cognity

CognityLife

CognityLife to nie tylko nazwa, to nasza historia, misja i pasja. Poznaj nasze korzenie, zrozum, co nas inspiruje i jakie wartości kształtują naszą firmę. CognityLife to nie tylko firma - to nasza filozofia życia i rozwoju.

CognityLife
Rozwiń swoje umiejętności z Cognity - szkolenia w centrum Krakowa

Cognity, renomowana firma szkoleniowa, zaprasza na nowoczesne kursy eventowe w samym sercu Krakowa. W dobie szybko rozwijającej się technologii i zmieniającego się rynku pracy, nasze szkolenia są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą poszerzać swoje umiejętności zawodowe. W komfortowej i nowocześnie wyposażonej sali szkoleniowej, uczestnicy będą mieli okazję zdobywać wiedzę od doświadczonych ekspertów, jednocześnie ciesząc się urokami jednego z najpiękniejszych miast Polski. Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować swoje miejsce już dziś!

18 maja 2024
CognityLife
Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm

Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm.

05 lutego 2021
CognityLife
Małopolska Tarcza Antykryzysowa - pakiet przedsiębiorczość

Firma Cognity Sp. z o.o. uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości "Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość", którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego.

19 listopada 2020
CognityLife
Cognity gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wśród wielu ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, polityków jesteśmy i MY. Też pragniemy podzielić się cząstką siebie, zrobić coś z dobroci serca i, na miarę naszych możliwości, wesprzeć dzieci potrzebujące specjalistycznego sprzętu medycznego.

08 stycznia 2019

Masz więcej pytań? Szukasz innych informacji?

Chętnie Ci pomożemy, zadzwoń lub napisz do nas. Skontaktuj się z nami
icon

Formularz kontaktowyContact form

Imię *Name
NazwiskoSurname
Adres e-mail *E-mail address
Telefon *Phone number
UwagiComments