje!


Kategoria: Akcje Cognity, Promocje, Wokół Cognity
10Aug

Powolutku, powolutku zbliża się koniec  wakacji. Aby Wam ten niezbyt miły fakt troszkę chociaż umilić przygotowaliśmy taką małą promocję – niespodziankę.

Cognity jak wiemy to firma szkoleniowa, więc promocja również związana jest ze szkoleniami.  Mówiąc krótko, aby skorzystać z promocji należy zapisać się na kurs otwarty w sierpniu, natomiast rzeczywiście na kurs można przyjść w dowolnym, najbardziej odpowiadającym  miesiącu.  I tu nasza niespodzianka – przychodząc na kurs oprócz gwarantowanych materiałów otrzymacie od nas książkę:  „Dodatki i szablony  do MS Office w biurze i nie tylko”.

No chyba się opłaca!

Regulamin:

  1. Promocja obowiązuje tylko na szkoleniach otwartych.
  2. Promocja obowiązuje na dowolne szkolenie.
  3. Szkolenia realizowane będą w ustalonych przez organizatora terminach (terminy szkoleń otwartych znajdują się na stronie się z naszą https://www.cognity.pl.Przy czy podane terminy są terminami wstępnymi, realizacja kursu następuje po zebraniu grupy- minimum 3 osobowej.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia  lub jego przełożenia jeśli nie zgłosi się wystarczająca liczba uczestników.
  5. Przypadku odwołania lub przełożenia terminu szkolenia wybranego przez Zamawiającego, Organizator proponuje miejsce w kolejnym organizowanym szkoleniu z tego zakresu.
  6. Promocja jest ważna do końca sierpnia 2016.
  7. Promocja nie wiąże się z innymi promocjami.

 

 

Do zobaczenia w Cognity!

Zapraszamy!

   tel. 12 421-87-54

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl