GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU
Dlaczego warto nauczyć się Power BI?
Kategoria: Analiza danych, Prezentacja danych, Wykresy
30Mar

Power BI to program służący do analizy danych oraz projektowania raportów. Jest on powiązany z zestawem usług online. Z pomocą Power BI jesteśmy w stanie zrobić to, czego nie uzyskamy w samym Excelu. Wśród aplikacji Power BI wyróżniamy: Power BI Desktop oraz Power BI Online, o których więcej przeczytasz w artykule: Power BI Desktop i Power BI Online. Z pomocą tej usługi możemy publikować oraz udostępniać raporty. Jest to bezpłatny, analityczny program, dostępny dla zwykłego użytkownika.

Czytaj całość
Zasady wizualizacji danych
Kategoria: Analiza danych, Prezentacja danych, Wykresy
17Mar

Aby stworzyć atrakcyjną wizualizację danych nie trzeba znać profesjonalnych programów komputerowych, ani być grafikiem. Wystarczy do tego zastosować kilka zasad, które pozwolą na przygotowanie czytelnego i atrakcyjnego wizualnie przekazu.

Czytaj całość
9 korzyści ze znajomości programu Excel
Kategoria: Kurs Excel, Samouczek Excel
12Mar

Program Microsoft Excel pojawił się ponad 30 lat temu i od tamtej pory jest jednym z najczęściej oraz najchętniej wybieranych narzędzi do pracy z danymi. Jakie korzyści daje jego znajomość? Kilka największych poniżej.

Czytaj całość
Power BI Desktop i Power BI Online
Kategoria: Analiza danych, Prezentacja danych, Wykresy
23Nov

Power BI to program, który służy do analizy danych oraz publikacji raportów. Wśród aplikacji Power BI możemy wyróżnić: Power BI Desktop oraz Power BI Online. Power BI Desktop działa na komputerze z systemem Windows, natomiast Power BI Online jest serwerem raportowym dostępnym poprzez przeglądarkę internetową, a także aplikację mobilną. Dzięki Power BI Online możemy udostępniać w sieci swoje raporty.

Czytaj całość
Szybkie triki w Adobe Photoshop
Kategoria: Kurs Photoshop
30Apr

Uczysz się obsługi programu Adobe Photoshop? Może już korzystasz z niego na co dzień? Warto ułatwiać i przyspieszać swoją pracę. Przedstawiamy kilka praktycznych trików, które przydadzą się każdemu – bez względu na poziom umiejętności.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl