GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU
Przegląd narzędzi do pracy zdalnej
Kategoria: Zarządzanie Czasem, Kompetencje miękkie w pracy, HR w praktyce
3Apr

Dzisiejszą sytuację na rynku możemy podsumować starym Chińskim „przekleństwem”, które w wolnym tłumaczeniu brzmi „Obyś żył w ciekawych czasach.” – pierwszą linią której każdy kryzys dosięgnie są przedsiębiorcy. W tym artykule pomożemy w doborze odpowiednich narzędzi do pracy zdalnej dla Ciebie oraz Twojej działalności.

Czytaj całość
Rzeczy, które zawsze chciałeś zrobić a nie było czasu
Kategoria: Analiza danych
2Apr

Niezależnie od tego czy jesteś teraz w trakcie pracy zdalnej, czy właśnie masz urlop, udaje Ci się zaoszczędzić czas choćby na dojazdach. Masz go więcej nie tylko, by odpocząć, ale również zrobić coś pożytecznego. Oczywiście w obecnnej sytuacji bezpieczniej jest zostać w domu. Czas spędzony w zaciszu mieszkania może okazać się bardzo produktywny.

Czytaj całość
Jak zdobyć przewagę w internecie
Kategoria: Kurs SEO, HR w praktyce, Kompetencje miękkie w pracy
2Apr

W dzisiejszym czasach prowadzenie efektywnego biznesu bez stworzenia jego wizerunku w internecie jest właściwie niemożliwe. Ludzie często nie korzystają z najbliższych im lokalizacyjnie usług, liczy się to jak Cię widzą, jakie masz opinie i jak łatwo dostępne są Twoje produkty bądź usługi.

Czytaj całość
Microsoft Teams - zespołowa praca przez internet
Kategoria: Zarządzanie Czasem, Kompetencje miękkie w pracy, Perfekcyjna Asystentka
30Mar

Czas pandemii zmusił wielu z nas do pracy zdalnej. Często nie wiemy jak efektywnie współpracować z domu, dzielić się informacjami w szybki i łatwy sposób. Microsoft wyszedł z propozycją platformy Teams, dzięki której połączysz narzędzia do wspólnej edycji plików, sprawnej komunikacji czy planowania.

Czytaj całość
Jak przygotować się na kryzys gospodarczy?
Kategoria: HR w praktyce, HR a proces szkoleniowy
27Mar

Znudziły Cię już seriale na Netflixie, niekończące się porządki wiosenne, czy nadrabianie zaległości książkowych? Szukasz nowego zajęcia? Pomyśl o tym co będzie po epidemii i co możesz zrobić już dziś, żeby nie bać się jutra.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl