GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU

Strefa Wiedzy

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują po zalogowaniu się na swoje indywidualne konto,
dostęp do elektronicznej wersji materiałów ze szkoleń, w których uczestniczyli.
W ten prosty sposób uczestnicy naszych szkoleń mogą szybko odświeżyć zdobytą wiedzę
i udoskonalić umiejętności zdobyte podczas szkolenia.

Materiały dostępne są jedynie dla zalogowanych użytkowników.
Jeśli chcesz się zalogować, kliknij tutaj

Introwertyk i ekstrawertyk w pracy
Kategoria: Kompetencje miękkie w pracy
5Dec

Z pewnością nie trzeba nikomu udowadniać, ze nasza osobowość ma duży wpływ na to w jaki sposób funkcjonujemy na co dzień. Zarówno w domu, jak i w pracy doświadczamy możliwości i ograniczeń wynikających ze struktury naszej osobowości. Jedną z ważniejszych różnic osobowościowych jest różnica pomiędzy introwertyzmem, a ekstrawertyzmem. W tym artykule postaramy się przyjrzeć psychologicznym podłożom introwertyzmu i ekstrawertyzmu oraz ich wpływowi, na nasze funkcjonowanie w miejscu pracy.

Czytaj całość
Excel – najlepsze książki do nauki
Kategoria: Literatura specjalistyczna, Kurs Excel
29Nov

Jako specjaliści w prowadzeniu szkoleń z Excela wiemy, że literatura również jest przydatna w rozwoju kwalifikacji. W wybranym przez siebie czasie można zasiąść przed książką, czytać i uczyć się. Daje możliwość uzupełnienia wiedzy zdobytej podczas warsztatów. Przyswajanie nowych umiejętności jest łatwiejsze kiedy mamy możliwość interakcji ze specjalistą w danej dziedzinie. Program Microsoft Excel posiada wiele możliwości, m.in. w łatwy sposób możesz uporządkować dane, tworzyć wykresy, tabele, makra czy też wykorzystać funkcje: suma, średnia, max, min i wiele innych.

Czytaj całość
PowerPoint – skróty klawiszowe
Kategoria: Skróty, Kurs PowerPoint
21Nov

Skróty klawiaturowe PowerPoint mogą usprawnić codzienne wykonywanie profesjonalnych prezentacji. Zapoznanie się z wybranymi kombinacjami klawiszowymi pozwoli m.in. na szybkie otwieranie, zapisywanie, drukowanie, nawigację w programie, formatowanie treści slajdów. Mając do czynienia z częstym przygotowaniem prezentacji, można sobie uprzyjemnić pracę poprzez zapamiętanie przydatnych skrótów w MS PowerPoint.

Czytaj całość
Dlaczego warto brać udział w warsztatach i szkoleniach – psychologia rozwoju
Kategoria: Kompetencje miękkie w pracy, Perfekcyjna Asystentka
14Nov

Powszechny dostęp do poszerzania wiedzy i umiejętności jest niewątpliwie ogromnym plusem naszych czasów. Począwszy od szkoleń branżowych, poprzez kursy językowe, czy warsztaty artystyczne. Stale mamy dostęp do szerokiej oferty zajęć poszerzających naszą wiedzę. Czy warto z nich korzystać? Czy zajęcia grupowe to dobry pomysł na poszerzanie wiedzy?

Czytaj całość
Power BI – wizualizacja danych na wykresie
Kategoria: Analiza danych, Prezentacja danych, Wykresy
25Oct

Power Business Intelligence jest narzędziem służącym do przeprowadzania zaawansowanej analizy danych. Usługa Power BI pozwala na łączenie ze sobą różnych aplikacji i łączników oraz na podstawie wszystkich zebranych danych z różnych źródeł tworzyć kompleksowe analizy, a następnie udostępniać je innym osobom. Ma wiele zalet, ponieważ dobrze sprawdza się dla indywidualnych osób, pragnących mieć jasny przegląd danych z programu MS Excel czy baz danych. Z drugiej strony, sprawdza się również w przedsiębiorstwie, które chce tworzyć złożone, przejrzyste raporty czy też wizualizacje przydatne szerokiej grupie odbiorców.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl