cognity

Poznaj Cognity

Siła tkwi w zmianie! Szkolenia Cognity to nowa jakość w podejściu do nauki komptenecji IT dla każdego nowoczesnego pracownika czy organizacji. Maksimum praktyki, minimum teorii. Oferujemy kluczowe szkolenia z zakresu analizy danych, raportowania i wizualizacji, jak i szyte na miarę szkolenia dedykowane. Cognity - to know how!

Kim jesteśmy?

Cel jest jeden! Kierunek: zmiana! Gdy ponad 10 lat temu zaczynaliśmy tworzyć Cognity, byliśmy po prostu entuzjastami dzielenia się wiedzą. Z czasem okazało się, że umiejętność analizy danych, wizualizacji i raportowania jest dzisejszym pracownikom niebywale potrzebna. Dziś stanowimy dobrze zgraną grupę praktyków wielu dziedzin, oferując osobiste szkolenia IT oraz grupowe szkolenia dla firm.

Cognity znajdziesz, tam gdzie dzieje się biznes. Nasze kursy odbywają się stacjonarnie w całej Polsce, lub on-line dla zespołów rozproszonych. Planujesz zdobyć nowe kompetencje? Chcesz przeszkolić grupę pracowników? Wybierz jedno ze szkoleń lub zleć nam jego zaprojektowanie.

Obszary działania

Rzeczywistość zamknięta jest w liczbach. Dzięki szkoleniom Cognity w swojej codziennej pracy nauczysz się tworzenia ciekawych raportów, wciągających analiz oraz klarownych wizualizacji i prezentacji. Wszystkiego tego, co pozwala metodycznie zaplanować kolejny krok. Szkolenia osobiste dla każdego prowadzone są w otwartych grupach, a firmowe realizowane dla zamkniętych zespołów całych organizacji.

Oprócz szkoleń z nowoczesnych kompetencji IT realizujemy szkolenia i kursy zarówno z dziedzin informatycznych( np. programowanie C++, Python, Adobe), jak i z szeroko pojętych zagadnień humanistycznych: negocjacje, sprzedaż, asertywność i szereg innych.

mark
ceo Aleksandra Siwek,
CEO w Cognity sp. z o.o

Cognity pozwala działać efektywniej: uczy jak pracować z danymi i automatyzować procesy. Kluczowym jest przekonanie uczestnika szkolenia, że trwała zmiana jest możliwa i daje widoczne efekty. Jesteśmy dumni z naszego wkładu we wdrożenia nowoczesnych narzędzi analizy danych w setkach firm i organizacji w całej Polsce. Z optymizmem przyglądamy się, jak dzięki dobrej pracy z danymi, wzrastają one na co dzień.

Opinie naszych uczestników

icon1
2011 rok założenia
icon2
365 tematów szkoleń
icon3
30 miast w Polsce
icon4
4,9 średnia ocena w Google

nasze wartości

ikona
Mocno po ziemii - bez zbędnej teorii, czysta praktyka!

Szkoda każdej chwili na zbędne teorie. 100% czasu na naszych szkoleniach, to żywa praca na konkretnych sytuacjach. Analizujemy, słuchamy a potem po prostu działamy. Dzięki naszym szkoleniom nowe umiejętności nabywasz z dnia na dzień!

ikona
Cogni science - gwarancja postępu

To szereg nauk o procesach poznawczych: działaniu ludzkiego umysłu, zmysłów i motywacji, na których inspirowana jest metodologia Cognity. Dbamy, by nasze szkolenia były praktyczne, ale przede wszystkim zapadały w pamięć i generowały trwałe zmiany. To po prostu musi się udać!

ikona
To coś - sprawdzeni trenerzy praktycy

Nasi trenerzy nieustają w rozwoju swoim i kursantów. To eskperci-praktycy wielu dziedzin, pracujący pełną parą, tak byś mógł ze szkolenia czerpać pełnymi garściami. Znakiem rozpoznawczym ich pracy jest nie tylko wiedza, ale też sposób w jaki ją przekazują. Każdy z nich tak różny, ale każdy ma "to coś".

ikona
Wymierne efekty - optymalizacja pracy

Sprawdzone triki i wskazówki, które usprawnią codzienne obowiązki. Dzięki szkoleniom osadzonym w Twoim środowisku, zauważalnie zwiększasz swoją wydajność. Działamy, ułatwiamy!

ikona
Flex - elastyczne dopasowanie do potrzeb

Nie ma na świecie dwóch takich samych osób, tak jest też z naszymi szkoleniami. Mierzymy, projektujemy, kroimy i szyjemy je na Twoją miarę. Elastyczne podejście do organizacji szkoleń owocuje. Poznaj Cognity i daj się poznać!

ikona
Na 100% - profesjonalny i zaraźliwy entuzjazm

Nasze szkolenia charakteryzują się nie tylko elastycznością i profesjonalizmem. Sekretem działania naszego zespołu jest to, że po prostu lubimy, co robimy. A to z bliska widać gołym okiem!

Referencje

BIO COSMETIC SWEDEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

"Program kursu został optymalnie dopasowany przez trenera do poziomu wiedzy uczestników, dzięki analizie potrzeb szkoleniowych. Zajęcia miały wysoki poziom merytoryczny. Warsztaty były bogate w ćwiczenia praktyczne, które pozwoliły na łatwe opanowanie przedstawionej teorii. "

INSTYTUT OCEANOLOGII POLSKIEJ AKADEMII NAUK Kurs MATLAB - podstawy programowania

"Kurs był bogaty w ćwiczenia praktyczne, co pozwoliło na sprawne opanowanie zagadnień teoretycznych. Całość projektu została przygotowana w profesjonalny sposób. Współpraca z firmą Cognity Sp. z o.o. zasługuje na polecenie. Świadczone usługi są profesjonalne oraz meryteryczne."

IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W ZIELONEJ GÓRZE Kurs KNIME - integracja, eksploracja i analiza

"Szkolenie odbyło się zgodnie z programem oraz harmonogramem. Cała organizacja szkolenia przebiegła w miłej atmosferze. Zajęcia pozwoliły uczestnikom uzyskać wzrost umiejętności oraz efektywności w codziennej pracy."

BEKO
SPÓŁKA AKCYJNA

Kurs Microsoft PowerPoint zaawansowany - kreacja profesjonalnych i dynamicznych prezentacji

"Zajęcia prowadzili trenerzy: Pan Tomasz Bagiński, Pan Krzysztof Kielak, Pan Dariusz Malon, Pan Łukasz Gala oraz Pan Michał Rogalski. Wszyscy wykazali się dużą kompetencją. Na podkreślenie zasługują profesjonalny sposób poruszania zagadnień oraz komunikatywny i dokładny styl prowadzenia zajęć. Polecamy firmę Cognity Sp. z o.o. jako wiarygodnego partnera w zakresie świadczenie usług szkoleniowych. "

NAPISZ, CO PLANUJESZ

Chcemy pozostać z Tobą w kontakcie. Masz pomysł na kurs online lub potrzebujesz szkolenia stacjonarnego? Szukasz nowych kompetencji dla swoich pracowników? Szybko odpowiemy na Twoje potrzeby.
Imię i nazwisko
Adres e-mail
Wiadomość

Pracuj z nami

Skontaktuj się z nami i wspólnie dopasujemy temat i program szkolenia do Waszych potrzeb
icon

Formularz kontaktowyContact form

Imię *Name
NazwiskoSurname
Adres e-mail *E-mail address
Telefon *Phone number
UwagiComments