cognity

Tworzenie profesjonalnych dokumentów w MS Word

Dokumenty, które tworzymy i przekazujemy są wizytówką firmy, w której pracujemy, a także naszego osobistego profesjalizmu. Ich wygląd może zbudować pozytywny wizerunek jak i wręcz przeciwnie go zrujnować. W związku z tym umiejętność tworzenia perfekcyjnych dokumentów jest niezwykle ceniona przez pracodawców.

27 czerwca 2017
blog

Obecnie najbardziej popularnym edytorem tekstu jest program MS Word – to w nim codziennie tworzone są miliony stron dokumentów firmowych. Umiejętne korzystanie z edytorów tekstu typu Word to podstawa na dzisiejszym rynku pracy.  

Powód jest prosty - niezależnie, jaki jest nasz zawód czy pełniona funkcja prędzej czy później będziemy potrzebowali napisać i wydrukować parę słów. Z programów do edycji tekstów korzysta więc każdy - od handlowców przekształcających dane opracowane w Excelu w raporty do architektów sporządzających opisy do swoich projektów. 

Wiedza taka jednak jest szczególnie ceniona u osób, które zajmują stanowiska sekretarki/ sekretarza lub asystentki/ asystentaw firmie – to właśnie te osoby głównie odpowiadają za przygotowanie dokumentów firmowych zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. 

Ich zadaniem jest przygotowywanie różnorodnych dokumentów firmowych: od pisania listów i pism urzędowych, tworzenia korespondencji biznesowej przez obsługę i zarządzanie korespondencją seryjną do tworzenia skomplikowanych raportów i sprawozdań.

Szczegółowe omówienie materiału z powiższego artykułu następuje na kursie MS Word. 

icon

Formularz kontaktowyContact form

Imię *Name
NazwiskoSurname
Adres e-mail *E-mail address
Telefon *Phone number
UwagiComments