cognity

GetToKnow

W Cognity chcemy, abyś poznał nas lepiej. Odkryj, co napędza naszą firmę, naszą misję i naszą pasję. Zrozum, jak dbamy o naszych klientów i jakie wartości kierują naszym działaniem. Dołącz do naszej społeczności i poznaj nasze podejście do rozwoju zawodowego.

GetToKnow
10 zaskakujących zalet EXCEL'a, które warto znać!

Wielu z nas używa Excel do prostych obliczeń, ale czy zastanawiałeś się kiedyś, ile jeszcze możesz zyskać, poszerzając swoje umiejętności w tym programie? Excel to potężne narzędzie, które nie tylko ułatwia życie zawodowe, ale także sprawia, że praca staje się bardziej efektywna i zorganizowana. Zobacz, co możesz zyskać, ucząc się kilku trików!

19 stycznia 2024
GetToKnow
Szkolenia w języku ukraińskim Cognity

Запрошуємо на комп’ютерні курси і навчання за гуманітарними профілями, які дозволять отримати цінні знання та здібності які так потрібні роботодавцям.  Заняття проводяться українською мовою стаціонарно або онлайн.
Аналіз та спостереження ринку показують, що зараз роботодавці очікують ідеальних комп’ютерних навичок, а також володіння знаннями в галузі інформатики та мобільних додатків.

28 grudnia 2023
GetToKnow
Wybierz odpowiedni poziom kursu Excela i rozwiń swoje umiejętności!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak dobrze znasz program Excel? Może chcesz rozwinąć swoją wiedzę w obszarze arkusza kalkulacyjnego? Excel to jeden z najbardziej popularnych narzędzi w biznesie, a jego znajomość zwiększa produktywność i efektywność podczas pracy. Jak dobrać odpowiedni kurs do poziomu swoich umiejętności?

11 lipca 2023
GetToKnow
Dlaczego certyfikat jest ważny? Jakie certyfikaty warto posiadać?

O czym warto pamiętać, wybierając firmę szkoleniową? Przede wszystkim o certyfikacie! Nie zawsze po ukończonym szkoleniu otrzymujemy profesjonalny dokument, który potwierdza nasze nowo zdobyte kompetencje. Ważne również, aby zawierał konkretne informacje oraz wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), dzięki czemu zyskuje realną wartość na rynku pracy.

11 lipca 2023
GetToKnow
Umowa szkoleniowa - to się opłaca

Coraz więcej firm ma świadomość, że rozwój i przewaga konkurencyjna przedsiębiorstwa w dużej mierze opiera się na wykwalifikowanej kadrze. Pracodawcy częściej decydują się na inwestycje w edukację zatrudnionych osób. W zależności od branży, liczby pracowników czy założonych celów zakład pracy ma różne oczekiwania w stosunku do firm szkoleniowych. Dlatego dobrym rozwiązaniem może być zawarcie umowy na usługi szkoleniowe. Sprawdź jakie korzyści daje podpisanie takiego kontraktu z Cognity!

11 lipca 2023
GetToKnow
Usługi dodatkowe Cognity

Jak każda firma zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw wyzwaniom związanym z obecnym rynkiem. Oprócz szkoleń grupowych, zamkniętych dla danej firmy, indywidualnych czy warsztatów online prowadzonych na żywo z trenerem, posiadamy w swojej ofercie również wiele innych usług, które spełniają aktualne zapotrzebowanie rynku. 

06 kwietnia 2023
GetToKnow
Nowości w ofercie szkoleniowej 2020

Rok 2020 przyniósł dużo zmian na rynku pracy. Większość spraw firmowych przeniosła się do świata online i pracy zdalnej. W związku z zapotrzebowaniem rynku ciągle przygotowujemy kolejne tematy szkoleń poszerzając swoją ofertę kursów. Proponujemy uczestnictwo w innowacyjnych zajęciach zarówno z obsługi przydatnych programów komputerowych, jak i umiejętności miękkich. Nowością w 2020 roku są warsztaty online na żywo z trenerem. Nasze kursy oparte są na rzeczowych i praktycznych przykładach wykorzystania teoretycznej wiedzy. W ostatnim czasie wprowadziliśmy szereg szkoleń poruszających temat pracy w systemie zdalnym, w których proponujemy ciekawe rozwiązania dla efektywnego zarządzania zadaniami podczas home office. Uczymy również jak skutecznie prowadzić spotkania biznesowe przez internet.

29 grudnia 2020

Masz więcej pytań? Szukasz innych informacji?

Chętnie Ci pomożemy, zadzwoń lub napisz do nas. Skontaktuj się z nami
icon

Formularz kontaktowyContact form

Imię *Name
NazwiskoSurname
Adres e-mail *E-mail address
Telefon *Phone number
UwagiComments