cognity

Wybierz odpowiedni poziom kursu Excela i rozwiń swoje umiejętności!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dobrze znasz program Excel? Może chcesz rozwinąć swoją wiedzę w obszarze arkusza kalkulacyjnego? Excel to jeden z najbardziej popularnych narzędzi w biznesie, a jego znajomość zwiększa produktywność i efektywność podczas pracy. Jak dobrać odpowiedni kurs do poziomu swoich umiejętności?

11 lipca 2023
blog

Pierwszym krokiem, jest samoocena i zastanowienie się, jak dobrze znasz Excel. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem i wcześniej nie miałeś styczności z programem, potrzebujesz kursu wprowadzającego, który nauczy Cię podstawowych narzędzi i funkcji programu. Jeśli pracujesz już w Excelu, może zainteresuje Cię bardziej zaawansowany kurs, który rozwinie Twoje umiejętności w obszarze analizy danych, czy makr.

Sprawdź szkolenia:

Aby dokładnie ocenić swój poziom, zachęcamy do wypełnienia naszego testu umiejętności Excel, który pozwoli dokładnie określić, jaki aktualnie jest Twój poziom oraz, jakie kursy są dla Ciebie rekomendowane. Ankieta zawiera pytania dotyczące funkcji oraz narzędzi Excela. Dzięki niej precyzyjnie określisz, jakie funkcje znasz i używasz, a z jakimi nie miałeś styczności.

Po wypełnieniu ankiety oraz wyrażeniu zgody na otrzymanie jej wyników, otrzymasz wiadomość z aktualnym poziomem Twojej wiedzy na temat programu Excel oraz rekomendowanymi kursami, które pozwolą Ci podnieść umiejętności w programie.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety >KLIKNIJ TUTAJ<

Rozwój umiejętności w Excelu przyniesie wiele korzyści. Będziesz mógł wykonywać skomplikowane obliczenia, analizować dane, czy tworzyć zaawansowane raporty, co przełoży się na zwiększenie Twojej wartości na rynku pracy. Niezależnie od branży umiejętność obsługi tego programu jest często wymagana i ceniona przez pracodawców.

Oceń swój poziom, wypełniając nasz test i wybierz odpowiedni kurs dla siebie.

icon

Formularz kontaktowyContact form

Imię *Name
NazwiskoSurname
Adres e-mail *E-mail address
Telefon *Phone number
UwagiComments
Dostosowujemy się do Ciebie

Nasza strona internetowa używa plików cookie, aby dostosować treści i analizować ruch. Dowiedz się więcej o plikach cookie i zarządzaj swoimi preferencjami.
Szanujemy Twoją prywatność! Przeczytaj naszą Politykę Prywatności, aby dowiedzieć się, jakie dane zbieramy i w jaki sposób są one używane. Twoje dane są u nas bezpieczne!

Akceptuj