GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy: zarządzenia szkoleniami


Szkolenia indywidualne – szkolenie szyte na miarę
Kategoria: HR a proces szkoleniowy
21Apr

Szkolenie indywidualne to kurs gdzie czas, miejsce, harmonogram i program dopasowane są ściśle do naszych potrzeb i oczekiwań. Trener prowadzący zajęcia poświęca nam 100% czasu, który możemy wykorzystać na zgłębienie tylko tych zagadnień, które dotyczą nas samych. 

Czytaj całość
Szkolenie Efektywne Biznesowo - Model SEB w praktyce
Kategoria: HR a proces szkoleniowy
30Mar

Realizacja szkoleń jest skomplikowanym procesem zorientowanym na osiągnięcie określonych celów. Istotnym ogniwem z punktu widzenia organizatorów jest ocena rezultatów przeprowadzanych przedsięwzięć. Model SEB (Szkolenie Efektywne Biznesowe) jako innowacyjne narzędzie metodologiczne, pozwala na zarządzanie projektami szkoleniowo – rozwojowymi w sposób gwarantujący efektywność biznesową.

Czytaj całość
Icebreaker jako technika szkoleniowa
Kategoria: HR a proces szkoleniowy
25Mar

Szkolenia charakteryzują się duża różnorodnością stosowanych w nich metod i technik, które uzależnione są od uczestników wydarzenia oraz tematyki szkolenia. Wybór odpowiedniej techniki wpływa zarówno na przebieg, skuteczność jak i odbiór całego szkolenia. Icebreaker jest jednym z opracowanych specjalnych ćwiczeń szkoleniowych, które stają się coraz popularniejsze na każdego rodzaju szkoleniach.

Czytaj całość
Jak ocenić efektywność szkolenia?
Kategoria: HR a proces szkoleniowy
2Feb

Kompetencje pracowników są kluczowym czynnikiem wpływającym na sukces firmy. Inwestycja w rozwój personelu pociąga za sobą określone koszty. Konieczne jest zatrudnienie trenera, wynajęcie sal szkoleniowych, przygotowanie potrzebnych materiałów i oddelegowanie pracowników na szkolenie lub powierzenie tych wszystkich czynności firmie szkoleniowej. A jakie są z tego korzyści? Jak zmierzyć, czy proces szkoleniowy przyniósł zamierzone efekty?

Czytaj całość
Proces szkoleniowy w Cognity
Kategoria: HR a proces szkoleniowy
22Sep

Szkolenie, kurs czy warsztat to współcześnie nie tylko czas od 9.00-16.00 spędzany w sali szkoleniowej z trenerem, ale także działania je poprzedzające oraz realizowane po jego zakończeniu. Kompleksowa organizacja szkolenia, a także wdrażanie jego efektów w pracy składa się z wielu etapów. Zapraszamy do zapoznania się z metodyką realizacji szkoleń w Cognity. W przygotowanym przez specjalistów ds. szkoleń artykule dowiecie się Państwo jak w Cognity wygląda proces szkoleniowy oraz jaką opiekę przed i po szkoleniową otrzymują nasi Klienci. 

Czytaj całość
Szkolenia informatyczne w języku angielskim
Kategoria: HR a proces szkoleniowy
8Sep

Obecnie na polskim rynku pracy funkcjonuje wiele korporacji, a także wiele firm i instytucji, które w ramach swojej działalności współpracują z partnerami zagranicznymi. O tym, że znajomość języka angielskiego i obsługa programów MS Office szczególnie MS Excel są podstawowymi umiejętnościami jakie musimy posiadać jeżeli chcemy pracować w takich firmach wiemy już od dawna – jednak nie wiele osób wie, że znajomość języka William Blake w korporacjach łączy się ze znajomością programu Excel. 

Czytaj całość
E-mail: jak z głową zarządzać swoją pocztą elektroniczną?
Kategoria: Kurs Outlook, Perfekcyjna Asystentka
24Jul

Wiadomości e-mail to kanały komunikacji zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej w firmie. Elektroniczne listy dziś pisze każdy, szczególnie dużo dostajemy ich w pracy; pisze do nas szef, współpracownicy, partnerzy biznesowi czy klienci. Odpowiedzi na nadesłane e-maile często zajmują nam wiele godzin. Aby ograniczyć ten czas warto nauczyć się skutecznie zarządzać swoją skrzynką e-mail.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl