cognity

Skomplikowane obliczenia, prosty arkusz

Dowiedz się, jak efektywnie wykorzystywać Excel do analizy danych, tworzenia zaawansowanych formuł i raportów. Niezależnie od poziomu swoich umiejętności, znajdziesz tu cenne wskazówki i triki, które ułatwią Ci pracę i zwiększą produktywność.

Excel
Odkryj potęge Excela: 10 najbardziej przydatnych narzędzi na rozmowie o pracę!

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, Microsoft Excel nadal utrzymuje swoją pozycję jako niezastąpione narzędzie do analizy danych i zarządzania projektem i jest jednym z podstawowych narzędzi, o jakie pytania pojawiają się podczas rozmowy o pracę. Jednak nawet doświadczeni użytkownicy czasami przegapują pewne funkcje, które mogą znacząco ułatwić ich pracę. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę 10 najbardziej przydatnych narzędzi w Microsoft Excel, które mogą zrewolucjonizować Twoje doświadczenie pracy z tą potężną aplikacją oraz pomóc Ci uzyskać dobre wyniki podczas rekrutacji.

22 stycznia 2024
Excel
Wykres Gantta w Excelu

Wykres Gantta to graficzny sposób prezentacji danych, gdzie na osi poziomej umieszczamy czas, a na osi pionowej poszczególne procesy, których przebieg w czasie chcemy porównać, a same zadania są poziomymi kolumnami.

15 listopada 2022
Excel
Drukowanie arkusza kalkulacyjnego Excel – czyli jak w Excelu wydrukować wszystko na jednej stronie?

Niekiedy potrzebna jest nam papierowa wersja dokumentu, którą stworzymy w arkuszu kalkulacyjnym MS Excel. Ale jak wydrukować dokument Excel tak aby dane, które maja się na nim znaleźć były przejrzyste?

11 listopada 2022
Excel
Metoda ABC Excel – zastosowanie arkusza kalkulacyjnego w logistyce do analizy ABC

Działalność logistyczna organizacji wymaga zarządzania informacjami o przepływie towarów i usług. Jeżeli przetwarzamy bardzo dużą liczbę informacji związanych z zarządzaniem przepływem towarów, niezbędne staje się zastosowanie metod analitycznych. 

08 września 2022
Excel
Analiza XYZ za pomocą MS Excel

Analiza XYZ jako jedna z podstawowych metod zarządzania zapasami polega na klasyfikacji zasobów pod względem regularności zapotrzebowania.

08 września 2022
Excel
Lista obecności w MS Excel

Zgodnie z kodeksem pracy każdy przedsiębiorca zatrudniający pracowników na umowę o pracę musi prowadzić ewidencje czasu pracy pracowników. Najprostszym sposobem ewidencjonowania czasu pracy jest stworzenie listy obecności. Listę taką możemy w łatwy i prosty sposób przygotować w programie Microsoft Excel.

08 września 2022
Excel
Regresja w Excelu

Regresja to jedno z narzędzi statystycznych służących do prognozowania. Regresja liniowa polega na obliczeniu statystyki za pomocą metody najmniejszych kwadratów. Powstała linia prosta jest najlepiej dopasowana do danych oraz zwraca wartości definiujące linię. W poniższym tekście zostają omówione 2 opcje wykorzystania tej funkcji w MS Excel, a mianowicie: funkcja REGLINP oraz dodatek z analizą danych.

22 sierpnia 2022
12345

Masz więcej pytań? Szukasz innych informacji?

Chętnie Ci pomożemy, zadzwoń lub napisz do nas. Skontaktuj się z nami
icon

Formularz kontaktowyContact form

Imię *Name
NazwiskoSurname
Adres e-mail *E-mail address
Telefon *Phone number
UwagiComments