GWARANTOWANE TERMINY
Jesteś tutaj: strona głównaEXCEL Kursy Excel Standardowy
MENU

Kursy Excel Standardowy – zacznij od naszych klasycznych propozycji

Kurs Excel od Podstaw

Kurs Excel Od Podstawadresowany jest dla osób, które zaczynają pierwszą pracę z programem MS Excel.

 

WIĘCEJ
Kurs Excel Podstawowy

Kurs Excel Podstawowyadresowany do początkujących użytkowników programu, chcących zdobyć proaktyczną wiedzę przydatna podczas przygotowywania raportów, wykresów, podsumowań.

 

WIĘCEJ
Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy

Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy wzmacnia umiejętności wykorzystywania programu Excel. Po ukończeniu kursu, uczestnik szkolenia nabędzie wiedzę odnośnie tworzenia tabel, wykresów i zestawień w programie Microsoft Excel. Kurs ma formę wykładu połączonego z ćwiczeniami, przedstawiającymi praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy.

WIĘCEJ
Kurs Excel Średniozaawansowany z wprowadzeniem do tabel przestawnych i makr

Excel Średniozawansowany z wprowadzeniem do tabel przestawnych i makr skierowane jest do osób, które chcą nabyć umiejętności tworzenia w MS Excel tebel, wykresów i zestawień.

 

 

WIĘCEJ
Kurs Excel Zaawansowany

Kurs Excel Zaawansowany uczy wykorzystywania zaawansowanych metod analizy danych, czy tworzenia raportów, przekształcających zbiory danych w zestawy istotnych informacji. Pozwala nabyć umiejętność sprawnej obsługi narzędzi analizy danych, takich jak wykresy przestawne i tabele przestawne.

WIĘCEJ
Kurs Excel Przekrojowy Zaawansowany

Kurs Excel Przekrojowy Zaawansowany, adresowany jest do osób, które chcą poznać specjalistyczne metody obsługi programu Excel.

WIĘCEJ
Kurs Excel Zaawansowany z wprowadzeniem do VBA

Kurs Excel Zaawansowany z wprowadzeniem do VBA, jest skierowany do osób, które chcą poznać zaawansowane narzędzia analizy danych i tworzenia raportów, pozwalającyce prezentować złożone zbiory danych w prosty sposób.

 

WIĘCEJ
Kurs Excel Poziom Ekspercki

Kurs Excel Poziom Ekspercki, skierowany jest do osób, które chcą poznać najbardziej efektywne metody korzystania z zaawansowanych narzędzi programu MS Excel optymalizujących do maksimum codzienną pracę.

 

WIĘCEJ
Kurs Praca z danymi ze źródeł zewnętrznych. Import, analiza, raportowanie.

Kurs Praca z danymi ze źródeł zewnętrznych. Import, analiza, raportowanie, skierowany jest do osób, które chcą dowiedzieć się jak pracować z tabelami w programach MS Office. 

WIĘCEJ
Kurs Excel w Analizach Danych

Kurs Excel w Analizach Danych, sierowany jest do osób, które chcą zapoznać się z zaawansowanymi metodami MS Excel wkorzystywanymi w analizach danych.

WIĘCEJ
Kurs Excel Tabele Przestawne

Kurs Excel Tabele Przestawne daje możliwość nabycia umiejętności sprawnego posługiwania się tabelami przestawnymi oraz budowania złożonych raportów i wielowymiarowych analiz.

WIĘCEJ
Kurs Zoptymalizuj pracę w Excelu - porady i triki

Kurs Zoptymalizuj pracę w Excelu - porady i triki pozwoli zwiększyć efektywność działań w arkuszu kalkulacyjnym.

WIĘCEJ
Kurs Zwiększ wydajność pracy - makra, OCR, skróty, automatyzacja.

Kurs Zwiększ wydajność pracy - makra, OCR, skróty automatyzacja - zoptymalizuj swoją pracę wykorzystując narzędzia programu MS Excel.

WIĘCEJ
Kurs Excel od Podstaw popołudniowy (wieczorowy)

Kurs Excel od Podstaw popołudniowy (wieczorowy), dedykowany jest dla osób, które pragną rozpocząć swoją pracę z programem MS Excel. Zajęcia wieczorne w trybie tygodniowym świetnie sprawdzą się dla pracujących bądź studiujących.

WIĘCEJ
Kurs Excel Średniozaawansowany popołudniowy (wieczorowy)

Kurs Excel Średniozaawansowany popołudniowy (wieczorowy), dedykowany jest dla osób, które zamierzają rozwinąć swoje umiejętności z zakresu programu MS Excel.

WIĘCEJ

Wybrani Klienci:

Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.
Więcej informacji o plikach cookies znajdziesz tutaj
Kliknij ZGADZAM SIĘ, aby ta informacja nie wyświetlała się ponownie
Cognity.pl