GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU
Do czego służy Business Intelligence?
Kategoria: Analiza danych
25Jul

Business Intelligence, w skrócie BI jest kompleksowym zestawem technologii, narzędzi i strategii analitycznych, które pomagają przekształcać dane w cenne informacje, ułatwiając podejmowanie lepszych decyzji biznesowych. BI jest kluczowym elementem współczesnego świata biznesu, pozwala firmom lepiej zrozumieć ich działalność, rynek, klientów oraz konkurencję.

Czytaj całość
Microsoft Power Automate
Kategoria: Profesjonalne dokumenty, Zarządzanie Czasem
22Jun

Microsoft Power Automate jest usługą chmurową, która umożliwia automatyzację czasochłonnych zadań i procesów biznesowych w firmach. Dzięki Power Automate możemy zautomatyzować powtarzalne czynności, które zwykle wykonujemy ręcznie. Jest to podobne do tworzenia makr w Excelu, ale znacznie prostsze i bardziej wszechstronne, ponieważ nie wymaga pisania kodu i działa z różnymi aplikacjami i usługami.

Czytaj całość
Cyberbezpieczeństwo - co trzeba o tym wiedzieć?
Kategoria: Kurs Ochrona Danych Osobowych
5Jan

Cyberbezpieczeństwo jest związane z działaniami, które podejmowane są w celu zabezpieczenia danych cyfrowych. To bardzo istotny aspekt każdej organizacji, firmy, przedsiębiorstwa.

Czytaj całość
Szkolenia w systemie Learning Management
Kategoria: Analiza danych
8Dec

Zdobądź przydatne na rynku pracy kompetencje bez wychodzenia z domu. Proponujemy szkolenie w systemie Learning Management . Szkolenie odbywa się w formie zdalnych, praktycznych warsztatów podczas których możesz na bieżąco, razem z trenerem rozwiązywać przygotowane ćwiczenia.

Czytaj całość
Analityk danych - zawód przyszłości
Kategoria: Analiza danych, Kurs Excel, Kurs SQL
21Nov

Analityka danych jest dziedziną nauki, która zajmuje się odczytywaniem, interpretowaniem informacji, przetwarzaniem oraz uzyskiwaniem z tego wniosków. Analiza łączy statystykę, sztuczną inteligencję, a także kreatywne myślenie. Wykorzystanie analizy pozwala na tworzenie strategii biznesowych, czy planów marketingowych, dlatego zawód Analityka danych jest zawodem przyszłości! Jeśli potrafisz skutecznie analizować informacje oraz tworzyć raporty, ta praca jest dla Ciebie.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl