GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównapomiędzy namiZmiany, zmiany, zmiany

Zmiany, zmiany, zmiany


Kategoria: Wokół Cognity, Rozwijamy się
5May

W atmosferze  twórczej i kreatywnej współpracy, pracując metodą burzy mózgów zespół Cognity wypracował zmiany, które od maja możecie zaobserwować na naszej stronie www i nie tylko….

Nowe lokalizacje Cognity

Pierwsze zmiany zagościły w zakładce Skontaktuj się od teraz możecie dzwonić i pisać nie tylko do naszego biura w Krakowa, ale także możecie porozmawiać z naszymi specjalistami w Poznaniu i Warszawie. 

Odwiedzając tą zakładkę poznacie także lokalizacje naszych sal szkoleniowych w całej Polsce. 

Przypominamy, że od marca możecie uczestnicy w szkoleniach otwartych Cognity na terenie Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Warszawy, Gdańska i Rzeszowa. O szczegółach możesz też przeczytać na naszym blogu

Wyszukaj szkolenie dla siebie – wyszukiwarka szkoleń Cognity 

Aby ułatwić Wam odnalezienie właściwego kursu nasza stroną www. zostanie wzbogacona o wyszukiwarkę szkoleń, którą znajdziecie TUTAJ.

Dzięki niej z łatwością odnajdziecie szkolenie uszyte na miarę i dopasowane do Waszych potrzeb.

Odwiedzając naszą wyszukiwarkę możesz skorzystać też z chmury tagów, która w szybki sposób dopasuje kurs do zagadnienia, którym jesteście zainteresowani.

Wirtualne biuro prasowe

Internet w dzisiejszych czasach to podstawowe źródło wiedzy o firmie i jej sukcesach. Stawiając na komunikacją z naszymi klientami, Kontrahentami i Sympatykami od maja zapraszamy do kontaktu z naszym wirtualnym biurem prasowym

Dzięki informacją, które tam znajdziecie będziecie na bieżąco z działaniami i wydarzeniami, które organizujemy i, w których bierzemy udział. 

Do kontaktu zapraszamy również dziennikarzy i przedstawicieli mediów zainteresowanych zagadnieniami związanymi z informatyką i nowoczesnymi technologiami, procesami realizacji usług szkoleniowo-rozwojowych czy też procesami rozwoju firm i instytucji. 

Sale szkoleniowe Cognity 

Zmiany zaszły nie tylko na naszej stronie www, ale także w naszych salach szkoleniowych. Sprawdź jakie oglądając galerie zdjęć. 

Post uĹźytkownika Cognity Szkolenia.

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl