GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują po zalogowaniu się na swoje indywidualne konto,
dostęp do elektronicznej wersji materiałów ze szkoleń, w których uczestniczyli.
W ten prosty sposób uczestnicy naszych szkoleń mogą szybko odświeżyć zdobytą wiedzę
i udoskonalić umiejętności zdobyte podczas szkolenia.

Materiały dostępne są jedynie dla zalogowanych użytkowników.
Jeśli chcesz się zalogować, kliknij tutaj

Czy w każdym drzemie kreatywność?
Kategoria: Kompetencje miękkie w pracy
7Aug

Kreatywność stała się obecnie cechą bardzo modną i pożądaną. W sporej części ogłoszeń o pracę znajdziemy wymagania dotyczące bycia kreatywnym. Wywołuje to w nas chęć określenia, czy należymy do tej uprzywilejowanej grupy, czy też nie. W dalszej części artykułu przedstawiamy definicję kreatywności, o tym jak ją rozwijać, kilka słów o myśleniu konwergencyjnym i dywergencyjnym.

Czytaj całość
E-marketing dla startupu
Kategoria: Kurs SEO
26Jul

Dlaczego działania w sieci dla wielu przedsiębiorstw stają się coraz bardziej istotne? Dzieje się to za sprawą cyfryzacji, która skłania konsumentów do poszukiwania informacji na temat firm w internecie. Są ciekawi opinii na temat danej marki, jej jakości, zadowolenia innych klientów, wyszukują danych dotyczących lokalizacji, oferowanych produktów i usług. Jest to źródło wielu cennych wiadomości, które wpływają na decyzję o podjęciu kolejnych działań bądź ich zaprzestaniu. W dalszej części przedstawiono czym jest tradycyjny marketing oraz marketing internetowy.

Czytaj całość
Spam – co to jest i jak się go wystrzegać?
Kategoria: Kurs Outlook
7Jun

E-mail spam (ang. junk email) to pojęcie rozumiane jako niechciane wiadomości elektroniczne. Najczęściej spotykany jest w przypadku korzystania z poczty e-mail (typu gmail, onet, wp, interia). Niektórzy użytkownicy doświadczają go również podczas używania komunikatorów bądź w wiadomościach SMS.

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe SQL
Kategoria: Skróty
15May

Dzięki zastosowaniu skrótów klawiszowych możliwe jest uzyskanie znacznego zwiększenia produktywności. W środowisku SQL Server Management Studio można używać wiele praktycznych skrótów, które wywołają takie czynności jak np. wyświetlenie okna zapytania, kreatora zapytań, przejście do określonej linii, przejście pomiędzy zakładkami w wyniku zapytania czy też przełączenie na tryb pełnoekranowy.

Czytaj całość
Skróty klawiaturowe w Word
Kategoria: Skróty, Kurs Word
10May

Poznanie przydatnych skrótów klawiszowych pozwoli na szybką, łatwą oraz precyzyjną edycję dokumentów w programie Microsoft Word. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest sprawniejsze i przyjemniejsze wykonywanie codziennych zadań. Istnieją skróty, które pozwolą na m.in. podstawową edycję, formatowanie tekstu, akapitów, nawigację po wstążce i dokumencie, wstawianie znaków specjalnych, usuwanie grafiki oraz wiele innych działań.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl