GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzyWykresy w Excelu
MENU

Wykresy w Excelu


Kategoria: Kurs Excel, Wykresy, Samouczek Excel
23Jul

Program MS Excel daje nam możliwość łatwego i prostego przygotowania wielu typów wykresów. Od tak prostych jak wykresy kolumnowe przez wykresy giełdowe do bardziej skomplikowanych jak wykres wodospadowych czy wykres Gaussa.


Przygotowywanie wykresy służą do graficznego przestawiania danych ich wizualizacji, a także prezentacji publiczności. Aby przygotować najprostszy wykres musimy podać dane, które chcemy żeby znalazły się na wykresie i pozwolić, aby MS Excel narysował wykres za nas. 

Jednak nie, kiedy zależy nam, aby przygotowana przez nas wizualizacja danych pokazywała te dane, na których nam najbardziej zależy, ukrywając jednocześnie te nie korzystne dla nas. W tym celu musimy zastosować triki pozwalające manipulować danymi na wykresach.


Chcą przybliżyć Państwu zagadnienie wizualizacji danych w programie MS Excel, a także pokazać, jakie triki można stosować na wykresach w tym programie przygotowaliśmy cykl artykułów: Wykresy w Excelu.

 

Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

Niestandardowe wykresy w MS Excel:

 

Typy wykresów w MS Excel:

 

Triki na wykresach:

 

Zainteresowanych tematyką wykresów w MS Excel zapraszamy również na nasze szkolenia:

 

Licencja Creative Commons
Wykresy w Excelu by Cognity Szkolenia is licensed under a Creative Commons Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne 4.0 Międzynarodowe License.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl