GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównastrefa wiedzy
MENU
Cyberbezpieczeństwo - co trzeba o tym wiedzieć?
Kategoria: Kurs Ochrona Danych Osobowych
5Jan

Cyberbezpieczeństwo jest związane z działaniami, które podejmowane są w celu zabezpieczenia danych cyfrowych. To bardzo istotny aspekt każdej organizacji, firmy, przedsiębiorstwa.

Czytaj całość
Szkolenia w systemie Learning Management
Kategoria: Analiza danych
8Dec

Zdobądź przydatne na rynku pracy kompetencje bez wychodzenia z domu. Proponujemy szkolenie w systemie Learning Management . Szkolenie odbywa się w formie zdalnych, praktycznych warsztatów podczas których możesz na bieżąco, razem z trenerem rozwiązywać przygotowane ćwiczenia.

Czytaj całość
Analityk danych - zawód przyszłości
Kategoria: Analiza danych, Kurs Excel, Kurs SQL
21Nov

Analityka danych jest dziedziną nauki, która zajmuje się odczytywaniem, interpretowaniem informacji, przetwarzaniem oraz uzyskiwaniem z tego wniosków. Analiza łączy statystykę, sztuczną inteligencję, a także kreatywne myślenie. Wykorzystanie analizy pozwala na tworzenie strategii biznesowych, czy planów marketingowych, dlatego zawód Analityka danych jest zawodem przyszłości! Jeśli potrafisz skutecznie analizować informacje oraz tworzyć raporty, ta praca jest dla Ciebie.

Czytaj całość
Formularz bez Visual Basic for Applications
Kategoria: Analiza danych, Kurs Excel, Samouczek Excel
22Jun

Dzisiaj przychodzimy do Was z pewną funkcjonalnością, która wydawać by się mogło, była zarezerwowana tylko dla najbardziej zaawansowanych użytkowników Microsoft Excel. Mowa o formularzach – czyli dodatkowych oknach do wygodnego wpisywania i przeglądania danych. Aby osiągnąć efekt formularza użytkownicy sięgają po makra – czyli dodatkowy język Visual Basic for Applications (VBA), w którym za pomocą formantów można zbudować formularz do tabeli. Stworzenie w pełni pracującego formularza z opcją edycji rekordów, nawigowania po rekordach wymaga niemałego doświadczenia. Dzisiaj pokażemy jak w prosty i szybki sposób zrobić formularz bez konieczności pisania nawet 1 linii kodu w makro.

Czytaj całość
Formatowanie ikonami w Excelu
Kategoria: Analiza danych, Kurs Excel, Samouczek Excel
15Jun

Dzisiaj pokażemy wam, jak w prosty sposób sprawić, aby nasze raporty  były bardziej atrakcyjne. Przykładowo – chcę, aby stan został zaakcentowany przez ikonę „zatwierdzono – ok” lub symbol telefonu. Chcemy, aby pracownik od razu miał czytelną informację, że sprawa jest zamknięta lub konieczna jest jego interwencja, w formie wykonania telefonu. Rezultat jakiego oczekujemy, to zamiennie ikony, które dodatkowo będą zmieniały kolor na zielony lub czerwony, w zależności od przekazu.

Czytaj całość

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl