GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują po zalogowaniu się na swoje indywidualne konto,
dostęp do elektronicznej wersji materiałów ze szkoleń, w których uczestniczyli.
W ten prosty sposób uczestnicy naszych szkoleń mogą szybko odświeżyć zdobytą wiedzę
i udoskonalić umiejętności zdobyte podczas szkolenia.

Materiały dostępne są jedynie dla zalogowanych użytkowników.
Jeśli chcesz się zalogować, kliknij tutaj

Stres w pracy – jak nie dać się pokonać?
Kategoria: Kompetencje miękkie w pracy
17Oct

Odczuwanie przez nas stresu w pracy jest zjawiskiem bardzo powszechnym i trudnym do uniknięcia. Aby umieć z nim sobie radzić, musimy zrozumieć czym właściwie jest. Jednym z pierwszych badaczy stresu jest znany fizjolog Hans Selye. Według niego, jest reakcją naszego organizmu na stawiane wyzwania. Ilekroć organizm zinterpretuje dany bodziec lub sytuację jako nową, niepewną, wyzwanie lub zagrożenie – zaczynamy doświadczać stresu. Ciało zostaje pobudzone po to, aby w tej nowej lub trudnej sytuacji, jak najlepiej sobie poradzić. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak stawić czoła emocjom, to zapraszamy do dalszej części...

Czytaj całość
Pozycjonowanie stron – jak działa wyszukiwarka Google?
Kategoria: Kurs SEO
11Oct

Wyszukiwarki (np. Google, Bing, Yahoo) pełnią ważną rolę, ponieważ w internecie pojawia się coraz więcej informacji. Treści są filtrowane w poszukiwaniu odpowiednich słów kluczowych, aby następnie przedstawić najtrafniejsze wyniki. Twórcy stron dbają, aby jak najlepiej przeprowadzić proces SEO i spowodować, by ich witryna była atrakcyjna dla robotów wyszukiwarek. Wyższa pozycja w Google (lub innej wyszukiwarce) gwarantuje zwiększoną liczbę odwiedzin, a co za tym pozyskiwanie klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak działają wyszukiwarki internetowe, zapraszamy do dalszej części artykułu.

Czytaj całość
Jak poprawić koncentrację – 4 nawyki, które pomogą Ci się skupić
Kategoria: Kompetencje miękkie w pracy
7Oct

Wiele spośród codziennych zadań wymaga od nas wzmożonej koncentracji. W jaki sposób możemy zadbać o to, aby zachęcić nasz mózg do współpracy podczas ich wykonywania? Poniżej przedstawiamy 4 metody, które pomogą Ci poprawić skupienie w trakcie realizowanych obowiązków czy też nauki.

Czytaj całość
Sumowanie danych w Excel (dodatek Power Query)
Kategoria: Kurs Excel, Samouczek Excel
26Sep

Dodatek Power Query daje możliwość wyszukiwania źródeł danych, tworzenia połączeń oraz kształtowania uzyskanych danych (np. usuwanie kolumn, zmienianie typów danych lub scalanie tabel) odpowiednio do potrzeb. Po zakończeniu kształtowania danych możesz udostępnić uzyskane wyniki lub użyć swojego zapytania do tworzenia raportów. Poniżej przedstawiono praktyczne zastosowanie Power Query w celu obliczenia wartości ze sprzedaży danych produktów.

Czytaj całość
Idealna praca dla mnie
Kategoria: Kompetencje miękkie w pracy
4Sep

Wiele osób może zadawać sobie pytanie: jaka praca będzie idealna właśnie dla mnie? Należy pamiętać, że odnalezienie właściwego miejsca jest bardzo istotne. Na satysfakcjonującą pracę mają wpływ nie tylko wynagrodzenie i zakres obowiązków, ale również niezwykle ważna jest panująca atmosfera oraz otaczający nas ludzie. Dużym zainteresowaniem na rynku cieszą się stanowiska biurowe. W tym artykule przyjrzano się bliżej aspektom towarzyszącym zatrudnieniu w tym środowisku.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl